[ODRZUCONE] [PODANIE] TheWikusiaQ


Napisał(a): TheWikusiaQ


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


4 posts in this topic
TheWikusiaQ
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
22 posts 6 threads Dołączył: Dec 2016
16.12.2017, 18:55 -
#1
1. Jestem Wiktoria
2. 17 
3. TheWikusiaQ
4. Od początku 2016
5. 5-6 Godzin
6. TeamSpeak 3,FaceBook,Skype
7. /v-stajemy sie nie widzialni dla graczy /cc- czyści czat /tempmute- daje wyciszenie gracza na określony czas /jail- daje gracza do więzienia /kick- wyrzuca gracza z serwera minecraft /mute- wycisza gracza, kiedy znów wpiszemy już jest wolny.
8. Hmm, Może dlatego że chciałabym drugą szansę, już jedną miałam ale jak zwykle musiałam ją zepsuć, co zrobiłam?.. Nie podłączyłam mikrofonu XD. Chciałabym zostać dodana na to stanowisko ponieważ, lubię dbać o czystość i spokój na serwerze minecraft. Nie za bardzo przepadam za tym, jak ktoś pisze Capsem, lub flooduje, jest to dziecinne. Lubię pomagać innym graczom, na przykład mojej Przyjaciółce. Która gra może z kilka miesięcy na tym serwerze minecraft i własnie jej pomagam w różnych rzeczach, jest mi miło gdy dowiaduje się nowych rzeczy o serwerze minecraft dzięki mnie. Gdy gracze zachowują się nie miło na czacie pisze im aby przestali.
9. Jak już wspomniałam nazywam się Wiktoria, interesuje się sportem, czyli Akrobatyką Sportową. Różni się ona na przykład od Gimnastyki, tym że w akrobatyce sportowej są salta, fiflaki itp. a Gimnastyka to tylko, szpagat gwiazda i tyle. Mam też kilka innych ale trochę mniej zainteresowań, koszykówka,siatkówka piłka ręczna. Poza sportami mam też coś z sztuki. Chodzi mi o kolorowanie małych szczegółów i o samą kolorystykę, dobieranie ich i łączenie. Mam też przyjaciółkę z którą gram na tym serwerze minecraft i bawimy się świetnie, jest to TheOlusiaQ. Bardzo fajnie się dogadujemy na Trybie Creative, razem budujemy i się śmiejemy. Bez niej to nie to samo.
10. Tak mam sprawny mikrofon
11. Minecraft Premium
12. Tak miałam.
13. Niesttety nie, ale własnie po to tu jestem aby spróbować Smile

Dziękuje I Pozdrawiam <33
Braego
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

18
111 posts 3 threads Dołączył: Nov 2017
16.12.2017, 19:02 -
#2
jestem na tak.
Chociaż wydaję mi się że jeszcze cię tutaj nie widziałem 
Pozdrawiam.
"Milczenie w odpowiednim momencie jest ważniejsze i lepsze od wszelkich słów."

~ Plutarch
xZakk
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

2
110 posts 15 threads Dołączył: Dec 2017
16.12.2017, 19:09 -
#3
Jestem na tak
mrzelek
Zjedzony, baju
avatar usera

width=

Zarejestrowany

17
175 posts 14 threads Dołączył: Sep 2017
16.12.2017, 19:27 -
#4
Nieczytelne podanie. Pkt. 8%9. Na nie.
W stodole na dole 
WeronisiaQ
Niezarejestrowany


 
16.12.2017, 19:33 -
#5
Nie masz sprawnego mikrofonu, na ts nie ogarniasz się wgl.
//Odrzucam





Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości