[ODWOŁANIE] Ado2307


Napisał(a): Ado2307_tymczasowka


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


2 posts in this topic
Ado2307_tymczasowka
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
6 posts 2 threads Dołączył: Sep 2017
16.09.2017, 07:37 -
#1
(Ban na forum)
1. Ado2307
2. "Działanie na szkodę serwera minecraft"
3. Ponad rok temu ,nie mam informacji kiedy było to dokładnie (Zablokowane wszystko)
4. Nie pamiętam ,była to kobieta z serwera minecraft skyblock.
5. Gdyż było to rok temu ,a bana dostałem ze podważenie autorytetu (dałem prośbę o unbana na skyblock ,po tygodniu nikt nawet nie skomentował ,więc skomentowałem dobitnie i magicznie ktoś zauważył moją prośbę) ,a na obecny moment dużo gram na serwerze minecraft FreeBuild i konto na forum jest mi potrzebne dla różnych celów (patrz problem z $$ ,w tematach na tym koncie).
Ado2307_tymczasowka
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
6 posts 2 threads Dołączył: Sep 2017
17.09.2017, 00:21 -
#2
(16.09.2017, 08:45)xPlejak napisał(a): Jak działanie na szkode serwera minecraft to na pewno ub nie dostaniesz, umiałeś coś sknocić to kup unbana.

Dwa posty na forum z owego konta. Niestety chyba post jest usunięty ,od takie metody osoby która mnie zbanowała, a jego wydźwięk brzmiał w stylu "zbanować pierwsi ,a jak trzeba odwołanie rozpatrzeć to nie ma nikogo"... + mógłbym dyskutować na temat czy na pewno słusznie bana dostałem ,ale sposób w jaki zostałem (w tamtym momencie) potraktowany zniechęcił mnie do gry tutaj ,więc to olałem.

+ dodam jeszcze że często zgłaszam błędy na serwerze minecraft FreeBuild. Obecnie cała administracja z jaką się spotykam zniechęca mnie do zgłaszania ich (choćby na obecny moment ,poprzez brak "normalnego" konta na forum) ,a takie działanie coraz bardziej utwierdza mnie w braku przekonania dla mojej uczciwości...
Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.09.2017, 00:28 przez Ado2307_tymczasowka.
Ado2307_tymczasowka
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
6 posts 2 threads Dołączył: Sep 2017
03.10.2017, 15:36 -
#3
Tyle czasu leży i żadnej wypowiedzi...

Nie świadczy to dobrze o Was.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości