[ODRZUCONE] Trybik


Napisał(a): Trybik


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


5 posts in this topic
Trybik
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
4 posts 2 threads Dołączył: Dec 2017
21.12.2017, 16:59 -
#1
1.Witam mam na imię Piotrek.
2.Mam skończone 16 lat.
3.Mój nick w grze to Trybik.
4.Moja gra na serwerze minecraft rozpoczęła się stosunkowo niedawno bo 3 miesiące temu.
5.Dziennie na serwerze minecraft mogę poświęcić 2 godziny.
6.Tak posiadam wymienione programy m.in : Facebooka i Tsa.
7.Komendy przydatne w roli młodszego moderatora to: 
/Mute (nick) [wycisza gracza który nadużywał czatu tekstowego lub łamał regulamin]
/Tempmute (nick) (czas) [wycisza gracza na określony czas]
/v [stajesz się niewidzialny]
/time set day/night [zmiana czasu na dzień/noc]
/cc [czyści czat ze zbędnego czatu]
/tp (nick) [teleportujesz się do określonego gracza]
/jail (nick) wtrąca gracza do więzienia
8.Zgłosiłem swoją kandydaturę na te stanowisko ponieważ myślę że jestem odpowiednią osobą na tę stanowisko.Najbardziej chciałbym otrzymać rangę na serwerze minecraft Sky Block ponieważ to na tym trybie spędziłem najwięcej czasu w MC a mam już spory staż w tej grze.Do tego spełniam wszystkie wymagania (przynajmniej tak myślę  obraz  ) . Miałem już spory staż w byciu adminem,pomocnikiem itp więc potrafię sobie radzić.Do tego jestem pomocny nie unikam pytań na każde odpowiadam.Myślę że byłbym ważnym członkiem ekipy.
9.A teraz coś o mnie.Jestem Piotrek mieszkam w małej miejscowości koło Warszawy.Jestem osobą pomocną pogodną i zawsze uśmiechniętą.Posiadam bardzo wiele hobby w których się spełniam m.in: interesuje się piłką nożna,nie tylko uprawiam ten sport lecz także śledzę wszystko co związane jest z tym sportem różne mecze transfery itp.Ponadto interesuje się kulturystyka(dopiero zaczynam lecz nie zniechęcam się).W moim życiu obecnie zaszło wiele zmian ponieważ zmieniłem szkołę(szkoła średnia) nowe znajomości, więcej nauki.Jednym słowem wkraczam w dorosłość.To wyjaśnia dlaczego na serwerze minecraft mogę spędzić max 2 godziny.
10.Tak posiadam sprawny mikrofon nie najlepszej jakości lecz myślę że się nada.
11.Posiadam minecrafta non-premium wszystkie wersje ponieważ nie lubię wydawać pieniędzy na grę wole coś sobie kupić za to w realnym świecie.
12.Tak jak wyżej wspominałem miałem już okazję sprawować władzę na serwerze minecraft.Ja spełniałem swoją funkcję lecz na tych samych stanowiskach znajdywali się ludzie niekompetentni.Ta sytuacja doprowadzała najczęściej do zamykania serwerów minecraft.
13.Niestety nie byłem w administracji tego jakże pięknego serwera minecraft lecz myślę że moje podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie i otrzymam rangę.
 Dziękuje i pozdrawiam.
B1rt3k
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

5
155 posts 1 threads Dołączył: Nov 2017
21.12.2017, 17:22 -
#2
Na nie
Cool
Majaquuu
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

14
560 posts 24 threads Dołączył: Jan 2017
22.12.2017, 00:56 -
#3
Skype zainstaluj jestem na TAK
Yakuza_PL
Niezły gość!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
54 posts 2 threads Dołączył: Aug 2017
22.12.2017, 09:27 -
#4
Heh pamiętam jak nie dawno poleciłem ci ten serwer, wedlug mnie grasz jeszcze za krótko zeby pisać podanie ale na pierwszy rzut oka widać że ogarniasz i możesz sie sprawdzić, poczekaj aż wypowie sie opiekun SB.
Trybik
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
4 posts 2 threads Dołączył: Dec 2017
22.12.2017, 20:03 -
#5
Grałem na poprzednich edycjach trochę a ty przypomniałeś mi ten serwer aż mi się stare czasy przypomniały ale spoko że zwróciłeś uwagę bo naprawdę nie zawarłem tego w podaniu.
Starozytny
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

10
20 posts 12 threads Dołączył: Apr 2017
23.12.2017, 13:00 -
#6
Mało Ciebie widzę na serwerze minecraft , a twoja ostatnia aktywność byłą 3 dni temu . Więc to już Ciebie dyskwalifikuje.
Popraw swoją aktywność to będziesz miał szanse. Na obecna chwilę jestem na NIE.

//ZAMYKAM

Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.12.2017, 13:02 przez Starozytny.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości