[ZAMKNIĘTE]  Yakuza_PL


Napisał(a): Yakuza_PL


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


12 posts in this topic
Yakuza_PL
Niezły gość!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
54 posts 2 threads Dołączył: Aug 2017
29.12.2017, 07:58 -
#1
Cześć i czołem, niestety już po raz ostatni.

Dnia wczorajszego tj 28.12.2017 kończę swoją grę na serwerze minecraft z powodu odebrania mi uprawnień. Miałem nadzieję zagościć dłużej jako opiekun Freebuild, jednak wiele czynników, o których nie wspomnę tutaj mi to uniemożliwiło. Dobrze się bawiłem w roli kidmoda/moderatora/administratora i opiekuna. Główna rzecz która mi się nie podobała to wymuszanie pracy za darmo i nie mówię tutaj o pilnowaniu serwera minecraft. Dla dociekliwych mam informację że nie zostałem wyrzucony tylko sam odszedłem ze względu na degradacje z opiekuna na admina. Nie ma sensu robić kroków do tyłu, ciekawe jest to,  że powód tej decyzji nie został mi podany ale to już i tak nieistotne. Cieszę się że mogłem być źródłem pomocy/porad dla serwera minecraft czyli (tylko i wyłącznie) GRACZY. A skoro już o graczach mowa chciałbym podziękować wszystkim za udział w eventach na serwerze minecraft jak i na ts, za zgłaszanie bugów cheaterów oraz najzwyczajniej za dobre słowa. Dużo mnie ta przygoda nauczyła o myśleniu ludzi których zna się przez internet i dowiedziałem się jak wygląda administracja serwera minecraft minecraft (xD!) Ale też o tym że to nie wiek określa dojrzałość a zachowanie, w przekonaniu tym utwierdziła mnie Gaga. No cóż, nie ma się co dalej rozpisywać na koniec podziękowania. W pierwszej kolejności chciałbym podziękować Manfredowi za zaakceptowanie mojego podania i po prostu za bycie przyjacielskim (link do podania wkleję poniżej gdyby ktoś był ciekawy). Dziękuje MCWAR za wyjście z inicjatywą zakończenia spiny jaka była między nami (róbcie tam dalej swoje wariaty, szczególnie gaga która jest takim adminem o którym wspominałem w swoim podaniu)
Dziękuje trybowi creative za kooperacje i przyjazny stosunek. Freebuild i Creative było bardzo zintegrowane i mam nadzieję że zostanie tak po moim odejściu. 

No i przede wszystkim wielkie dzięki mojemu byłemu zespołowi moderatorów i kidmoderatorów, wszyscy byliście dla mnie jak młodsi bracia i mimo tego,  że nie głaskałem was po główkach respektowaliście mnie sami z siebie.  Serio wielki szacun za to, pilnujcie serwera minecraft i banujcie cheaterów. Chciałbym żebyście kontynuowali moją idee by stworzyć najlepszy zespół adminów ze wszystkich trybów. Dzięki za pomoc w eventach i wszystkie dobre słowa o mnie. GreenQ, według mnie twój degrad był zbyt surowy ale wiesz dobrze jak działa nasz reżim w adm xd fajnie było patrzeć jak się rozwijasz od przeczytania pierwszy raz twojego podania (hehe xD). Dragov rozwijaj dalej swoją pasje związaną z LaunchPadem, lub inną jeśli zmienisz zainteresowanie. Pablo, byłeś nie licząc mnie najstarszy i często to pokazywałeś, szkoda że nie zdążyłem z ciebie zrobić admina, no ale cóż będziesz miał jeszcze swój prestiż heh. Galuxuus, mało z tobą rozmawiałem ale cenię cię za to że grałeś w różnych godzinach niż większość przez co tryb miał dłuższą opiekę na dobę. Pytajnik_ byłeś pierwszą i ostatnia osoba ktora zrekrutowalem osobiscie, rob dalej swoje a szybko awansujesz.

 Dzięki za grę, wierze ze kiedys jeszcze wszyscy spotkamy sie w mc lub na scenie. Pozdrawiam, yakuza Wink


link do podania: http://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/...-Yakuza-PL

Piosenka: https://youtu.be/4Tmjkm1D-r0

Coś się kończy, coś się zaczyna...
Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.12.2017, 08:10 przez Yakuza_PL.
Majaquuu
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

14
560 posts 24 threads Dołączył: Jan 2017
29.12.2017, 13:36 -
#2
Narka Wink
Braego
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

18
111 posts 3 threads Dołączył: Nov 2017
29.12.2017, 13:41 -
#3
Żegnaj
"Milczenie w odpowiednim momencie jest ważniejsze i lepsze od wszelkich słów."

~ Plutarch
honest1233
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
13 posts 2 threads Dołączył: Dec 2017
29.12.2017, 15:03 -
#4
Trzymaj się.
Mpnlx
Kaktusik <3
avatar usera

width=

Zarejestrowany

42
182 posts 15 threads Dołączył: Nov 2017
29.12.2017, 17:11 -
#5
Paa )):
test10
Czytający
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
0 posts 1 threads Dołączył: Mar 2017
02.01.2018, 18:36 -
#6
Do szybkiego zobaczenia na serwerze minecraft Smile
lukasikdaniel@gmail.com
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

2
100 posts 6 threads Dołączył: Nov 2016
02.01.2018, 19:08 -
#7
papa
Vodovorot
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

-1
20 posts 3 threads Dołączył: May 2017
02.01.2018, 19:47 -
#8
Trzymaj się Wink
Sukcesów w życiu Wink
Pytajnik_
Niezły gość!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

5
50 posts 1 threads Dołączył: Dec 2017
02.01.2018, 20:03 -
#9
Ty pierwszy raz rekrutowales a ja pierwszy raz byłem rekrutowany

Zegnaj
RainbowAsia
dozorca
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
6 posts 2 threads Dołączył: Dec 2017
15.01.2018, 19:46 -
#10
Wróć do nas kiedyś!
Heart




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości