PODANIE


Napisał(a): Remiqius


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


7 posts in this topic
Remiqius
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
8 posts 3 threads Dołączył: Sep 2017
02.09.2017, 18:57 -
#1
Heart
1. Remigiusz
2. 23
3. Remiqius
4.Gram tu od niedawna
5.Creative -67/27

6.Wszystkie
7.//set //undo //redo //expand //rotate // copy //paste //replace
8. Ponieważ od początku mojej kariery na minecrafcie byłem budowniczym/architektem na rożnych serwerach i mam duże doświadczenie w tworzeniu różnych budowli w tej grze.
9.Coś o sobie: hobby to piłka nożna. Udzielam się na forum historii mojego miasta więc historię też bym zaliczył. Jestem komunikatywny, towarzyski i praca w grupie to czysta przyjemność.
10. Mam sprawny mikrofon
11. Wszystkie... to jest już kwestia konfiguracji.
12.Miałem możliwość bycia budowniczym, architektem i adminem na różnych serwerach (znanych).
13.Nie byłem

14.Buduję w stylu klasycznym realizmie, podchodzącym pod XIX XX wiek, czyli Kamieniczki, kościoły, ratusze, zamki (jak na przedstawionych zdjęciach mojego nieskończonego miasta) Brzydzę się modernem co nie zmienia faktu, że i w nim potrafię budować.
obrazobrazobrazobrazobrazobrazobraz
Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.09.2017, 19:01 przez Remiqius.
LapacDywan
Dżedaj
avatar usera

width=

Zarejestrowany

3
33 posts 0 threads Dołączył: Aug 2017
02.09.2017, 19:03 -
#2
W tych budowlach czegoś mi brakuje... może ze nie "zaokragliles" ich i nie dodałeś różnych dodatków? Od kiedy grasz? Słabe 8 i 9 punkty. Neutral ponieważ twoje budowle są całkiem ok
Remiqius
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
8 posts 3 threads Dołączył: Sep 2017
02.09.2017, 19:11 -
#3
Budowle są "kanciaste", ponieważ robiłem je w skali postaci minecrafta. Nie lubię budować dużych budowli, nie skalowych, które są tylko do patrzenia. Niektóre zabytki, które widać w mieście są odwzorowaniem budowli istniejących w moim mieście -Oleśnicy, więc nie "rzygaja detalami", gdyż ich po prostu nie posiadają Big Grin
Nakimeq
Niezarejestrowany


 
02.09.2017, 20:43 -
#4
neutral troche mało komend i punkty 8 i 9 takie średnie co do budowli uważam że są spoko
Acroterion
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

2
22 posts 1 threads Dołączył: Jun 2017
02.09.2017, 22:51 -
#5
Niektóre budowle pokazane na zdjęciach są dobre, natomiast nie wiadomo czy są twoje, twoja działka jest za słaba na poziom buda
Napisales ze grasz od "niedawna" to znaczy? <pare dni>
Na nie
obraz
Remiqius
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
8 posts 3 threads Dołączył: Sep 2017
03.09.2017, 01:19 -
#6
(02.09.2017, 22:51)Acroterion napisał(a): Niektóre budowle pokazane na zdjęciach są dobre, natomiast nie wiadomo czy są twoje, twoja działka jest za słaba na poziom buda
Napisales ze grasz od "niedawna" to znaczy? <pare dni>
Na nie

1)Budowle są moje, bo jak pisałem: Zabytki przedstawiają mieścinę z której pochodzę.
2) Działka na lecrafcie faktycznie nie jest jeszcze skończona, ale budowa trwa w najlepsze.
3) Jeśli kwestia budowniczego mimo okazania budowli ma być zastopowana tylko tym, że ktoś gra na serwerze minecraft parę dni a nie miesiąc to jednak prosiłbym o zamknięcie tego działu, gdyż kolejna polemika nie będzie miała sensu Big Grin
Manfred_Cobble
Zasłużony
avatar useraavatar usera

width=

Zasłużony

176 posts 0 threads Dołączył: May 2017
03.09.2017, 01:29 -
#7
Twoje budowle nie są złe, ale brakuje mi  w nich detali. Popracuj nad tym (czasem warto też zrobić coś większego, ale z detalami), dokończ działkę, a wtedy zobaczę czy się nadajesz. Na dokończenie masz 10 dni, nie musisz się spieszyć, budowla ma być na tyle dobra, aby rozwiała moje wątpliwości związane z przyjęciem cie.
Manfred_Cobble
Zasłużony
avatar useraavatar usera

width=

Zasłużony

176 posts 0 threads Dołączył: May 2017
17.09.2017, 15:48 -
#8
Mimo danego ci czasu nadal nie zaprezentowałeś czegoś na wystarczającym poziomie. Nie dostajesz się, zamykam.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości