EdiStand


Napisał(a): EdiStand


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


5 posts in this topic
EdiStand
| SW | POL | WK |
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
22 posts 2 threads Dołączył: Jul 2017
20.07.2017, 21:56 -
#1
1. Imię: 
Michał

2. Wiek:
Mam aktualnie 16 lat.

3. Nick w grze:
EdiStand

4.Czas, od kiedy grasz na serwerze minecraft Lecraft:
Ten serwer znam praktycznie z moich początków dobrego grania on-line, czyli jakieś 2 lata.

5. Czas dzienny, jaki możesz poświęcić na serwer:
W zależności jaka będzie sytuacja np.: Jeżeli będzie szkoła ok. 3-6 H. Natomiast podczas wakacji 8-10 H.

6. Czy posiadasz powyżej wymienione programy? Jakie?:
TeamSpeak3, FaceBook, Skype. (Łącznie 3 - czyli wszystkie).

7. Komendy przydatne w roli młodszego moderatora:
/vanish-ukrywa twoją postać, /cc-czyści czat, /c on-włącza czat, /c off-wyłącza czat, /kick nick-wyrzuca gracza z serwera minecraft, /warn nick-nadaje ostrzeżenie graczowi, /mute nick (stałe lub czasowe) - zablokowuję opcję pisania na czacie, /tempmute nick 10m powód np: spam.

8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko:
Ponieważ jestem osobą, pomocną potrafię rozwiązywać konflikty między innymi, bardzo długo czekałem na moment, w którym będzie otwarta rekrutacja. Serwer jest bardzo dobry oraz stabilny, lecz wiążę się to z dużo ilością osób, której trzeba pomóc ja jestem do owej pomocy chętny, oraz do rozwiązywania konfliktów między innymi graczami serwera minecraft. Więc reasumując wydaję mi się że jestem osobą odpowiednią na to stanowisko.

9. Coś o sobie:
Mam na imię Michał, mieszkam na Warmii i mazurach w małej wsi, chcę zostać Policjantem | WK (Wydział Kryminalny). Na co dzień jestem osobą pozytywną, uśmiechniętą nieprzejmująca się co myślą o mnie inni-ponieważ oni za mnie życia nie przeżyją, lecz to, co o kimś myślę staram się zostawiać dla siebie, jestem Empatyczny lubię żarty do pewnego stopnia. Nie lubię krętactw u innych i przemocy.

10. Czy masz sprawny mikrofon ?:
Tak mam aktualnie mikrofon, ale za jakiś czas zmieniam go na lepszy, gdy będzie dostępny w sklepie, w którym dokonuję zakupów.

11. Jaki minecraft posiadasz ?:
Posiadam konto premium.

12. Czy miałeś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft? (NIE PODAWAJ IP):
Oczywiście głównie mój staż w mc składa się na to, że jestem gdzieś w administracji, lubię udzielać się na forum, serwerze minecraft, czy rozmawiać z innymi na kanałach np.: Publicznych.
13. Czy byłeś już w administracji na serwerze minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb, ile razy ?:
Niestety nie wyczekiwałem momentu aż będzie rekrutacja.

Tak od siebie: Może większość z was może mieć nie kojarzyć, lecz nowa twarz zawszę się przyda.
Dziękuję za przeczytanie tego podania,
Pozdrawiam.
shadeplaygames
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
6 posts 3 threads Dołączył: Jul 2017
21.07.2017, 10:00 -
#2
Dla mnie idealny kandydat :d
kempek
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
7 posts 2 threads Dołączył: Jul 2017
21.07.2017, 10:09 -
#3
Ja bym się zastanowił jeszcze. Nie widziałem ciebie ani razu na CV a jestem już długo na nim. Jestem Neutralny co do tego Podania Smile
Ten post był ostatnio modyfikowany: 21.07.2017, 10:10 przez kempek.
EdiStand
| SW | POL | WK |
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
22 posts 2 threads Dołączył: Jul 2017
21.07.2017, 10:29 -
#4
(21.07.2017, 10:09)kempek napisał(a): Ja bym się zastanowił jeszcze. Nie widziałem ciebie ani razu na CV a jestem już długo na nim. Jestem Neutralny co do tego Podania Smile

Nie miałeś okazji, bo był rok szkolny ale teraz jestem widoczny na serwerze minecraft.
Dziękuję za subiektywną ocenę w podaniu.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 21.07.2017, 10:30 przez EdiStand.
WeronisiaQ
Niezarejestrowany


 
21.07.2017, 13:25 -
#5
Nie widziałam Cię na serwerze minecraft a jestem dłużej niż 2 lata.
Chce jakichkolwiek dowodow ze grasz 2 lata.
+ Skoro swoje całe mc byłeś gdzieś w adm to chce na pw IP serwerow gdzie byles w adm zebym mogla zaczerpnac opini + wyslij mi tam dowody Smile
Jak wszystko będzie grać zaproszę cię na rekrutację .
WeronisiaQ
Niezarejestrowany


 
21.07.2017, 18:08 -
#6
//Zamykam





Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości