(Podanie) Al0es


Napisał(a): Al0es


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


2 posts in this topic
Al0es
->SVIP<-
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
32 posts 3 threads Dołączył: Jul 2017
23.08.2017, 11:55 -
#1
1.Imię: Igor
2.Wiek: 15 we wrześniu 16
3.Nick w grze: Al0es
4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft Lecraft. Od 4 tygodni gram na waszym serwerze minecraft i bardzo podoba mi się jak rozwija się ten serwer uwielbiam go.
5.Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer. 3-4-5-6 godz. mogę poświęcić na pilnowanie serwera minecraft i zajmowanie się nim :)

6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie?: Skype,TS
7.Komendy przydatne w roli młodszego moderatora:/Ban /Kick /Mute /clear /tempban /broadcast /warn /jail /invsee /cc
8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko:Myślę,że się postaram,bo jak na razie mam svipa na waszym serwerze minecraft.Chciałbym zobaczyć jak to jest być w Administracji LeCrafta i chciałbym pilnować serwera minecraft.
9.Coś o sobie:Pilnowałem już serwerów minecraft (kiedyś)
10.Czy masz sprawny mikrofon ? Tak ale trochę stary
11.Jaki minecraft posiadasz ? używam minecraft 1.8.9
12.Czy miałeś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft?(NIE PODAWAJ IP) Jestem(Technikiem) 
13.Czy byłeś już w administracji na serwerze minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy ? Nie byłem jeszcze w Administracji LeCrafta ale to mój ulubiony serwer i chciałbym spróbować.


Pozdrawiam Al0es :)
Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.08.2017, 06:41 przez Al0es.
Al0es
->SVIP<-
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
32 posts 3 threads Dołączył: Jul 2017
23.08.2017, 15:57 -
#2
(23.08.2017, 15:45)xPlejak napisał(a): Za mało rozpisane punkty, oglądnij podania inne rozpatrzone pozytywnie pod względem rozpisania i komponowania zdań, i nie sciągaj.

Aktualnie na nie do póki nie poprawisz..

Nie sciagnalem nic
Nie zależnie ile masz lat napisz podanie postaraj się Smile
WeronisiaQ
Niezarejestrowany


 
27.08.2017, 19:48 -
#3
1 Załóż facebook
2 Napisz mi na pw IP gdzie byles technikiem




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości