Dragov


Napisał(a): Majaquuu


Oceń wątek
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


1 posts in this topic
Majaquuu
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

14
560 posts 24 threads Dołączył: Jan 2017
08.11.2017, 21:52 -
#1
1.Imię: Marcin
2.Wiek: 13 
3.Nick w grze: Dragov
4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft Lecraft. Moja przygoda z Lecraftem zaczeła się kilka lat temu około 2014 lub 15 rok bodajże, dokładnie nie pamiętam. Grałem na skyblocku potem na freebuildzie. 2 lata +/- z przerwami łącznie.
5.Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer. Teraz to 3h spokojnie nawet 4 zalezy od dnia. Ale jestem w stanie już spokojnie 3 wyrobić.

6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie? Posiadam TeamSpeak'a 3, Facebooka oraz Skypa
7.Komendy przydatne w roli młodszego moderatora:
/kick nick powod - Wyrzuca gracza z podserwera 

/tempmute nick czas powod - Wycisza gracza na okreslony czas

/mute nick powod - Wycisza gracza na zawsze

/tempwarn nick czas powod - Ostrzega gracza a ostrzezenie wygasa po czasie ktory wpisalismy

/cc -Czysci chat gdy sa na nim nie stosowne rzeczy 

/c off -Wylacza chat

/c on -Wlacza chat

/unmute nick - Odcisza gracza

/fly - Daje nam mozliwosc latania

/heal - Leczy nas

8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko: Zmieniłem się chyba to najważniejsza informacja. Poza tym jestem bezstronny oraz bardzo spostrzegawczy nie lubie osob toksycznych i lubię pomagać innym.
9.Coś o sobie: Mam 13 lat, pochodzę z Ryk małego miasteczka w Lublinie w woj.Lubelskim. Jestem raczej przeciętny w nauce, aczkolwiek jestem bardzo dobry z informatyki. Interesuję się grafiką komputerową oraz sportem, również minecraftem i Counter-Strikiem. Stałem się dojrzalszy oraz sympatyczny wiele osób mi to zarzuca chociaż, ja tego jakoś nie odczuwam. Umiem się przyznać do błędu, lubię poznawać nowe osoby/graczy. W szkole jestem kozłem ofiarnym ale w internecie jestem traktowany normalnie jak każdy, mimo tego nie przejmuję się tym bo co oni mogą pogadają sobie i tyle. Chyba to wszystko Wink
10.Czy masz sprawny mikrofon ? Tak mam 
11.Jaki minecraft posiadasz ? Minecraft nonPremium
12.Czy miałeś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft?(NIE PODAWAJ IP) Tak miałem ale głównie to były mniejsze serwery, max 30-50 osób.
13.Czy byłeś już w administracji na serwerze minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy ? Tak byłem na Freebuildzie. Ile razy tego dokładnie nie powiem ale 3 można powiedzieć szacuje coś koło tego.
WeronisiaQ
Niezarejestrowany


 
08.11.2017, 22:40 -
#2
Zapraszam na ts.lecraft.pl
Do nicku dopisz [Rekrutacja]




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości