[PODANIE] Nakimeq


Napisał(a): Nakimeq


Oceń wątek
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


10 posts in this topic
Nakimeq
Niezarejestrowany


 
23.09.2017, 10:47 -
#1
Pewnie sobie myślisz: to znowu on ale zanim napiszesz niemiły komentarz wiedz, że bardzo postarałem się nad tym podaniem i nad budową mojej działki a teraz do rzeczy:

1.Imię Bartek
2.Wiek 12 lat
3.Nick w grze: Nakimeq
4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft Lecraft. Coś ok. 2 lata
5.Serwer oraz numer działki z budowlą. Creative: /p h Nakimeq 3
6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie? Posiadam wszystkie 
7.Komendy przydatne w roli budowniczego(WE):
//wand (daje nam siekierkę)
//set [blok] (wypełnia zaznaczony obszar danym blokiem)
//walls [blok] (stawia ściany na zaznaczonym terenie)
//br sphere [blok] [wielkość] (kula z danego bloku o danej wielkości)
//br smooth (wygładza krawędzie)
//move [ilość] (przesuwa zaznaczony teren o daną ilość bloków)
//copy (kopiuje zaznaczony teren)
//paste (wkleja zaznaczony teren)
//undo (cofa wykonaną czynność)
8.Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko: Mam 12 lat zasadniczo mało, co wiąże się z tym, że szybciej wracam ze szkoły i mogę dłużej grać. Buduję całkiem ładnie i umiem ogarnąć chat. Jestem odpowiedzialną osobą można mi zaufać. Fakt że pisałem dużo podań i zostały odrzucane ale ja się nie zniechęcałem szkoliłem umiejętności i teraz myślę że mój poziom jest wystarczający aby otrzymać rangę budowniczny.
9.Coś o sobie: Mam 12 lat (każdy to wie) a na imie mi Bartek chodzę do klasy 6a a moim zainteresowaniem są gry komputerowe (szczególnie minecraft) uczę się bardzo dobrze na tyle że otrzymuje stypendia naukowe wow.. już 4 raz z rzędu
moim ulubionym przednmiotem jest j.polski ale to pewnie za sprawą nauczycielki  Tongue mam króliczka o imieniu Alexia jestem szczęśliwą osobą i niczego więcej mi nie potrzeba
Czy masz sprawny mikrofon? Jest sprawny ale na święta poproszę (pseudomikołaja) o nowy mikrofon  :|

11.Jaki minecraft posiadasz? (premium)
12.Czy miałeś już możliwość być członkiem administracji,budowniczym na innym serwerze minecraft?(NIE PODAWAJ IP) Byłem budowniczym na serwerze minecraft mojego kolegi 
13.Czy byłeś już w administracji, byłeś budownicznym na serwerze minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb, ile razy ? Niestety nie byłem w administracji na tym serwerze minecraft
14. W jakich stylach budujesz: Niestety umiem tylko w stylu średniowiecznym, ale nauczę się budować w innych stylach   Wink
Ifrinishi
Czytający
avatar usera

width=

Zarejestrowany

26
0 posts 0 threads Dołączył: Mar 2017
23.09.2017, 13:26 -
#2
Dopisz jeszcze parę komend WorldEdita.
Szkoda ,że znasz tylko styl średniowieczny ale mimo to jest dobrze.
Działka jest ładna, tylko niedokończona jak patrzyłem.

Jak na razie Neutral
obraz
Ivy
♀ เ๔єคlภค❤
avatar usera

width=

Zarejestrowany

4
46 posts 5 threads Dołączył: Jun 2017
23.09.2017, 14:38 -
#3
Jedyne, do czego mogę się przyczepić to umiejętność budowania, tylko w jednym stylu, a reszta jest w porządku. 

Tak
obraz
oliwierpolololo
DragoneQ35
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
5 posts 2 threads Dołączył: Aug 2017
23.09.2017, 15:17 -
#4
działka Fajna ale mógłbyś dokończyć

Ja jestem na Tak
hilereq
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
19 posts 6 threads Dołączył: Jul 2017
23.09.2017, 16:24 -
#5
na tak xD
heyoo Heart 
Acroterion
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

2
22 posts 1 threads Dołączył: Jun 2017
24.09.2017, 10:20 -
#6
Budowle są bardzo ładne jak na poziom gracza, lecz zbyt schematyczne, ogolny zarys budowli zamyka sie najczesciej w prostokącie a cala dzialka jest srednio uporzadkowana. Styl sredniowieczny jest bardzo popularny i kopiowanie z neta jest niesamowicie proste a źródeł nie brakuje-i nie chodzi mi tutaj o to że ty kopiowałeś, tylko o to że twoje budowle w tym stylu musza być jeszcze lepsze względem innych. Budowniczy powninen być wystarczająco kreatywny by ogarnąc każdy styl a nie tylko wyuczyć się jednego.
obraz
LapacDywan
Dżedaj
avatar usera

width=

Zarejestrowany

3
33 posts 0 threads Dołączył: Aug 2017
24.09.2017, 12:32 -
#7
Niestety, myślę ze Manfred cie nie przyjmie. Sorry, ale budowanie tylko w sredniowiecznym jest nie na poziomie budowniczego. Neutral...
Nakimeq
Niezarejestrowany


 
24.09.2017, 12:50 -
#8
(24.09.2017, 10:20)Acroterion napisał(a): Budowle są bardzo ładne jak na poziom gracza, lecz zbyt schematyczne, ogolny zarys budowli zamyka sie najczesciej w prostokącie a cala dzialka jest srednio uporzadkowana. Styl sredniowieczny jest bardzo popularny i kopiowanie z neta jest niesamowicie proste a źródeł nie brakuje-i nie chodzi mi tutaj o to że ty kopiowałeś, tylko o to że twoje budowle w tym stylu musza być jeszcze lepsze względem innych. Budowniczy powninen być wystarczająco kreatywny by ogarnąc każdy styl a nie tylko wyuczyć się jednego.

przeanalizowałem twój post i w 100% się z tobą zgadzam skoro nauczyłem się budować w stylu średniowiecznym nauczę budować się w innych stylach np. modern . Co do działki domy nie są z neta ale rzeczywiście w głównej mierze są prostokątne dlatego zbuduje nie tylko domy ale jakieś inne struktury  Tongue
Acroterion
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

2
22 posts 1 threads Dołączył: Jun 2017
24.09.2017, 14:39 -
#9
(24.09.2017, 12:32)LapacDywan napisał(a): Niestety, myślę ze Manfred cie nie przyjmie. Sorry, ale budowanie tylko w sredniowiecznym jest nie na poziomie budowniczego. Neutral...

Budowanie w stylu średniowiecznym jest na poziomie budowniczego, tylko trzeba robić to wystarczająco dobrze.
obraz
LapacDywan
Dżedaj
avatar usera

width=

Zarejestrowany

3
33 posts 0 threads Dołączył: Aug 2017
24.09.2017, 16:05 -
#10
(24.09.2017, 14:39)Acroterion napisał(a):
(24.09.2017, 12:32)LapacDywan napisał(a): Niestety, myślę ze Manfred cie nie przyjmie. Sorry, ale budowanie tylko w sredniowiecznym jest nie na poziomie budowniczego. Neutral...

Budowanie w stylu średniowiecznym jest na poziomie budowniczego, tylko trzeba robić to wystarczająco dobrze.

Nie zrozumiałeś, chodziło że TYLKO w średniowiecznym. Nie jestem taki chamski zeby pisac takie cos :V




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości