[PODANIE] EwkaMarchewka


Napisał(a): EwkaMarchewka


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


6 posts in this topic
EwkaMarchewka
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
6 posts 2 threads Dołączył: Sep 2017
Brick  02.09.2017, 10:16 -
#1
1. Ewelina, ale mówią mi Ewa  obraz 
2. 14 lat, za niecałe 2 miesiące 15.
3. EwkaMarchewka
4. na serwerze minecraft Lecraft gram już dosyć długo, zaczęłam 3-4 lata temu, ale zrobiłam rok przerwy i znów zaczęłam, z jakiś tydzień temu  obraz 
5. Creative, -27;-27
6. Mam Facebook'a oraz Skype. Problem jednak pojawia się przy rozmowach, ponieważ mikrofonu nie mam, ale na FB jestem praktycznie cały czas zalogowana  obraz 
7. Znam tyle komend, ale z czasem się uczę od innych  obraz 
//wand - daje nam różdżkę (siekierkę)
//set <nazwa materiału/id materiału> - zamienia zaznaczony obszar wybranym przez nas materiałem
//undo - cofa ostatnią czynność
//walls <nazwa materiału/id materiału> - tworzy ściany zaznaczonego obszaru wykonane z wybranego przez nas materiału
//copy - kopiuje zaznaczony obszar w odniesieniu naszej pozycji
//paste - wkleja ostatnio skopiowany obszar 
//rotate <kąt w stopniach> - obraca ostatnie zaznaczenie ze schowka
//hcyl <materiał> <promień> <wysokość> - tworzy nam pionowy, pusty w środku cylinder
//hsphere <materiał> <promień> <raised/wypukłość?> - tworzy nam pustą w środku kulę
//cyl <materiał> <promień> <wysokość> - tworzy nam pionowy, wypełniony cylinder

//sphere <materiał> <promień> <raised/wypukłość?> - tworzy nam kulę
/forestgen <romiar> <rodzaj> <wielkość> - tworzy las
/butcher <promień> - zabija pobliskie moby
//worldedit version - pokazuje nam wersję WorldEdit'a
8. [b]Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko: Sądzę, że buduję dosyć ładnie. Zwłaszcza coś w stylu Modern. Chciałabym pomóc serwerowi w jakiś sposób się rozwinąć oraz zdobyć doświadczenie w byciu kimś ważniejszym, niż zwykłym graczem.  obraz [/b]
9. Mam strasznie dużo zainteresowań. Lubię śpiewać, grać na gitarze, rysować, malować, tańczyć, biegać, pływać, jeździć konno. Ogółem "dusza artystki" i wolę bardziej aktywny tryb życia  obraz Jeśli chodzi o szkołę, to to nigdy na świadectwie nie miałam zagrożenia. Sądzę też, że ortografii nie mam jakiejś złej, czasem popełnię błąd, ale naprawdę niezbyt często  obraz 
10. No właśnie w tym problem, ponieważ nie mam go w ogóle i wolę uzbierać na dobrej jakości, niż kupić coś w ciemno za 20zł w markecie  obraz 
11. Minecraft Premium.
12. Miałam kiedyś swój serwer, ale to taki dla znajomych.. Ale zawsze coś.
13. Oj nigdy nie złożyłam podania, to byłby mój pierwszy raz   obraz 
14. Najczęściej w stylu Modern, ale zdarzy mi się np. góralskie domki, w stylu gotyckim kościół. Rzadziej buduję w stylu średniowiecznym czy coś typu renesans.  obraz
Acroterion
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

2
22 posts 1 threads Dołączył: Jun 2017
02.09.2017, 10:32 -
#2
Twoje projekty są pełne pomysłów i a twoj styl zadzwia swoją odmiennoscią, niestety nie jest do konca ogarnięty a projekty nie są rozplanowane tak jak być powinny. Trzeba dużo cwiczyc, neutral z przewagą na nie.
obraz
Ifrinishi
Czytający
avatar usera

width=

Zarejestrowany

26
0 posts 0 threads Dołączył: Mar 2017
02.09.2017, 11:27 -
#3
Tak samo popieram wypowiedź Acroteriona.
obraz
Nakimeq
Niezarejestrowany


 
02.09.2017, 20:17 -
#4
Popieram to co panowie powyżej
Manfred_Cobble
Zasłużony
avatar useraavatar usera

width=

Zasłużony

176 posts 0 threads Dołączył: May 2017
03.09.2017, 01:23 -
#5
Działka nie jest zła, ale jak dla mnie wygląda na niewykończoną, a w dodatku wnętrze jest dość chaotyczne (tak jak już Acroterion wspomniał). Dobrze by było, gdybyś zrobiła jeszcze jedną budowlę, przydzieliłem ci do tego nową działkę. Myślę, że 10 dni powinno ci wystarczyć na zbudowanie czegoś odpowiedniego. Cieszyłbym się też gdybyś pokazała też inny styl, może być gotyk/neogotyk lub renesans, bo modern w twoim wykonaniu już widziałem.
EwkaMarchewka
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
6 posts 2 threads Dołączył: Sep 2017
03.09.2017, 17:34 -
#6
(03.09.2017, 01:23)Manfred_Cobble napisał(a): Działka nie jest zła, ale jak dla mnie wygląda na niewykończoną, a w dodatku wnętrze jest dość chaotyczne (tak jak już Acroterion wspomniał). Dobrze by było, gdybyś zrobiła jeszcze jedną budowlę, przydzieliłem ci do tego nową działkę. Myślę, że 10 dni powinno ci wystarczyć na zbudowanie czegoś odpowiedniego. Cieszyłbym się też gdybyś pokazała też inny styl, może być gotyk/neogotyk lub renesans, bo modern w twoim wykonaniu już widziałem.

Dam z siebie wszystko ^^ Zbuduję kościół Wink
Manfred_Cobble
Zasłużony
avatar useraavatar usera

width=

Zasłużony

176 posts 0 threads Dołączył: May 2017
19.09.2017, 19:41 -
#7
Tak jak już ci napisałem, nie dostajesz się, bo to nadal zbyt mało, ale doskonal swoje umiejętności. Zamykam.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości