[PRZYJĘTE] [PODANIE] MasterVipper


Napisał(a): MasterVipper


Oceń wątek
  • 4 głosów - średnia: 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


17 posts in this topic
MasterVipper
Administrator Sky Block
avatar usera

width=

Zarejestrowany

3
13 posts 1 threads Dołączył: Sep 2017
11.09.2017, 16:36 -
#1
1. Nazywam się Mikołaj  Blush

2. W sierpniu skończyłem 15 lat, może to za mało, ale wydaje mi się, że jestem ogarnięty. Ortografie tez dobrze znam, więc z tym nie będzie przypału. xD


3. MasterVipper 

4. Wydaje mi się, że ponad 2 miesiące.

5. Zależnie od tego ile będę potrzebny (Wydaje mi się, ze około 2 godzin to wystarczająco.W weekendy i dni wolne nawet i do 15 godzin dałbym radę) :3 

6. Posiadam wszystkie wymienione programy, czyli: Skype, Ts, Facebook. Dodatkowo mam discorda.  

7. /cc - czyści chat; /mute (nick) (czas- może być perm) - wycisza gracza na podany czas, powodem może być spam, floodowanie, obrażanie graczy, pisanie na czerwono itp. /unmute (nick) - odcisza (xD?) zmutowanego gracza; /time set day/night - zmiana pory dnia; /weather stormy/sunny - włączenie/wylaczenie deszeczu/burzy; /vanish - ukrywa cię; /c on/off - wlącza/wyłącza chat; /kick (nick) - wyrzuca gracza z serwera minecraft; /warn (nick) - daje ostrzeżenie dla gracza; /tp /tph - teleportacja do gracza bez potwierdzenia ze strony gracza, telepotracja gracza do siebie bez potwierdzenia ze strony gracza.

8. Dlaczego akurat ja? Jestem uprzejmy, miły, lubię rozmawiać z ludźmi, jestem otwarty... Taki sobie optymista Big Grin  Często gdy gram na serwerze minecraft staram się pomagać graczom, kiedy maja problem w znalezieniu odpowiedniej komendy, warpa.Lubie takze pomagac w rozbudowie wysp Big Grin Znam dużo potrzebnych komend i lubię budować. Chciałbym pomagać w polepszaniu serwera minecraft, aby grało się nam na nim jak najlepiej :3 [b]Myślę, że miałbym dobry kontakt zarówno z graczami, jak i administracjom.  [/b]

9. Nazywam się Mikołaj, znajomi mowia do mnie Mikoo. Smile Mam 15 lat. Mieszkam w małym mieście w województwie Lubuskim. Chodzę do 3 klasy gimnazjum. Kocham gotować, szczególnie interesuje się kuchnia azjatycką, lubię grać na gitarze (akustyczna, elektryczna), śpiewać, uczyć się nowych tricków na rolkach (jeżdżę od 8 lat), spędzać czas ze znajomymi. W wolnym czasie najczęściej gram w MC, w LoL'a (aktualna dywizja to gold 5), i słucham muzyki, moim ulubionym gatunkiem jest metal i jego podgatunki. Uwielbiam ogladać horrory i czytać creepypasty. W przyszłości chciałbym zostać stomatologiem Big Grin

10. Oczywiście, że tak.

11. Posiadam SK launcher i konto nonpremium.

12. Tak, ale były to prywatne serwery moich znajomych lub moje. Chciałbym sprawdzić się w roli KidMod.

13. Niestety nie, ale mam nadzieję, że niedługo to się zmieni. Smile 
Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.09.2017, 10:11 przez MasterVipper.
lukasikdaniel@gmail.com
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

2
100 posts 6 threads Dołączył: Nov 2016
11.09.2017, 17:24 -
#2
na neutral
nigry
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

6
298 posts 0 threads Dołączył: Aug 2017
11.09.2017, 17:24 -
#3
Rozpisz punkt 8 i 9 .
AngelikaTK
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

2
12 posts 3 threads Dołączył: Jun 2017
11.09.2017, 17:26 -
#4
neutral
Ifrinishi
Czytający
avatar usera

width=

Zarejestrowany

26
0 posts 0 threads Dołączył: Mar 2017
11.09.2017, 17:36 -
#5
Komendy są dobrze rozpisane.
Dopisz coś jeszcze do punktu 8 oraz 9.

Neutral
obraz
Starozytny
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

10
20 posts 12 threads Dołączył: Apr 2017
11.09.2017, 18:18 -
#6
NEUTRAL, z przewagą na Tak
MagicznyProsiak
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
3 posts 0 threads Dołączył: Sep 2017
Rainbow  11.09.2017, 18:39 -
#7
Wymagane: Skończone 16 lat. (-)
Czas gry w przeciągu tygodnia (+/- z przewagą na +)
Brak doświadczenia w administracji (-) 
"Zależnie od tego ile będę potrzebny" Będąc w administracji zobowiązujesz się do poświęcania w dużej mierze swojego czasu wolnego.
Podsumowanie:
Osobiście jestem na nie. chociaż mam co do opinii wątpliwości. 
patim
StrażniczkaChatu
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
1 posts 0 threads Dołączył: Jul 2017
11.09.2017, 18:46 -
#8
neutral   
Niech będzie na tak
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                    Strażniczka Chatu

GhsS
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

6
107 posts 9 threads Dołączył: Aug 2017
11.09.2017, 19:03 -
#9
Neutral z przewagą na TAK.
MasterVipper
Administrator Sky Block
avatar usera

width=

Zarejestrowany

3
13 posts 1 threads Dołączył: Sep 2017
11.09.2017, 21:08 -
#10
(11.09.2017, 18:39)MagicznyProsiak napisał(a): Wymagane: Skończone 16 lat. (-)
Czas gry w przeciągu tygodnia (+/- z przewagą na +)
Brak doświadczenia w administracji (-) 
"Zależnie od tego ile będę potrzebny" Będąc w administracji zobowiązujesz się do poświęcania w dużej mierze swojego czasu wolnego.
Podsumowanie:
Osobiście jestem na nie. chociaż mam co do opinii wątpliwości. 

Hm, na serwie są i młodsi admini ode mnie Big Grin A co do doświadczenia, to od czegoś trzeba zaczynać przecież :3




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości