[ODWOŁANIE] Proszę o unbana ponieważ nie mialem cheatow.


Napisał(a): amaru


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


5 posts in this topic
amaru
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

-4
23 posts 10 threads Dołączył: Oct 2017
02.10.2017, 19:21 -
#1
Jestem EravengPL. Zostalem zbanowany dnia 2.10.2017. Prosze o unbana. Moderator Vodovorot udezyl mnie mieczem z knockback i knock nie zadzialal. Powiem tez ze bylem w wodzie a vodo tez wiec nie wiem czy wtedy knock nie dziala. Sam mialem problemy z knockiem. Bardzo prsze o unbana lecraft to jedyna rzecz na ktorej gram w minecrafta.
Vodovorot
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

-1
20 posts 3 threads Dołączył: May 2017
02.10.2017, 19:28 -
#2
(02.10.2017, 19:21)amaru napisał(a): Jestem EravengPL. Zostalem zbanowany dnia 2.10.2017. Prosze o unbana. Moderator Vodovorot udezyl mnie mieczem z knockback i knock nie zadzialal. Powiem tez ze bylem w wodzie a vodo tez wiec nie wiem czy wtedy knock nie dziala. Sam mialem problemy z knockiem. Bardzo prsze o unbana lecraft to jedyna rzecz na ktorej gram w minecrafta.
Nie z miecza tylko z luku punch 2 strzeliłem cię 5 razy żaden strzał cie nie odepchnął więc miałem podejrzenia że posiadasz antiknockback
podczas sprawdzaniu twojego folderu .minecraft nie było tam folderu z dzisiejszą datą ostatnia data była kilka dni temu czyli usunąłeś jakiś plik więc wedug mnie miałeś coś do ukrycia jeśli ktoś z administracji powie mi że popełniłem błąd obanduje cię
amaru
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

-4
23 posts 10 threads Dołączył: Oct 2017
02.10.2017, 19:34 -
#3
(02.10.2017, 19:28)Vodovorot napisał(a):
(02.10.2017, 19:21)amaru napisał(a): Jestem EravengPL. Zostalem zbanowany dnia 2.10.2017. Prosze o unbana. Moderator Vodovorot udezyl mnie mieczem z knockback i knock nie zadzialal. Powiem tez ze bylem w wodzie a vodo tez wiec nie wiem czy wtedy knock nie dziala. Sam mialem problemy z knockiem. Bardzo prsze o unbana lecraft to jedyna rzecz na ktorej gram w minecrafta.
Nie z miecza tylko z luku punch 2 strzeliłem cię 5 razy żaden strzał cie nie odepchnął więc miałem podejrzenia że posiadasz antiknockback
podczas sprawdzaniu twojego folderu .minecraft nie było tam folderu z dzisiejszą datą ostatnia data była kilka dni temu czyli usunąłeś jakiś plik więc wedug mnie miałeś coś do ukrycia jeśli ktoś z administracji powie mi że popełniłem błąd obanduje cię

Vodovorot, sluchaj nwm nie skupialem sie zbytnio jak sie bilismy.  Nie potrafie instalowac cheatow. Jesli jednak nikt Nie zareaguje na to, bedzie mi strasznie zal poniewaz nie mielem cheatow a bardzo duzo czasu wkladalem w to co stworzylem. Lecraft jest moim ulubionym serwerem i przykro mi slyszec ze zostalem tak oskarzony. nie mam pojecia czemu to nie zadzialalo. Ale Proszę odbanuj, daj mi szansę
Vodovorot
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

-1
20 posts 3 threads Dołączył: May 2017
02.10.2017, 19:38 -
#4
I zastosuj się do wzoru bo tak nie masz co liczyć na ub
nigry
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

6
298 posts 0 threads Dołączył: Aug 2017
03.10.2017, 11:35 -
#5
Zastosuj się do wzoru .
ExempLE
Naprawdę rozgadany!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

8
95 posts 7 threads Dołączył: Sep 2017
03.10.2017, 13:12 -
#6
Czemu spamisz ? :/ Oraz zastosuj wzór

Link do wzoru http://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/...ie-od-kary




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości