Świadome sny, również nazywane Lucius Dream.


Napisał(a): GhsS


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


5 posts in this topic
GhsS
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

6
107 posts 9 threads Dołączył: Aug 2017
22.08.2017, 20:41 -
#1
Witajcie! Ostatnio zacząłem się interesować świadomymi snami. Chcę poznać Waszą opinię na to cudne doświadczenie i jak Wy przeszliście w stan świadomego śnienia. Ja osobiście doświadczyłem tego tylko raz przez przypadek, przyznam, że to było niezłe uczucie Big Grin. Jestem również ciekaw w jakich momentach doszliście do świadomego śnienia i co potem robiliście Big Grin  Tongue
GhsS
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

6
107 posts 9 threads Dołączył: Aug 2017
22.08.2017, 21:53 -
#2
Sny biorą się z tego o czym myślisz, albo z kompletnego przypadku.

Ciekawy również jest paraliż senny.
Lerchi
ManjaczeK
avatar usera

width=

Zarejestrowany

2
19 posts 7 threads Dołączył: Aug 2017
26.08.2017, 17:17 -
#3
Paraliż senny przytrafił mi się 2 razy, nie jest to miłe zdarzenie.
Plis bez takiej sygnatury tu są dzieci
GhsS
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

6
107 posts 9 threads Dołączył: Aug 2017
26.08.2017, 18:23 -
#4
Ja jeszcze nie, ale słyszałem o Nim. Jesteś w kompletnym bezruchu wokół Ciebie są jakieś postacie, biegają wokół Ciebie, słyszysz krzyki ITD. To również zależy od osoby.
Yakuza_PL
Niezły gość!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
54 posts 2 threads Dołączył: Aug 2017
15.12.2017, 11:19 -
#5
Świadome sny to rzeczywiście ciekawe zjawisko, w pelni kontrolowany sen przydarzył mi sie 3 razy i najbardziej zdumiewajace jest to ze dotyk czegos we snie odczuwa sie zupelnie tak jak w prawdziwym zyciu. Wejscia w ten stan mozna sie łatwo nauczyć jednak wymaga to cierpliwości. Natomiast to o czym wspomniał Lerchi to rzeczywiście coś strasznego jeśli doznaje sie paraliżu sennego po raz pierwszy. Najlepsze doświadczenie podczas świadomego snu mialem podczas podróży na orbite ziemii a później na księżyc, oprócz tego bylo jeszcze inne o ktorym nie powiem. Swoją droga ciekawe ze ktos poruszyl tutaj ten temat.
B1rt3k
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

5
155 posts 1 threads Dołączył: Nov 2017
15.12.2017, 12:00 -
#6
Doskonale wiem o co chodzi z tymi postaciami poruszajacymi się obok cb. Ja tak miałem podczas usypiania po imprezie xD
Cool




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości