Podanie o Budwoniczego


Napisał(a): DDomiOMG


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


4 posts in this topic
DDomiOMG
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
2 posts 1 threads Dołączył: Aug 2017
Rainbow  18.08.2017, 19:38 -
#1
Imię Dominik obraz 
2. Wiek 11 (ogarnięty)
3. Nick w grze: DDomiOMG
4. Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft Lecraft. 3-4 dni (I tu problem...)
5. Serwer oraz numer działki z budowlą. /p h:5 DDomiOMG (Gotowa, sam budowałem i wymyślałem itp.) Działki są na creative
6. Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie? Posiadam wszystkie czyli ts,fb,skype
7. Komendy przydatne w roli budowniczego(WE):
-//wand (daje nam siekierę którą będziemy się posługiwać)
-//set [blok] (wypełnia zaznaczony teren danym blokiem)
-//walls [blok] (stawia ściany na zaznaczonym terenie)
-//replace [z bloku] [na blok] (zamienia dany blok na inny)
-//copy (kopiuje zaznaczony teren)
-//paste (wkleja teren który zaznaczyliśmy)
-//br [pędzel] [blok] [wielkość] (tworzy np. kulę z ziemi lub wygładza krawędzie)
8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko: (Ehh tu problem, nie wiem co napisać ;-Wink Wszyscy mówią że są wspaniali! ja choć nie jestem idealny pro's, ale bardzo mocno Chciałbym być budowniczym ponieważ to moje marzenie  Sick , a wasze "motto" to "Marzenia się spełniają" 
9. Coś o sobie: Mam na imię Dominik mam 11 lat (xd), bardzo lubię grać w mc (minecraft) i lubię budować co chyba widać (nie...) włosy średnie (Do nosa xd, będą do ust ponieważ noszę fryzurę "Samuraja"), takie szaro-piwne oczy (nikt nie potrafi znaleźć takiego słowa które określi moje oczy). Nie lubię piłki nożnej (xd tak serio... :| )  i mieszkam w Żelistrzewie xd
10. Czy masz sprawny mikrofon? Mikrofon w słuchawkach od "Genesis", sprawny i dobry Wink  
11. Jaki minecraft posiadasz? Nie posiadam premki ale mam zamiar ją kupić 
12. Czy miałeś już możliwość być członkiem administracji,budowniczym na innym serwerze minecraft?(NIE     PODAWAJ IP) Nie miałem takiej możliwości
13. Czy byłeś już w administracji, byłeś budowniczym na serwerze minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb, ile razy ? Również nie  obraz a szkoda bo ten serwer jest taki fantastyczny/cudowny i aż słodko pierdzący  Blush 
14. W jakich stylach budujesz: Zazwyczaj buduje "modern", ale również potrafię budować inne tematy  Wink
Ivy
♀ เ๔єคlภค❤
avatar usera

width=

Zarejestrowany

4
46 posts 5 threads Dołączył: Jun 2017
18.08.2017, 20:23 -
#2
Czeeść *-* Masz za mało lat, chociaż wieżę w to, że jesteś ogarniętą osobą, ale niestety [takie są zasady]. Musisz poczekać te 3 lata. Grasz za mało czasu, więc nie zapoznałeś się tak dobrze z serwerem, jak gracz który gra np. rok lub przynajmniej jeden miesiąc. Działka nie zrobiła na mnie, aż tak dużego wrażenia, ale przyznam że nie jest aż tak zła. Najbardziej w budowli podoba mi się wnętrze budynku, a z zewnątrz jak już napisałam, jest całkiem ładna. Zrobiłabym do tego jakiś ogród, bo nabrałoby to wtedy takiego efektu [nie wiem jak to nazwać]. Napisałeś trochę mało komend, ale te najbardziej znane zostały wymienione. Słabo rozpisane, ale wszystko opisałeś co potrzebne więc nie ma problemu. Nie wiem, czy mam takie wrażenie, ale powinieneś napisać te podanie rozsądnie i na poważnie, bo zauważyłam dużo żarcików itd. na przykład: "ten serwer jest taki fantastyczny/cudowny i aż słodko pierdzący  obraz " Ogólnie nie jest, aż tak źle.

Jestem na Neutral/Nie.
obraz
xklaudusiekk
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

16
109 posts 1 threads Dołączył: Jul 2017
18.08.2017, 21:05 -
#3
Wiek nie ma dużego znaczenia w roli budowniczego, działka nie jest zła, znasz najważniejsze komendy i posiadasz wszystkie wymagane programy oraz sprawny mikrofon, więcej argumentów wymieniła Ivy, aczkolwiek grasz bardzo krótko i z tego też tytułu jestem na NEUTRAL z przewagą na TAK. Powodzenia.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.08.2017, 21:06 przez xklaudusiekk.
Scarret
Niezarejestrowany


 
19.08.2017, 11:54 -
#4
Działce trochę brakuję do poziomu budowniczych.
Jestem na nie.
Manfred_Cobble
Zasłużony
avatar useraavatar usera

width=

Zasłużony

176 posts 0 threads Dołączył: May 2017
19.08.2017, 20:06 -
#5
Działki ładne, ale nie są na poziomie naszych budowniczych, jeśli polepszysz swoje umiejętności, to napisz podanie (tylko wg regulaminu, nie za wcześnie), bo w obecnym stanie rzeczy przyjąć cie nie mogę. Pograj też więcej na serwerze minecraft, bo dla mnie to ciut mało, wolę rekrutować pewnych graczy. Wiek nie stanowiłby żadnego problemu gdybyś budował lepiej. Zamykam.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.08.2017, 20:08 przez Manfred_Cobble.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości