Pytajnik_


Napisał(a): Pytajnik_


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


11 posts in this topic
Pytajnik_
Niezły gość!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

5
50 posts 1 threads Dołączył: Dec 2017
04.12.2017, 00:42 -
#1
1.Mam na imie Michel.

2.Mam skończone 14 lat (tak wiem ze trzeba miec 16lat ale wiek nie ma znaczenia o ile ktoś jest ogarnięty a kidmoda przecież zawsze można zabrać jak by cos było ze mną nie tak)

3.Mój nick na lecrafcie to Pytajnik_ 

4.Na lecrafcie gram od 2013 roku , na pierwszej edycji na jakiej grałem nie było nawet lobby , była zimowa mapa z pociągiem i pitruk był headadminem pamiętam jak kilka edycji temu manfred mial kidmoda xD moje stare nicki : michel200309 , Skeleton09 , _xSNx_ , swojego czasu ja i mój kumpel Swager byliśmy legendami pvp na lecrafcie.

5.Już teraz nie będac w administracji siedze na serwerze minecraft 8-10 godzin na dzień Smile

6.Można się ze mną skontaktować poprzez Skype, TS3, Discord, Facebook i Whats app.

7.Komendy ktore najbardziej by sie przydaly to :
/kick <player> <reason> (czyli jakby to przetłumaczyć na polski "/wykop <gracz> <powód>")
/mute <player> <time> (/wycisz <gracz> <czas>) wyciszać tylko wtedy gdy ktoś napisze cos nieodpowiedniego albo będzie spamić
/cc (cc=clear chat czyli wyczysc czat) /cc najbardzej przydaje sie jak ktos napisze cos nieodpowiedniego żeby młodsze osoby tego nie czytały
/c off (czyli "/czat wyłacz") i /c on (czyli "/czat włacz") najlepiej wyłączać czat wszyscy spamią , albo jak jest jakiś event  
/time set <value> (czyli "/ustaw czas <wartość>") , zmienia czas
/weather <clear;rain;thunder> [duration in seconds] (/pogoda <wyczyść;deszcz;burza> [czas trwania w sekundach])
clear
wyłącza deszcz/burze , rain włącza deszcz , thunder włącza burze
I ostatnia komenda /socialspy (dokładnie nie wiem co znaczy social ale wiem ze spy to szpieg) pozwala podgładac prywatne wiadomości (msg)
Wszystkie komendy które wymieniłem są "najbardziej przydatnymi komendami" jakie kidmod powinien miec a nie "wszystkimi komendami" jakie kidmod powinien mieć.I nie daje tutaj az tak dużo komend dlatego ze to po prostu kidmod a nie jakiś headadmin czy cos a kidmod nie ma przecież az tak dużo komend.

8.Myślę ze zasługuje na to stanowisko bo nie jestem egoistą i już teraz gdy poprostu mam range MVIP pomagam dużo ludzią bardzo chce dołączyć do administracji i nie dlatego ze chce mieć z tego korzyści czy cos po prostu czuje ze chce pomagać innym i się do tego nadaje bo po tylu latach grania wiem o lecrafcie bardzo dużo a po za tym wątpie ze jest dużo osób chętnych na to stanowisko ktorzy by siedzieli na serwerze minecraft tyle co ja i grali od tej edycji co ja(tak serio to wątpie ze więcej niz 30% administacji gra od 2013Roku na lecrafcie) lubie robić coś dla innych bezinteresownie naprzyklad dzisiaj (04.12.2017) o 19:00 robie event o vipa, kupuje vipa temu kto wygra a przecież nic za to nie dostane.

9.Urodziłem się w 2003 Sierpnia 29 jak miałem 9 lat mama z tatą się rozwiedli więc pól roku później mama i ja przeprowadzilismy sie do niemiec ,pomimo faktu że wcale się nie ucze jestem najlepszy z klasy umiem bardzo dobrze niemiecki i angielski ,troche tez francuski ale slabo.W przyszłości mam zamiar iść na studia w kierunku informatycznym. Inne gry w jakie lubie grac = CS : GO , GTA V , League of Legends. w chwili obecnej nie chce mi się grać w cs ani gta teraz ciągle grałem w lola ale trochę mi się znudziło więc zaczolem znowu w kloce grać a jedyny serwer jaki mi przyszedł do głowy to właśnie lecraft ciekawe czemu?.Mam też młodszą siostrę ma 1 rok często musze ja pilnować zyje sam z mama i siostra to mnie uczy odpowiedzialności która przyda się w roli kidmoda.

10.Koledzy mówią mi że na ts3 słychać mnie tak samo jak w realu co może znaczyć że mam bardzo dobry mikrofon co nie?

11.Gram na minecraft premium oczywiście Big Grin

12.Byłem administratorem na takich mniejszych serwerach (30slotow ,10graczy)

13.Niestety (lub stety) nigdy nie byłem administatorem na lecrafcie



To wszystko jest napisane szczerze 
Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.12.2017, 14:07 przez Pytajnik_.
B1rt3k
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

5
155 posts 1 threads Dołączył: Nov 2017
04.12.2017, 07:24 -
#2
Wiek, podanie nieczytelne. Na nie.
Cool
nigry
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

6
298 posts 0 threads Dołączył: Aug 2017
04.12.2017, 13:58 -
#3
Jesteś za młody, za mało komend, rozpisz punkt 8 i 9 oraz napisz to bez błędów ortograficznych. Na nie.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 04.12.2017, 13:58 przez nigry.
B1rt3k
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

5
155 posts 1 threads Dołączył: Nov 2017
04.12.2017, 17:12 -
#4
Podanie jest nadal dla mnie nieczytelne. Mogłeś zrobić pytanie i odpowiedź innym kolorem. Wiem że ci zależy ale jestem na neutrał z większą przewagą na nie.
Cool
Braego
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

18
111 posts 3 threads Dołączył: Nov 2017
04.12.2017, 17:20 -
#5
Doceniam staranie, więc jestem na neutral.
"Milczenie w odpowiednim momencie jest ważniejsze i lepsze od wszelkich słów."

~ Plutarch
Pablo_Heredero
Gadający
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
28 posts 1 threads Dołączył: Nov 2017
04.12.2017, 23:46 -
#6
Pod względem aktywności gracza i jego chęci do pomocy - na tak. Niestety wiek, komendy i punkt 8. słabo rozwinięty. Neutral Smile)
Nakimeq
Niezarejestrowany


 
05.12.2017, 12:37 -
#7
Są tutaj osoby w administracji, które mają mniej niż 16 lat więc byłoby niesprawiedliwe, gdyby podanie zostało odrzucone z tego powodu. Jesteś aktywny na serwerze minecraft; fakt faktem troche kaleczy ta ortografia ale pomimo to jest spoko. No i jesteś miły dla graczy  Wink .

Na tak; czmu by nie ??
B1rt3k
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

5
155 posts 1 threads Dołączył: Nov 2017
05.12.2017, 18:08 -
#8
Żal mi Cię się zrobiło kiedy zacząłem czytać punkt 9. Życie bez jednego z rodziców okropne. Dlatego zmieniam zdanie i jestem na TAK.
Cool
Yakuza_PL
Niezły gość!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
54 posts 2 threads Dołączył: Aug 2017
06.12.2017, 19:37 -
#9
Podanie ok, jestem na Tak.
GreenQ
Niezły gość!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
53 posts 6 threads Dołączył: Aug 2017
06.12.2017, 20:44 -
#10
Na tak przynajmniej nie będę jedynym młokosem xd

Trochę trudno się czytało , ale ogólnie spoko




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości