Podanie: Teow


Napisał(a): Teow


Oceń wątek
  • 1 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


10 posts in this topic
Teow
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
4 posts 2 threads Dołączył: Oct 2017
26.10.2017, 16:05 -
#1
1.Imię: Kajetan.
2.Wiek: 15 i pół.
3.Nick w grze: Toew.
4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft Lecraft.: ok. 2 miesiące. Big Grin
5.Serwer oraz numer działki z budowlą.:  Nie pamiętam nr. Działki, ale znam inny sposób:  Creative /p h Toew    .

6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie?: Oczywiście, że mam.   WSZYSTKIE, KTÓRE SĄ PODANE WE WZORZE PODANIA.
7.Komendy przydatne w roli budowniczego(WE): Oczywiście nie będę pisał wszystkich komend do WordEdita, ale Budowniczy ma uprawnienia do, każdej z tych komend.

/time set 1000 - lub - /time set day - (Daje dzień na trybie gry serwera minecraft na, którym się gra)
/time set 10000000 - lub - /time set night - [b](Daje noc na trybie gry serwera minecraft na, którym się gra)[/b]
[b]/ban  (nick) - (Banuje danego gracza na tym serwerze minecraft)[/b]
[b]/kick (nick) - (Wyrzuca danego gracza na tym serwerze minecraft)[/b]
[b]/v - lub - /vanish - (Powoduje, że jesteś niewidzialny i niedostępny)[/b]
[b]/AFK - (Pokzauje graczom, że Administrator/Budowniczy/itp    mają przerwę w graniu)[/b]
[b]/cc - (Wyczyszcza chat)[/b]
[b]/cc off - (Wyłącza chat)[/b]
[b]/cc on - (Włącza chat)[/b]
[b]/mute nick czas - (wycisza gracza)[/b]
[b]/v - lub - /vanish - (powoduje, że jesteś niewidzialny na liście graczy)[/b]
[b]/tp nick - (teleportuje do danego gracza)[/b]
[b]/tphere nick - (teleportuje danego gracza do siebie samego)[/b]
[b]/back - (teleportuje do miejsca w, którym wcześniej byłeś przed teleportacją)[/b]


[b]WIĘCEJ NIE MOGĘ SOBIE PRZYPOMNIEĆ XD.[/b]

8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko: Nadaję się na budowniczego, ponieważ ładnie buduję i umiem się posługiwać programami (TYLKO NIE TS'EM XD)
9.Coś o sobie: Jestem osobą kreatywną i dosyć mądrą. Jestem dostosowany do wszelkich praw i nie mam żadnych horób psychicznych Big Grin     .  Nie mam problemów emocjonalnych, ale jestem wrażliwy więc smutne filmy to nie dla mnie. Umiem ładnie budować i mój ulobiony kolor to Ciemny Zielony.
10.Czy masz sprawny mikrofon ?: Można tak powiedzieć...
11.Jaki minecraft posiadasz ?: Premium.
12.Czy miałeś już możliwość być członkiem administracji,budowniczym na innym serwerze minecraft?(NIE PODAWAJ IP): Tak, ale nie Budowniczym.
13.Czy byłeś już w administracji, byłeś budowniczym  na serwerze minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy ?: Nie.

14.W jakich stylach budujesz: Średniowiecznych, ale to zależy jaka jest pogoda i jaki mam humor.


Noc: XD



https://zapodaj.net/8e3d8e6ddc8e6.png.html

Dzień: XD

https://zapodaj.net/34634e6f5d182.png.html
Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.10.2017, 06:08 przez Teow.
Marko96
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

3
135 posts 2 threads Dołączył: Sep 2017
26.10.2017, 16:53 -
#2
Rozpisz 8,9 pkt
i więcej komend napisz

Jestem na teraz na nie
nigry
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

6
298 posts 0 threads Dołączył: Aug 2017
26.10.2017, 17:15 -
#3
Nie masz mikrofonu co cię od razu dyskwalifikuje bo np. rekrutacja będzie na tsie i nie będziesz jak porozumieć się z . Na nie .
ciampek202
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

2
101 posts 7 threads Dołączył: Dec 2016
26.10.2017, 22:23 -
#4
Bardziej rozpisz, to zobaczymy c;
Spokój... Ważna rzecz, w której posiadaniu jest tylko nieliczna większość z mniejszości ogromnej populacji tego świata c:
Blurek
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
21 posts 2 threads Dołączył: Oct 2017
27.10.2017, 04:34 -
#5
:NEUTRAL
"Co­kol­wiek za­mie­rzasz zro­bić, o czym­kolwiek marzysz, zacznij działać. Śmiałość za­wiera w so­bie ge­niusz, siłę i magię."
ExempLE
Naprawdę rozgadany!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

8
95 posts 7 threads Dołączył: Sep 2017
27.10.2017, 08:18 -
#6
Pogrążasz się !! Kajetan 15 i pół, a może 17 i pół, zdecyduj się w końcu, wątpię byś się dostał nawet tutaj xLeo, Al0es, KamilO_ Jeff_Killer tworzysz tyle multi że to aż śmieszne Haha @Ifrinishi
Manfred_Cobble
Zasłużony
avatar useraavatar usera

width=

Zasłużony

176 posts 0 threads Dołączył: May 2017
27.10.2017, 13:28 -
#7
Zbuduj coś jeszcze, bo to co stworzyłeś jest zbyt powtarzalne, wiele jest podobnych budowli udostępnionych w internecie, a te wyglądają nawet jak z poradnika. Najlepiej stwórz jakąś kamienicę.
Pill3
Budowniczy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
13 posts 3 threads Dołączył: Jul 2017
Big Grin  29.10.2017, 19:23 -
#8
Cześć. Zbuduj coś jeszcze na działce bo to jest zamało.Pisz więcej na czacie bo jeszcze niemiałem okazji ciebie spotkać.Pisz więcej na forum.Wpadnij na ts.
Jestem narazie na nie
Nakimeq
Niezarejestrowany


 
02.11.2017, 12:15 -
#9
Działka jest pusta a domki na screenie iwdziałem w necie jestem na nie
RedoPl
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

10
127 posts 2 threads Dołączył: Jul 2017
03.11.2017, 16:20 -
#10
Nic nie napisales o worldedicie xD znaczy ze go nie znasz a domki nie wiem z jakiego poradnika ale smierdzi mi craftcastem
To że milczę nie znaczy że nie mam nic do powiedzenia




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości