[PODANIE] Nakimeq


Napisał(a): Nakimeq


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


2 posts in this topic
Nakimeq
Niezarejestrowany


 
16.08.2017, 19:33 -
#1
1. Imię Bartłomiej  Blush
2. Wiek 12 ale powoli oczekuje 13
3. Nick w grze: Nakimeq
4. Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft Lecraft. Gram ok. 2 lata ale nie jestem w stanie stwierdzić dokładnego czasu
5. Serwer oraz numer działki z budowlą. /p h Nakimeq /p h Nakimeq 2 (ta działka jest w trakcie budowy) Działki są na creative
6. Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie? Posiadam wszystkie czyli ts,fb,skype
7. Komendy przydatne w roli budowniczego(WE):
-//wand (daje nam siekierę którą będziemy się posługiwać)
-//set [blok] (wypełnia zaznaczony teren danym blokiem)
-//walls [blok] (stawia ściany na zaznaczonym terenie)
-//replace [blok] [blok] (zamienia dany blok na inny)
-//copy (kopiuje zaznaczony teren)
-//paste (wkleja teren który zaznaczyliśmy)
-//br [pędzel] [blok] [wielkość] (tworzy np. kulę z ziemi lub wygładza krawędzie)
-//move [ilość] (przesuwa zaznaczony obszar na daną odległość)
8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko: Większość osób wywyższa się i opowiada jacy są wspaniali. Ja jestem inny; nie zależy mi na rozgłosie jestem skromną osobą, lubie budować i myślę że idzie mi to całkiem spoko.  Wink W razie potrzeby jako tako ogarniałbym chat. Komendy znam a programy posiadam. Na serwer mogę poświęcić dużo czasu i rzadko wdaje się w konflikty.
9. Coś o sobie: Mam na imię Bartek i mam 12 lat. Jestem chłopakiem o drobnej posturze mam jasne włosy i anielskie oczy  Blush tak sądzą moje koleżanki z klasy xD. Z nawiązywaniem więzi nie mam problemu czasami idzie trudniej a czasami łatwiej. O tej cudownej grze dowiedziałem się od mojego kolegi prawdopodobnie gdyby nie on to nie grałbym w tą grę i nie byłoby mnie z wami; dzięki Adam.
Mam młodszego brata jest kochany^^ ale często się kłócimy baaardzo.. (jakiś wyjątek)  Tongue
Strasznie lubie urzywać emotek i chyba wyczerpałem już materiał na mój temat.
10. Czy masz sprawny mikrofon? Chodzi jak ursus stary a niezawodny  Big Grin
11. Jaki minecraft posiadasz? (premium) $$
12. Czy miałeś już możliwość być członkiem administracji,budowniczym na innym serwerze minecraft?(NIE     PODAWAJ IP) Nie miałem takiej możliwości
13. Czy byłeś już w administracji, byłeś budowniczym na serwerze minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb, ile razy ? Również nie  Sad a szkoda bo ten serwer jest taki cudowny
14. W jakich stylach budujesz: Z reguły w stylu średniowiecznym ale ostatnio pojawiło się u mnie zamiłowanie do styly fantasty
Scarret
Niezarejestrowany


 
16.08.2017, 22:07 -
#2
Widać że się starasz i ci zależy. Neutral
Manfred_Cobble
Zasłużony
avatar useraavatar usera

width=

Zasłużony

176 posts 0 threads Dołączył: May 2017
17.08.2017, 11:02 -
#3
Już lepiej, ale to nadal zbyt mało na buda. Nie dostajesz się, zamykam.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości