chanterOfficial


Napisał(a): angelika28


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


18 posts in this topic
angelika28
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
8 posts 2 threads Dołączył: Dec 2017
26.12.2017, 17:42 -
#1
1. Jestem Angelika
2. Mam 13 lat (wiem trzeba mieć 14 no cóż ale w końcu od stycznia będe mieć rocznikowo 14 )
3. kiedyś :angelika28 , obecnie : chanterOfficial
4. Na Lecrafcie grałam już od około 2014/2015 ale musiałam zrezygnować i od listopada powróciłam do gry
5. Lecraft.pl -> creative -> numer działki : -83;-68 inaczej /p h chanterOfficial 
6.Posiadam Facebooka , Skype'a , nie posiadam teamspeaka (wiem tu już zaczną iść komentarze typu nie masz ts więc nie ale przecież liczy się FB i skype , ts to nie wszystko )
7. Ogółem nie używam komend gdy buduje iż wole sama to własnoręcznie zbudować  ale najprzydatniejszymi komendami dla budowniczego są:
-//wand (
-//set (block) (np. //set 0 (usuwamy bloki z zaznaczonego wcześniej pola) 
8. Czemu masz mnie wybrać ? Od roku 2016 jak grałam na innym serwerze minecraft z creative'm to budowałam budowle na zamówienie, oczywiście ludzie chcieli mi płacić 'minecraftowymi pieniędzmi' ale nie chciałam ich , kocham budować i robie to z przyjemności. Osoby często się mnie pytały ,,Angelika dlaczego nie zapytasz administratora o bycie budowniczym na serwerze minecraft" , odpowiadałam ,,Mają przecież maga, wiem że mu dorównuje ale może mnie wyśmieją" albo pisali tak ,,Dzięki tobie ten serw był by lepszy"  myślałam nad napisaniem w tedy ale powiedziałam sobie ,,Angelika masz 12 lat wyśmieją cię" (rok 2016) . W 2017 roku postanowiłam zgłosić się na lecrafcie o te posade. 
9. Coś o mnie? Kocham śpiewać tańczyć , grać w piłkę nożną , pisać książki , projektować , budować i realizować projekty . Nie wyobrażam sobie mojego życia bez tych zajęć , a tak z innej beczki : Jestem w 7 klasie i za rok kończe szkołe (klasa 8) . Uwielbiam film ,, Opowieści z Narnii: książe Kaspian" , on mnie często inspiruje do budowli zamków.  Dużo osób ze szkoły w której jestem zazdroszczą tego jak buduje , nawet mój brat z którym budowaliśmy zamek piracki a potem nam go zabrali na spawn przywłaszczając go sobie .
10. Tak mam sprawny mikrofon
11. Posiadam minecrafta premium 
12. Byłam członkiem administracji na serwerze minecraft brata 
13. Nie byłam w ogóle 
14. Buduje w różnych stylach : jak buduje zamek to w stylu średniowiecznym , jak buduje samolot to buduje w stylu nowoczesnym , jak buduje ville to buduje w moim stylu (inaczej po mojemu) 

Na dole daje screenshota z mojej działki na której znajduje się Titanic , który budowałam 3 godziny i został budowany na szybko i zastanawiam się nad jego zmianą . Przeczytajcie jeszcze raz : ,,Zastanawiam się nad jego zmianą" . Na moim kanale na YT postaram się wrzucić film z budowami, może w tedy wam coś odpowie a na razie sobie radźcie z budowami tymi co obecnie mam . Nienawidzicie mnie mówi się trudno . (nie da się ukryć że hejt idzie za hejtem : moderator skrytykował to i inni , ludzie nie macie swoich rozumów? to nie ma na celu obrażania ale nie wzorujcie się na innych , macie swój rozum więc to że jedna osoba krytykuje to nie znaczy że wy też . Mam takie przeczucie że innym się podoba ale krytykują bo inni to robią .
Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.12.2017, 22:08 przez angelika28.


Załączone pliki
.png   na rekru.png (Rozmiar: 476,56 KB / Pobrań: 35)
mrzelek
Zjedzony, baju
avatar usera

width=

Zarejestrowany

17
175 posts 14 threads Dołączył: Sep 2017
26.12.2017, 18:01 -
#2
Żartujesz z tą budowlą? Ogromne NIE.
W stodole na dole 
xklaudusiekk
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

16
109 posts 1 threads Dołączył: Jul 2017
26.12.2017, 18:07 -
#3
Wiek nie ma znaczenia w roli budowniczego.
Mało komend, przydałoby się wypisać więcej.
Budowla jest średnia, nie jest na pewno na poziomie budowniczego.

Na NIE.
angelika28
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
8 posts 2 threads Dołączył: Dec 2017
26.12.2017, 18:36 -
#4
Polecam czytać do końca ,,Budowa na szybko"
mrzelek
Zjedzony, baju
avatar usera

width=

Zarejestrowany

17
175 posts 14 threads Dołączył: Sep 2017
26.12.2017, 18:38 -
#5
Nie ma czegoś takiego jak ''Budowa na szybko". Albo starasz się o rangę, albo nic Cię to nie obchodzi.
W stodole na dole 
angelika28
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
8 posts 2 threads Dołączył: Dec 2017
26.12.2017, 18:58 -
#6
Obchodzi ale w przeciwieństwie do was nie jestem bynajmniej rozpieszczona i nie gram 10 godzin dziennie.
Scarret
Niezły gość!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

3
59 posts 2 threads Dołączył: Dec 2017
26.12.2017, 19:24 -
#7
Budowa na Szybko powiadasz? Skoro nie masz czasu na serwer nawet bym nie probowal.
Na nie.
,_,
mrzelek
Zjedzony, baju
avatar usera

width=

Zarejestrowany

17
175 posts 14 threads Dołączył: Sep 2017
26.12.2017, 19:43 -
#8
(26.12.2017, 18:58)angelika28 napisał(a): Obchodzi ale w przeciwieństwie do was nie jestem bynajmniej rozpieszczona i nie gram 10 godzin dziennie.

I my mamy lepiej ponieważ możemy starać się i poświęcać czas na server.
W stodole na dole 
angelika28
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
8 posts 2 threads Dołączył: Dec 2017
26.12.2017, 20:00 -
#9
Gościu ja mam naukę jeszcze co nie , przestańcie mnie krytykować okay jestem dziewczyną która ma piekło w życiu ojciec ją zostawił , brat ośmiesza jedyne jej zajęcie to budowanie , nie wiesz jak się Wycierpiałam przez te 13 lat . W każdą wigilie łzy się poleją . W tym roku uciekłam z domu, a wam jeszcze jest źle . Jeżeli tak jest naprawdę to nie macie serca , prawdziwy budowniczy i administracja wspiera graczy i stara się im pomagać , nie krytykują , mag sam stwierdził że nie będzie budował dla takich osób co nie szanują ludzi , taką osobą jesteś ty , nie szanujesz czyjeś ciężkiej pracy , nie obchodzi cię co w życiu ktoś przeżył , życzę ci żebyś takie piekło przeżył , może w tedy się czegoś nauczysz
angelika28
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
8 posts 2 threads Dołączył: Dec 2017
26.12.2017, 21:11 -
#10
W tedy nie miałam czasu bo mi ogarnianie różnych spraw zajęło i musiałam błagać mamę o to bym mogła to skończyć. Jeżeli chodzi o ogólne budowanie to się staram wiem że wolicie osobę starszą , która w życiu się nie wycierpiała ale to tylko świadczy o waszym złym charakterze , że nie przejmujecie się ludźmi a chyba administracja musi szanować graczy prawda ? Więc ogółem po waszej krytyce widać jacy jesteście naprawdę . A wiesz kto się tak zachowuje? Ludzie z mojej klasy którzy mi zazdroszczą talentu . W sumie powinniście być mi wdzięczni że pomagam innym graczom w budowaniu a wy mnie tylko krytykujecie , proszę bardzo dowal mi ale czuje że prawda was w oczy kuje . Pozdrowionka . Jeżeli jesteś dobrą osobą to uszanuj krytykę na siebie .




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości