[ODRZUCONE] [Podanie] TROPOPO


Napisał(a): TROPOPO


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


8 posts in this topic
TROPOPO
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
1 posts 1 threads Dołączył: Dec 2017
11.12.2017, 07:58 -
#1
Cześć!
JAK MASZ NA IMIĘ:
Nazywam się Dominika.
 ILE MASZ LAT, JAKI MASZ NICK W GRZE
Mam 14 lat, mój nick w grze, to TROPOPO.
OD KIEDY GRASZ NA serwerze minecraft
Na serwerze minecraft LeCraft, gram od ok. 2 lat, poznałam go poprzez facebooka.
ILE CZASU DZIENNIE POŚWIĘCASZ NA serwerze minecraft:
na serwerze minecraft Lecraft poświęcam dziennie ok. 2h.
CZY POSIADASZ WYMIENIONE PROGRAMY? JAKIE?
Niestety posiadam tylko Facebooka, ponieważ gdy chcę sciągnąć któryś  podanych programów, mój laptop się buntuje i nie chce działać.
DLACZEGO MIELIBYŚMY WYBRAĆ AKURAT CIEBIE:
Bardzo chciałabym, abyście wybrali mnie na to stanowisko, ponieważ lubię rozwiązywać konflikty graczy, odpowiadać na pytania, brać udział w różnych zabawach graczy. Jestem stanowcza i mam poczucie humoru. Znam podstawowe komendy, które są przydatne do pomocy przy serwerze minecraft. Znam regulamin serwera minecraft, więc wiem, kiedy ktoś go łamie i zwracam mu uwagę. Często jestem aktywna na chacie i lubię się na nim udzielać. Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do administracji.

Przydatne komendy które znam to:
/kick <nazwa gracza> Wyrzuca gracza z serwera minecraft                                      /mute <nazwa gracza>   wycisza gracza
/ban <nazwa gracza>  Banuje gracza                                    /unmute <nazwa gracza>  anuluje wyciszenie gracza
/pardon <nazwa gracza>   Odbanowuje gracza                             
/tp <nazwa gracza 1> <nazwa gracza 2>    teleportuje do siebie dwóch graczy
/give <nazwa gracza> <ID przedmiotu>    daje graczowi przedmiot
/cc  czyści czat główny                            
/jail <nazwa gracza> wysyła gracza do więzienia

Ogólnie znam jeszcze kilka komend, ale nie chcę ich wymieniać, bo podanie było by o wiele za długie.
COŚ O SOBIE:
Jak już mówiłam, mam 14 lat, ale wbrew pozorom, ogarniam minecrafta, serwery i komendy. Pochodzę spod Gdańska. Mam młodszą siostrę, która ma 10 lat. Od urodzenia, choruję na Atopowe Zapalenie Skóry. Jest to bardzo uciążliwa choroba, gdyż jest to jeden duży zbiór wielu alergii na raz w jednym ciele (w moim przypadku pyłki drzew, psy, koty, kurz i podejrzewana jest jeszcze alergia na gluten). Gram już w minecrafta dobre 4 lata i gdy poznałam LeCraft, stał się moim ulubionym serwerem. Interesuję się końmi, komputerami i biologią. Konno jeżdżę od 2 lat i dobrze mi to idzie. Swój wolny czas poświęcam jeździectwu i komputerom. Jestem towarzyska, mam poczucie humoru, umiem wyczuć sarkazm, jestem otwarta, stanowcza, czasem też wrażliwa. Bardzo lubię grać na wszelkich serwerach Creative i Freebulid. Znam podstawowe zasady ortografii i interpunkcji. Z chęcią odpowiadam na pytania ludzi. Kocham zawierać nowe znajomości, jest to dla mnie najlepsze co może być. Oceny w szkole mam przeciętne, zachowanie bdb/db.

JAKI MINECRAFT POSIADASZ?
Posiadam minecraft by zyczu, a gram na wersji 1.9.4 (w ferie otrzymam nowy komputer, na który mam zamiar kupić premium)
CZY MASZ DOBRY MIKROFON
Mikrofonu nie używam zbyt często, więc nie umiem określić, czy jest dobry.

CZY BYŁAŚ/EŚ JUŻ KIEDYŚ ADMINEM NA JAKIMŚ serwerze minecraft?
Miałam już kiedyś możliwość bycia administratorką na pewnym serwerze minecraft i bardzo mi się to podobało. 

CZY KIEDYKOLWIEK BYŁEŚ W ADMINISTRACJI LeCraft?
Nie byłam nigdy w administracji LeCraft, ale zawsze marzyłam by zostać jej członkiem.

Mam nadzieję, że nie odrzucicie mojego podania i rozważycie przyjęcie mnie do administracji.
         
                                                                                                                Z uszanowaniem
                                                                                                                          Dominika S.
                                                                                                                 TROPOPO  Heart
Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.12.2017, 14:46 przez TROPOPO.
ewa39
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
1 posts 0 threads Dołączył: Dec 2017
11.12.2017, 09:21 -
#2
NA TAK *^*
nigry
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

6
298 posts 0 threads Dołączył: Aug 2017
11.12.2017, 14:01 -
#3
Jesteś za młoda i rozpisz punkt 8 i 9.
B1rt3k
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

5
155 posts 1 threads Dołączył: Nov 2017
11.12.2017, 20:40 -
#4
Jesteś za młoda, podanie nieczytelne. Użyj dwóch kolorów: Np. Zielonego do pisania pytań i białego do pisania odpowiedzi. Na nie.
Cool
Braego
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

18
111 posts 3 threads Dołączył: Nov 2017
12.12.2017, 18:08 -
#5
Jestem na neutral
"Milczenie w odpowiednim momencie jest ważniejsze i lepsze od wszelkich słów."

~ Plutarch
Marko96
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

3
135 posts 2 threads Dołączył: Sep 2017
12.12.2017, 20:07 -
#6
Jestem na nie
WiktaM
Gadający
avatar usera

width=

Zarejestrowany

4
31 posts 6 threads Dołączył: Oct 2017
13.12.2017, 11:43 -
#7
Przepraszam ale jestem na nie wiek i jak byłam u cb w rodz to niezbyt ogarniałaś orto
Rakaliusz_
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

18
7 posts 5 threads Dołączył: Apr 2017
13.12.2017, 16:03 -
#8
Brak tsa oraz Skypa cie od razu odrzuca.
RedoPl
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

10
127 posts 2 threads Dołączył: Jul 2017
22.12.2017, 15:16 -
#9
To że milczę nie znaczy że nie mam nic do powiedzenia




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości