[ODRZUCONE] NemoShaggy


Napisał(a): kamo216


Oceń wątek
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


6 posts in this topic
kamo216
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

-1
2 posts 1 threads Dołączył: Dec 2017
Rainbow  29.12.2017, 23:13 -
#1
1.Mam na imię Kamil.
2.Mam 15 lat.
3.Nick w grze: NemoShaggy
4.na serwerze minecraft Lecraft grałem już jakiś czas z kolegą potem nie grałem już jakiś czas i zacząłem znów grać więc można uznać że 4 miesiące już gram.
5.Dziennie mogę na serwer mogę poświęcić około 3/4h. W weekendy max 6h.

6.Posiadam wszystkio. (skype,ts3,fb)
7.Komendy przydatne w roli młodszego moderatora: 

/c on - włącza czat

/c off - wyłącza czat

/seen [nick] - sprwdza IP gracza

/seen [ip] - sprawdza ilość multikont gracza

/tp [nick1] [nick2] - teleportuje [gracza1] do [gracza2]

/tempmute [nick] [czas] [powód] - blokuje możliwość pisania danemu graczu na określony czas

/kick [nick] [powód] - wyrzuca gracza z serwera minecraft

/invsee [nick] - otwiera ekwipunek danego gracza

/jail [nick] [czas] [powód] - wrzuca gracza do więzienia

/cc - czyści czat

/seen [nick] - pokazuje jaki czas temu dany gracz był na serwerze minecraft i jego ip

/sun - ustawia słoneczną pogodę

/night - ustawia noc

/day - ustawia dzień

/rain - ustawia deszczową pogodę

/ec [nick] - otwiera enderchest wybranego gracza

/bc [wiadomość] - na czacie wyświetla się komunikat z wiadomością

/fly - włącza latanie

8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko: Myślę że jestem odpowiednią osobą na to stanowisko. Potrafię rozróżniać graczy z "niedozwolonym oprogramowaniem", lubię ten serwer i tryb freebuild. Oraz chciałbym aby serwer się rozwijał i szedł w dobrą stronę. Mam chęć pomagania graczom. Znam dużą ilość komend. Mam dobry kontakt z innymi. Szybko nawiązuję dobry kontakt z graczmi. Jestem miły, uprzejmy. Chcę aby każdy gracz był równy i nie był inaczej traktowany. I gdy bym przeszedł tą rekrutację robił bym wszystko co w mojej mocy aby serwer się rozwijał i starał bym się robić co w mojej mocy jako KidModerator.
9.Coś o sobie: Mam na imię Kamil. Mam 15 lat. Interesuję się programowaniem oraz sportem. Lubię grać w mc oraz czasami w mt2. Nagrywam na yt nazwa: NemoShaggy. Mieszkam na Mazowszu. Jestem trochę skromnym, sympatycznym chłopakiem. Gram w minecraft'a od 6 lat. Mam młodszego brata, który ma 6 lat. Często się z nim kłócę lecz bardzo go kocham jako brata. Mieszkam na razie z obojga rodzicami lecz w niedalekiej przyszłości biorą oni rozwód i raczej pójdę z tatą. Mieszkam w mieście. Moim ulubionym kolorem jest fioletowy. Mam dziewczynę która ma na imię Ola. Jestem z nią od ponad roku. Chodzę do klasy 2(gim). Jeżeli chodzi o naukę to jestem przeciętny z języków i innych zajęć lecz z zajęć typu informatyka, technika jestem jednym z najlepszych uczniów. Nie popełniam zbyt wielu błędów ortograficznych. Jeszcze nigdy na żadnym serwerze minecraft nie zostałem zdegradowany. Zawsze trzymam się zasad. Jestem ciekawski. Lubię nawiązywać nowe kontakty. Grając w gry lubię słuchać muzyki w tle. Moją ulubioną piosenką jest "Poka Sowę" autorstwa Anieli Bogusz tkz. SexMasterki. Niektórzy z KidModeratorów i graczy mogli tego doświadczyć na teamspeaku. Podczas niektórych konkursów karaoke. Wygrałem konkursy karaoke 2 razy. Raz wygrałem 10mln$ i tabliczkę na spawn,a za drugą razą miałem dostać prefix lecz chyba poszło coś nie tak i do tej pory go nie otrzymałem.
Często lubię robić sobie selfie. Korzystam ze snapchata i instagrama. Od nowej edycji mam zamiar nagrywać z tego serwera minecraft serię. Urodziny obchodzę 6 marca. Lubię imprezować.
10.Czy masz sprawny mikrofon ? Tak
11.Jaki minecraft posiadasz ? Premium i Non-Premium
12.Czy miałeś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft?(NIE PODAWAJ IP)
Tak. Nie raz byłem w administracji na różnych serwerach. Oraz posiadałem swój serwer na którym grało ok. 50 os dziennie. 
13.Czy byłeś już w administracji na serwerze minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy ? Niestety nie lecz bardzo bym chciał.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.09.2020, 17:21 przez datura.
Majaquuu
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

14
560 posts 24 threads Dołączył: Jan 2017
30.12.2017, 13:31 -
#2
Wiek -/+ [Powinno być 16 nie 15 ale ujdzie]
Komendy - [Kidmod nie ma dostępu do 6 a pogodowe to jest podstawa]
Ósmy punkt + [W miarę rozpisane ]
Dziewiąty punkt -/+ [Nie jesteś zbyt skromny, aczkolwiek dobrze że rozpisany]
Dwunasty punkt - [Na Lc jest zasada jak masz Range kidmod u nas to  nie możesz mieć rangi na innym serwerze minecraft, bądź swoim]
Podanie mało czytelne mogłeś eksperymentować z kolorkami. - 

Neutral z przewagą na NIE [poprawisz błędy się zobaczy]
Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.12.2017, 16:18 przez Majaquuu.
kamo216
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

-1
2 posts 1 threads Dołączył: Dec 2017
30.12.2017, 16:23 -
#3
Mam nadzieję, że po edycji jest lepiej i się uda Smile

Jak mówiłem serwera minecraft mogę nie tworzyć Wink
Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.12.2017, 16:41 przez kamo216.
Pablo_Heredero
Gadający
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
28 posts 1 threads Dołączył: Nov 2017
31.12.2017, 00:08 -
#4
Niestety muszę zmienić zdanie na podstawie Twojego poprzedniego podania. Multikonto po odrzuceniu poprzedniego podania i wcześniej miałeś jakoś 14 lat :p Na nie
Ten post był ostatnio modyfikowany: 31.12.2017, 02:51 przez Pablo_Heredero.
Pytajnik_
Niezły gość!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

5
50 posts 1 threads Dołączył: Dec 2017
31.12.2017, 02:41 -
#5
Komendy ci pisał Miki na ts byłem przy tym

Masz 14 lat ale powiedziałem ze masz głos na 15 i od razu napisałeś ze 15

Na pierwszym podaniu nie dostałeś odpowiedzi a już nowe robisz tamto podanie to było ScorpionCommando to ty dlatego ze pisałeś tamto podanie na koncie NemoShaggy po czym napisałeś to podanie na koncie NemoShaggy ale jak powiedziałem ze 2 tygodnie musisz czekać po odrzuceniu to od razu zedytowałeś nazwę na błąd i treść na ...

Wystarczy z tobą na ts pogadać i to wtedy czuć ze się nie nadajesz na kidmoda.
GreenQ
Niezły gość!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
53 posts 6 threads Dołączył: Aug 2017
01.01.2018, 16:43 -
#6
Na nie poprzednie podanie miałeś 14 lat. Oszukujesz troszeczkę jakbyś tego nie zrobił byłbym na tak
Majaquuu
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

14
560 posts 24 threads Dołączył: Jan 2017
18.01.2018, 18:27 -
#7
Kłamiesz 

//Odrzucamobraz
Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.01.2018, 18:27 przez Majaquuu.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości