[PROBLEM] Logowanie premium


Napisał(a): joceberdm


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


5 posts in this topic
joceberdm
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
3 posts 2 threads Dołączył: Aug 2017
07.08.2017, 18:51 -
#1
Witam, dzisiaj tj. 07.08.2017r. kupiłem MVipa na Freebuildzie. Po jakimś czasie w lobby na czacie pojawiła się informacja o logowaniu premium, czy jakoś tak. I wpisałem tą komendę,bo myślałem że MVip mnie do tego uprawnia. Od tego czasu nie mogę się zalogować. 
Proszę o pomoc.

Nick na serwerze minecraft: joceberdm
Nakimeq
Niezarejestrowany


 
07.08.2017, 19:16 -
#2
jeżeli nie masz minecraft premium a wpisałeś tę komendę to czego się spodzidwałeś ?? że ci zadziała ?? sprubuj odinstalować i ponownie zainstalować minecraft jeżeli nie pomoże zainstaluj inny minecraft
Ifrinishi
Czytający
avatar usera

width=

Zarejestrowany

26
0 posts 0 threads Dołączył: Mar 2017
07.08.2017, 22:48 -
#3
Logowanie premium jest wyłącznie jak sama nazwa wskazuje DLA POSIADACZY KONT PREMIUM 
Następnym razem Czytaj ostrzeżenia które ukazuje się pod wpisaniem /premium 

Informacja: Radze następnym razem czytać dokładnie to co piszę przez wpisaniem tej komendy.
obraz
joceberdm
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
3 posts 2 threads Dołączył: Aug 2017
08.08.2017, 10:59 -
#4
Drodzy ludzie, kochani LeCraftowicze Smile Czy ja prosiłem o wasze wszechpomocne rady i myśli życiowe, czy też może o rozwiązanie problemu? Nie, nie wiedziałem że konto premium to kupiony Minecraft. Potrafię czytać ze zrozumieniem, ale skojarzyłem to z MVipem i ucieszyłem się na autologowanie, które było kiedyś dostępne dla każdego. Nie gram na codzień w Minecrafta, więc nie musiałem o tym pamiętać. I wiedziałem, że jest możliwość, że nie będę mógł wejść na serwer przez jakiś czas. Wasze mądrości proszę zachować dla siebie, a nie nabijać sobie posty spamem. Dziękuję dobranoc, temat do zamknięcia.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 08.08.2017, 11:05 przez joceberdm.
Ifrinishi
Czytający
avatar usera

width=

Zarejestrowany

26
0 posts 0 threads Dołączył: Mar 2017
08.08.2017, 11:25 -
#5
(08.08.2017, 10:59)joceberdm napisał(a): Drodzy ludzie, kochani LeCraftowicze Smile Czy ja prosiłem o wasze wszechpomocne rady i myśli życiowe, czy też może o rozwiązanie problemu? Nie, nie wiedziałem że konto premium to kupiony Minecraft. Potrafię czytać ze zrozumieniem, ale skojarzyłem to z MVipem i ucieszyłem się na autologowanie, które było kiedyś dostępne dla każdego. Nie gram na codzień w Minecrafta, więc nie musiałem o tym pamiętać. I wiedziałem, że jest możliwość, że nie będę mógł wejść na serwer przez jakiś czas. Wasze mądrości proszę zachować dla siebie, a nie nabijać sobie posty spamem. Dziękuję dobranoc, temat do zamknięcia.

To fajny spam skoro ktoś  próbuje ci pomóc abyś więcej tego błędu nie popełnił...
obraz
WeronisiaQ
Niezarejestrowany


 
06.09.2017, 16:16 -
#6
Zły dział.
//Zamykam




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości