To może i Ja? :D


Napisał(a): GhsS


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


14 posts in this topic
GhsS
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

6
107 posts 9 threads Dołączył: Aug 2017
22.08.2017, 22:01 -
#1
1.Imię: Adrian
2.Wiek: 17
3.Nick w grze: GhsS
4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft Lecraft: Od kilku dni, ale obiecuje, że szybko nadrobie obecność, żaden problem. Smile
5.Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer: Bardzo dużo od 2-10H
6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie?: Programy rozumiem FB ITD? Otóż mam FB,Skype oraz TS.
7.Komendy przydatne w roli młodszego moderatora: Niestety nie wiem jaki dostęp ma u Was moderator. Dlatego napisze takie komendy, które ja uważam za stosowne do rangi moderatora.
Komendy : /kick (Komenda do wyrzucenia gracza z serwera minecraft)/ban (Komenda do zbanowania gracza na serwerze minecraft) /unban (Komenda do odbanowania gracza) /banip (Komenda do zbanowania gracza na zakresie IP /unbanip (Komenda na odbanowanie gracza na zakresie IP) /tempban (Ban na czas) /mute (Kneblowanie )/unmute (Zdjęcie kneblowania) /chat clear (Czyszczenie chatu) /chat off /chat on (Włączenie/Wyłączenie chatu) /whois (Informacje o danym graczu) /invsee (Widok na ekwipunek gracza) /tp (Teleportacja) /vanish ("Niewidzialność" na serwerze minecraft) /socialspy (Podgląd do wiadomości prywatnych graczy)
8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko: Jestem osobą zdyscyplinowaną oraz traktuje graczy równo, nikogo nie faworyzuje, wieeele razy miałem moderatora, admina, headadmina, właściciela na różnych serwerach Minecraft'a. Bardzo dobrze się odnajduje w tych rangach i nie widzę żadnego problemu, by Mnie nie wybrać. Smile
9.Coś o sobie: A więc jestem Adrian, mam 17 lat, uwielbiam jak i trenuje piłkę ręczną, gram również w piłkę siatkową, interesuje się motoryzacją, wszystkim co związane z komputerami, grami, a najbardziej rzeczami paranormalnymi i nadprzyrodzonymi, kosmosem, świadome sny. Smile
10.Czy masz sprawny mikrofon ?: Niestety nie, ale będę kupował. Jeżeli chodzi o weryfikację nie widzę problemu o kontakt telefoniczny. Smile
11.Jaki minecraft posiadasz ? NONPREMIUM, nie chce wydawać hajsu na tą grę.
12.Czy miałeś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft?(NIE PODAWAJ IP) Tak, wiele razy. Również miałem własne serwery.
13.Czy byłeś już w administracji na serwerze minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy ?: Niee, nie byłem, ale mam nadzieję, że to będzie ten pierwszy raz. Smile 

Pozdrawiam /GhsS
lukasikdaniel@gmail.com
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

2
100 posts 6 threads Dołączył: Nov 2016
23.08.2017, 01:04 -
#2
Na Tak
xklaudusiekk
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

16
109 posts 1 threads Dołączył: Jul 2017
23.08.2017, 09:16 -
#3
Jestem na TAK.
Powodzenia.
GhsS
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

6
107 posts 9 threads Dołączył: Aug 2017
23.08.2017, 09:38 -
#4
Dziękuję, chciałbym również dodać, że jeżeli będzie potrzebna obecność na TS wraz z mikrofonem, to mogę coś zdziałać i wejść na laptopie, jeżeli będzie taka potrzeba.
Vanillie
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
5 posts 0 threads Dołączył: Aug 2017
23.08.2017, 09:41 -
#5
Również na tak. Smile
Al0es
->SVIP<-
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
32 posts 3 threads Dołączył: Jul 2017
23.08.2017, 11:44 -
#6
Jestem na tak Ghss postarałeś się. Smile
Nie zależnie ile masz lat napisz podanie postaraj się Smile
Nakimeq
Niezarejestrowany


 
23.08.2017, 20:35 -
#7
Neutral. dlaczego??

Ponieważ grasz bardzo mało to bym jakoś przełknął ale masz kilka komend źle
więc neutral ale z przewagą na tak
GhsS
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

6
107 posts 9 threads Dołączył: Aug 2017
23.08.2017, 21:39 -
#8
(23.08.2017, 20:35)Nakimeq napisał(a): Neutral. dlaczego??

Ponieważ grasz bardzo mało to bym jakoś przełknął ale masz kilka komend źle
więc neutral ale z przewagą na tak

To prawda, komendy mogą być złe, ponieważ już ładną chwile nie zajmowałem się serwerami, ale szybko sobie przypominam, również dużo pamiętam, a jeżeli chodzi o kwestię gry na serwerze minecraft, to nie widzę żadnego problemu, szybko to nadrobię.
lukasikdaniel@gmail.com
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

2
100 posts 6 threads Dołączył: Nov 2016
23.08.2017, 23:00 -
#9
Na Tak
WeronisiaQ
Niezarejestrowany


 
24.08.2017, 11:28 -
#10
- Nie masz FB ( załóż )
- Nie grasz miesiąca
- Napisz mi na pw na jakich serwerach byłeś w administracji + skoro miałeś swoje to zapewne umiesz troche więcej niż przeciętny moderator. Sprawdzimy cię pod kątem technicznym w końcu nie jeden serwer miałeś.
Jeśli wszystko ^^^^^ się będzie zgadzać to zaproszę Cię na rekrutację.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości