Budowniczy


Napisał(a): ImDunDun


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


4 posts in this topic
ImDunDun
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
3 posts 2 threads Dołączył: Jul 2017
Heart  27.07.2017, 12:34 -
#1
1.Imię: Jakub
2.Wiek: 14
3.Nick w grze: ImDunDun
4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft Lecraft. od małego (sorry wczesniej miałem inny serwer BARDZO podobny) ostatnio miałem pewną przerwe ale wróciłem
5.Serwer oraz numer działki z budowlą. -42;56

6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie? skype i BARDZO rzadko używany facebook (facebook'a nie zaliczajcie nie używam go)
7.Komendy przydatne w roli budowniczego(WE)://copy //paste //set ID BLOKU ciągle się ucze WE
8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko:ardzo łądnie buduje na 2 serwerach miałem admina (już sam nie pamięntam na jakich) umiem rozwiązywać problemy graczy staram się być jak najlepszym
9.Coś o sobie:emm niewiem mam 14 lat łądnie buduje jestem spokojny kocham easter eggi 
10.Czy masz sprawny mikrofon tak ale brzmie jakbym miał 9-10 lat ale sprawny jest
11.Jaki minecraft posiadasz ? Tlauncher
12.Czy miałeś już możliwość być członkiem administracji,budowniczym na innym serwerze minecraft?(NIE PODAWAJ IP) tak na 2 
13.Czy byłeś już w administracji, byłeś budowniczym  na serwerze minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy ? to chyba moje 2 podanie i nie byłem

14.W jakich stylach budujesz: raz taki a raz taki jaki mi rozkarzecie taki zrobie
xklaudusiekk
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

16
109 posts 1 threads Dołączył: Jul 2017
27.07.2017, 12:54 -
#2
Jestem na NEUTRAL.

Plusy:
+ Wiek
+ Czas spędzony na serwerze minecraft
+ Posiadany Facebook oraz Skype
+ Sprawny mikrofon
+ Doświadczenie

Minusy:
- Działka jest zbyt słaba jak na budowniczego
- Mało rozpisany punkt ósmy i dziewiąty
- Mało komend
- Tytuł podania

Zbuduj coś ładniejszego a będę na TAK.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.07.2017, 12:54 przez xklaudusiekk.
Scarret
Niezarejestrowany


 
27.07.2017, 13:02 -
#3
2 podanie można napisać po 2 tygodniach po jego odrzuceniu.

Na nie.
ImDunDun
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
3 posts 2 threads Dołączył: Jul 2017
27.07.2017, 13:16 -
#4
(27.07.2017, 12:34)ImDunDun napisał(a): 1.Imię: Jakub
2.Wiek: 14
3.Nick w grze: ImDunDun
4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft Lecraft. od małego (sorry wczesniej miałem inny serwer BARDZO podobny) ostatnio miałem pewną przerwe ale wróciłem
5.Serwer oraz numer działki z budowlą. -42;56

6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie? skype i BARDZO rzadko używany facebook (facebook'a nie zaliczajcie nie używam go)
7.Komendy przydatne w roli budowniczego(WE)://copy //paste //set ID BLOKU ciągle się ucze WE
8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko:ardzo łądnie buduje na 2 serwerach miałem admina (już sam nie pamięntam na jakich) umiem rozwiązywać problemy graczy staram się być jak najlepszym
9.Coś o sobie:emm niewiem mam 14 lat łądnie buduje jestem spokojny kocham easter eggi 
10.Czy masz sprawny mikrofon tak ale brzmie jakbym miał 9-10 lat ale sprawny jest
11.Jaki minecraft posiadasz ? Tlauncher
12.Czy miałeś już możliwość być członkiem administracji,budowniczym na innym serwerze minecraft?(NIE PODAWAJ IP) tak na 2 
13.Czy byłeś już w administracji, byłeś budowniczym  na serwerze minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy ? to chyba moje 2 podanie i nie byłem

14.W jakich stylach budujesz: raz taki a raz taki jaki mi rozkarzecie taki zrobie
Manfred_Cobble
Zasłużony
avatar useraavatar usera

width=

Zasłużony

176 posts 0 threads Dołączył: May 2017
27.07.2017, 17:31 -
#5
Twoja działka jest pusta, a podania składamy co 2 tygodnie (od odrzucenia poprzedniego jeszcze tyle nie minęło). Nie otrzymujesz rangi budowniczy, zamykam.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości