[ODRZUCONE] szymitv


Napisał(a): szymitv


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


4 posts in this topic
szymitv
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
2 posts 1 threads Dołączył: Jul 2017
26.07.2017, 21:39 -
#1
Podanie:
1- Na imię mam Szymon.
2- Mam 17 lat.
3- Mój nick z minecraft to szymitv.
4- Na waszym serwerze minecraft LeCraft gram troche ponad 2 tygodnie, (Lecz zależy mi na tej randze).
5- Czas który mogę poświęcić na gre na serwerze minecraft to 4-6 godzin.
6- Posiadam wymienione programy Skype, Ts3, FaceBook.
7- ChatMod posiada: ban, tempban, mute, kick,chat on/off/clear.
8- Dlaczego macie mnie wybrać na te stanowisko, ponieważ jestem aktywny, pomagam, nie obrażam ani nie wyzywam oraz nie przeklinam, chcę też pomuc w utrzymaniu pożądku na serwerze minecraft czyli żebyna chat nie było spamu wyzywania oraz przekleństw.
9- Więc tak wyrzej wymieniłem że  mam na imię Szymon i mam 17 lat, interesuje się informatyką oraz sportem, sport lubię grać w siatkówkę piłke nożną oraz jezdzić na rowerze, informatyka lubię programować java/c#/c++/html oraz pracować jako technik minecraft.
10- Posiadam sprawny mikrofon
11- Posiadam Minecraft premium.
12- tak miałem wielokrotnie taką możliwość na serwerach większych jak i mniejszych.
13- Nie byłem w administracji na waszym serwerze minecraft lecz chcę sprubować sprawdzić się u was.

Proszę o przyjęcie pomimo spędzonego czasu odkryłem wasz serwer nie dawno poprzez reklamę na youtube.
Mam też jeszcze jeden + umiem bardzo dobrze szczegułowo sprawdzać.
Ps przepraszam za wczoraj na skyblock gaga
Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.07.2017, 11:54 przez szymitv. Powód edycji: Błąd ortograficzny
haukol
Niezarejestrowany


 
26.07.2017, 23:29 -
#2
Jestem na tak profesorku tylko dłużej pograj bo nie wiadomo jaki jesteś wbij czasem na ts pogadać albo na mcwar.pl albo ts.lecraft.pl to tyle w temacie miłego sprawdzania forum i podania xD
szymitv
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
2 posts 1 threads Dołączył: Jul 2017
27.07.2017, 01:06 -
#3
Haukol na ts będze częściej, a na skyblock i hardcore właśnie gram cały czas praktycznie albo na tym albo na tym 2
.
test10
Czytający
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
0 posts 1 threads Dołączył: Mar 2017
27.07.2017, 20:16 -
#4
Po 1 orto, jak na chatmoda dla mnie nie do zaakceptowania, po 2 piszesz podanie na chatmoda czy technika? Na gildiach mało grasz więc, niestety NIE
ODRZUCAM
//zamykam
kamcio8
Niezły gość!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

5
58 posts 1 threads Dołączył: Dec 2016
18.03.2018, 14:49 -
#5




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości