[ZAMKNIĘTE]  Cześć ;d


Napisał(a): yavoo


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


5 posts in this topic
yavoo
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
13 posts 6 threads Dołączył: Nov 2017
11.11.2017, 02:33 -
#1
Cześć, w końcu czas zawitać u Was na forum więc no przywitam się ;D
Tak więc nazywam się Krystian oraz mieszkam w Krakowie, a dokładniej w Nowej Hucie.
Mam 14 lat oraz chodzę do 2 gimnazjum.
Mam kilka zainteresowań, oraz jeżeli Wam będzie się chciało poczytać to zapraszam.
Interesuję się grami, grafiką oraz piłką nożną.
----------Jeżeli tyle Ci wystarczy to nie czytaj dalej, jeżeli natomiast chcesz się dowiedzieć o mojej przygodzie z tymi trzema zainteresowaniami czytaj niżej ---------

Gry, tutaj się rozpiszę najwięcej, grami zacząłem się interesować od małego, zawsze miałem  jakiś tam komputer rodziców, 
grałem tam w gry na przeglądarce, pamiętam do dziś moją pierwszą grę w którą grałem, a była to "Bomb It".
Grając w gry, oglądałem dużo na youtube, także jak i mój brat. Brat pewnego dnia wyczaił dziś grę sławną "Minecraft" pierwsze odcinki z tej gry itd itp, zawsze on mnie wołał bym z nim oglądał jednak klocki mnie nie fascynowały, aż do czasu gdy pokazał mi filmik gdy jeden facet nagrał odcinek z kolegą gdzie budowali pułapki na potwory, od razu pobrałem ową grę i spędzałem na niej dużo czasu. Poznałem tam dużo graczy na serwerze minecraft MultiPlayer, poznałem w tedy pewną osobę, rozmawiając z nim w tedy na skype zapytał się mnie "grasz w gta?" ja w tedy nie wiedziałem co to jest, podesłał mi link do GTA:SA i pobrałem śmiało, niestety wówczas zainstalowałem na swój komputer multum virusów, lecz się cieszę ponieważ dzięki niemu gram do dziś w GTA.
Gdy już grałem w Minecrafta oraz GTA zaczęły pojawiać się pierwsze filmy z CS:GO, byłem tą grą najbardziej zafascynowany, lecz niestety nie mogłem grać w CS:GO, lecz wyczaiłem w tedy CS 1.6, śmiało zacząłem grać, ehh pamiętam mój początek gdy grałem z botami na "easy" poszedłem do trupiarni, i popatrzyłem na schody i zszedłem na dół a w ten czas bot zabił mnie w plecy. Czasami miło powspominać i łza w oku się kręci. Dzięki tej historii gram dzisiaj w gry takie jak: CS 1.6, CS:GO, MTA oraz Metin2 (przede wszystkim privy).

Następnie grafika, z jakieś 2/3 lata temu zacząłem robić swoje pierwsze pracę, niestety nie wychodziły mi, dlatego zrobiłem sobie przerwę, i z 2/3 miesiące temu znów zacząłem tworzyć, tworzę je i wg. mnie są one dobre ale nie profesjonalne.
Tworzę jest w Photoshopie w wersji mobilnej (PS Touch), jeżeli sądzicie, że się nie da to taki PS Touch ma prawie wszystko co zwykły Photoshop. 

Ostatnia piłka nożna, pamiętam gdy dostałem swoją pierwszą piłkę w wieku 4 lat na urodziny, z bratem zawsze przed blokiem graliśmy w "kto wyżej wykopie", do dziś lubię pograć, lecz niestety z 3 miesiące temu dowiedziałem się, że mam chore serce przez co nie mogę się męczyć oraz denerwować więc m.in nie mogę grać, ale cóż zostaje mi żyć i czekać na operację. 
xklaudusiekk
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

16
109 posts 1 threads Dołączył: Jul 2017
11.11.2017, 10:31 -
#2
Cześć, 
Miło Cię poznać. ^^
ExempLE
Naprawdę rozgadany!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

8
95 posts 7 threads Dołączył: Sep 2017
11.11.2017, 12:53 -
#3
Witaj kolego. Czytal email.
Narvie
Właścicielka Deep WebuXDD
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
15 posts 1 threads Dołączył: Nov 2017
12.11.2017, 21:16 -
#4
No witaj b)))
Marko96
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

3
135 posts 2 threads Dołączył: Sep 2017
12.11.2017, 22:13 -
#5
Witamy na serwerze minecraft Lecraft Wink
Dandys_Saczy
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

11
619 posts 7 threads Dołączył: Apr 2018
02.04.2019, 21:45 -
#6
Stary wątek
//Zamykam

obraz
Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.04.2019, 21:45 przez Dandys_Saczy.
obraz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości