[PODANIE] [PODANIE] Igoreczeq


Napisał(a): Igoreczeq


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


8 posts in this topic
Igoreczeq
#Ten Kappiarz#
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
4 posts 1 threads Dołączył: Aug 2017
30.08.2017, 15:51 -
#1
1.Imię: Igor. 
2.Wiek Obecnie 17 lat.
3.Nick w grze: Nick w grze to Igoreczeq.
4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft Lecraft. O LeCraft słyszałem z 2 miesiące temu, lecz grać zacząłem około miesiąc temu na creative.
5.Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer. Najpewniej 2-3 godzinki, w roku szkolnym trochę mniej.

6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie? Tak, posiadam TeamSpeak3 (Narazie mam mikrofon w naprawie) oraz FaceBook, jedynie nie posiadam skype'a ponieważ bardziej używam discord'a. (Mogę zawsze bez problemu założyć.)
7.Komendy przydatne w roli młodszego moderatora: Więc tak /tempmute- wycisza daną osobę na pewien czas, /mute- wycisza wyznaczoną osobę na czas permanentny, /socialspy- podgląd prywatnych wiadomości graczy, /chat c/on/off- czyści/włącza/wyłącza chat, /tempban- banuje danego gracza na określony czas, /ban- banuje gracza na czas permanentny.
8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko: Jestem miłym i otwartym do ludzi człowiekiem co przyda się w roli młodszego moderatora, szybko nawiązuję przyjaźnię i potrafię pracować w grupie.
9.Coś o sobie: Witam, zacznę od tego że nazywam się Igor, trudno uwierzyć ale urodziłem się w Wielkiej Brytanii  i mieszkałem tam przez 3 lata. Po tym przenieśliśmy się z Radomia, gdzie nie jest zbyt miło. Trochę w swoim życiu  pozwiedzałem miejsc, oraz zdobyłem drugi największy szczyt Tatr. Obecne moje zainteresowania to piłka nożna, oraz gra w piłkę ręczną, co mi dobrze wychodzi gdyż na mój wiek, wzrost jaki posiadam jest bardzo dobry. Czasami czytam długie lektury. A za niedługo zamierzam przeczytać Pana Tadeusza, więc życzcie mi powodzenia. Możliwe że w przyszłości zostanę architektem, jak nie to przynajmniej piłkarzem. Najulubieńszym moim przedmiotem to obecnie matematyka, oraz przyroda. Najlepiej wykonany rozdział prze ze mnie w matematyce, to Pitagoras, którego chcę i będę chciał się uczyć. Jak każdy nastolatek, czy tak zwana młodzież ma już dziewczynę, ja jestem pustelnikiem i nie mam. Czasami wymyślam słowa, czasami są dziwne, a jakby to podsumować, to można by ,,Słownik Igora" napisać. A co do pogody to strasznie jestem na nią wrażliwy, gdyż gdy miałem 10 lat złamałem rękę i nogę podczas wypadku samochodowego. Od tamtego czasu nadal jestem wrażliwy na parę rzeczy. Mam też dobrą pamięć, czasami, a w sumie przeważnie się to przydaje. Mam też młodszego braciszka, często się kłócimy ale i tak fajnie go mieć, czasami gdy gram wchodzi mi do pokoju, i zaczyna mnie bić, bo zawsze mówi że chce zostać bokserem. Mam też siostrę która w tym roku zdaję maturę i powiedziałem jej że jak zda to sypnę jej trochę kasy
10.Czy masz sprawny mikrofon ?: Obecnie nie, ale wkrótce będę posiadał.
11.Jaki minecraft posiadasz ?: Posiadam minecraft cracked, Shinigma Lancher
12.Czy miałeś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft?(NIE PODAWAJ IP) Tak, miałem

13.Czy byłeś już w administracji na serwerze minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy ? Nie byłem nigdy
       Dziękuje za przeczytanie mojego podania, myślę że z chęcią je rozpatrzycie Smile
WeronisiaQ
Niezarejestrowany


 
30.08.2017, 16:33 -
#2
Zakup mikrofon Wink
Al0es
->SVIP<-
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
32 posts 3 threads Dołączył: Jul 2017
30.08.2017, 16:35 -
#3
Bardzo dobrze rozpisane ale jednak ktoś napisał na ciebie skargę.Na Neutral z przewagą na Tak
Ten post był ostatnio modyfikowany: 31.08.2017, 12:43 przez Al0es.
Nie zależnie ile masz lat napisz podanie postaraj się Smile
GhsS
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

6
107 posts 9 threads Dołączył: Aug 2017
30.08.2017, 17:01 -
#4
Gram mniej niż Ty, ale nie widziałem Cię jakoś na Creativie, może nie pisałeś nic na chacie. Na razie poczekam.
Igoreczeq
#Ten Kappiarz#
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
4 posts 1 threads Dołączył: Aug 2017
31.08.2017, 08:24 -
#5
Oczywiście zastosuję się do waszych uwag.
Pozdrawiam!

(30.08.2017, 16:35)Al0es napisał(a): Bardzo dobrze rozpisane ale jednak ktoś napisał na ciebie skargę.Na Neutral z przewagą na Nie

Niby tak, ale kolega nie miał dowodów
Więc nie jestem winny
Ten post był ostatnio modyfikowany: 31.08.2017, 09:00 przez Igoreczeq.
GhsS
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

6
107 posts 9 threads Dołączył: Aug 2017
31.08.2017, 13:18 -
#6
Zakup mikrofon, ale ogółem będę na TAK. Możesz też wykorzystać telefon do mikrofonu jak Masz kabel jack jack. Tongue
Igoreczeq
#Ten Kappiarz#
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
4 posts 1 threads Dołączył: Aug 2017
01.09.2017, 09:16 -
#7
@EDIT
Już posiadam mikrofon Tongue
Naskona YT
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
17 posts 6 threads Dołączył: Jun 2017
01.09.2017, 11:45 -
#8
Hmm... Podanie ładnie rozpisane posiadasz prawie wszystkie programy.

Na Tak
Pa pa Smile
WeronisiaQ
Niezarejestrowany


 
01.09.2017, 12:25 -
#9
Zapraszam na ts.lecraft.pl
Do nicku dopisz [Rekrutacja]
Jakbyś mógł się zjawić jutro na ts w godzinach 21-22 lub dziś to było by miło Smile




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości