[Podanie] OwcaPlayGames


Napisał(a): OwcaPlayGames


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


8 posts in this topic
OwcaPlayGames
Niezarejestrowany

width=

5 posts 2 threads Dołączył: Apr 2016
Star  12.04.2016, 16:34 -
#1
1.Imię: Kamil

2.Wiek: 13 (3.9.2002)
3.Nick w grze: OwcaPlayGames
4.Status konta [Premium/Non Premium]: Premium
5.Ile czasu grasz na serwerze minecraft Lecraft: Na moim aktualnym nicku 2 miesiące
6.Czas, jaki możesz poświęcić dziennie na serwer: Pon-Pt 1/2 godz, Sob-Niedz 2/4 godz.
7.Posiadasz sprawny mikrofon: Tak
8.Posiadasz Skype oraz Teamspeak 3:Tak
9.Komendy przydatne w roli Młodszego Moderatora:
/cc
/chat on/off
/afk
/back
/ban [nick] [powód]
/banip [ip gracza]
/broadcast [Treść]
/enderchest
/feed
/fly
/god
/heal
/help
/helpop [treść]
/invsee [nick]
/kick [nick] [powód]
/kill [nick]
/mute [nick] [czas]
/unban [nick]
/unbanip [ip gracza]
/is
                                                      UROCZYŚCIE INFORMUJE ŻE ZNAM ZNACZENIE PODANYCH KOMEND
10. Dlaczego akurat ciebie powinniśmy wybrać? Przekonaj nas do siebie: Naprawdę chciał bym pomóc Administracji. Nie raz byłem światkiem jak nie było administratora, i pewien gracz mocno wyzywał całą administracje, nie brakuje też osób co non stop wyzywają się na czacie, a nie ma wtedy administratora, który mógłby zmutować taką osobę. Często zdarza się że niektórzy gracze reklamują serwery, ale jeśli ja upominam graczy żeby nie reklamowali i nie wyzywali wszystkich na czacie, to spotykam się z odpowiedziami których nie będę cytował.
11.Dodatkowe informacje o sobie:
Nazywam się Kamil Mateusz,,Owca'' Arciszewski, mam 13 lat i mieszkam, na górnym śląsku w Żorach. Jestem ogarnięty i nie jestem konfliktowy, lubię sobie pożartować z przyjaciółmi i spędzać z nimi czas. Do mojego hobby (pomimo że jestem gruby) lubię grać w piłkę nożną i siatkówkę, oraz grać na komputerze. Odnoszenie do punktu 5, na moim nicku OwcaPlayGames gram 2 miesiące, ale kiedy byłem jeszcze dzieckiem minecrafta (około 2 lata temu) grywałem na serwerze minecraft na nicku Arkis lub NeedForMinecraft, ale only na serwerze minecraft creative Smile
          Liczę że Będzie lepiej i będzie więcej głosów na tak, licze też na to że każdy co wejdzie w ten wątek zagłosuje.
Dziękuję.
Krych10
Niezarejestrowany


 
12.04.2016, 16:40 -
#2
na NIE
- zbyt słabo rozbudowane poddanie
- krótko u nas grasz
- nie widuję ciebie na serwerze minecraft
- jakbyś był kidmodem to by ci ta 1-2 godzinny dziennie nie wystarczyły aby zdać okres próbny.
Stee32016
Niezarejestrowany


 
12.04.2016, 17:03 -
#3
NEUTRAL

Podanie ładnie napisane, ale jesteś za młody i to 1 lub 2 godziny nie wystarczą.
pitereek
Niezarejestrowany


 
12.04.2016, 17:05 -
#4
Jestem na Tak.
CMata
Niezarejestrowany


 
12.04.2016, 19:02 -
#5
Na NIE
Argumenty podał Krych10
Kalciaaa
Niezarejestrowany


 
12.04.2016, 22:20 -
#6
Na nie.
Deather
Niezarejestrowany

width=

4 posts 0 threads Dołączył: Apr 2016
13.04.2016, 19:04 -
#7
O boże!
Razi mnie w oczy.
Na nie, powody @Up
TaPiterkowa
Drama Queen

width=

69 posts 4 threads Dołączył: Feb 2016
13.04.2016, 21:18 -
#8
Neutral ze względu na oceny.
pitereek
Niezarejestrowany


 
22.04.2016, 20:16 -
#9
Odrzucam.
Powód: Mała aktywność (8 dni temu)




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości