[PRZYJĘTE] [PODANIE] Bleach


Napisał(a): Bleach


Oceń wątek
  • 3 głosów - średnia: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


6 posts in this topic
Bleach
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
1 posts 1 threads Dołączył: Jan 2018
06.01.2018, 17:38 -
#1
1. Mam na imię Julia.
2. Mam 14 lat rocznikowo ( wiem, że to za mało, ale myślę, że jestem dosyć ogarnięta jak na mój wiek ).
3. Bleach.
4. Nie pamiętam, ale wiem, że na pewno  więcej niż kilka miesięcy.
5. Na grę mogę poświęcić około 3/6 godzin dziennie, zależy to od obowiązków i szkoły.
6. Tak, posiadam wszystkie wymienione programy.
7. /kick nick - wyrzuca gracza z serwera minecraft,
   /tempmute nick s/m/d  - mutuje gracza na dany czas,
   /tempwarn nick czas s/m/d - ostrzega gracza, wielokrotne ostrzeżenie skutkuje karą,
   /cc - czyści chat,
   /ac - chat wyłącznie dla administracji,
   /tempban nick czas s/m/d - banuje gracza na serwerze minecraft na dany czas.
8. Uważam, że powinniście mnie wybrać, ponieważ mogłabym pomóc w pilnowaniu serwera minecraft.
   Lubię pomagać i pomagałam już wielu osobom.
   Kocham grać na tym serwerze minecraft, więc pomyślałam czemu by nie spróbować złożyć podania i sprawdzić się w roli młodszego  administratora, i tak nie mam nic do stracenia. Nie wolno się poddawać. ):  
9. Więc tak, mam na imię Julia, mam 14 lat (rocznikowo). Mieszkam w mieście nazywanym Żory ( zapraszam na karuzelę na naszym rynku Heart ). Nie mam jakiegoś stałego hobby.
   Kocham słuchać muzyki, spać, rysować, grać, śpiewać (chociaż nie bardzo mi to wychodzi).
   Nie przepadam za uprawianiem sportu, jestem raczej takim leniem i ogółem tylko gram, słucham muzyki i śpię c:
   Ostatnio zrobiłam sobie przerwę od komputera, bo trzeba też zająć się życiem rzeczywistym, a nie tylko grać ( i tak przesiedziałam całą tą ' przerwę od komputera ' na telefonie ).
   Nie lubię jak ktoś się kłóci, ktoś kogoś wyzywa, bije itp. Stanowczo nienawidzę pijanych ludzi, ale to już mało ważne.
   Moim celem życiowym jest zostanie weterynarzem.
   Kocham każde zwierzę, nie ważne czy to jakiś łysy szczur którym większość osób się brzydzi ( one są śliczne, nie wiem jak komuś mogą się one nie podobać ),
   wszystkie zwierzęta są cudowne ( oprócz owadów, nie lubię latających małych stworzonek :< ). Mam kota i chomika ^^
   Moje marzenie jest nie do spełnienia. Chciałabym mieć Wiwerne ( mityczny gad ze średniowiecznego bestiariusza ), albo ogółem jakieś mityczne stworzenie ^^
   Mam kilka wad ( jak każdy człowiek c: ), jestem straszną kompleksiarą , czasem mogę być meega wredna, ale to tylko jak mnie ktoś mocniej zdenerwuje, jestem strasznym leniem, prawie wszyscy mi to mówią ( szczególnie nauczyciele ).
   No i to chyba wszystko, mam nadzieję, że chociaż w jakimś stopniu się rozpisałam Wink ( nie jestem w tym najlepsza ).
10. Nie jestem co do tego pewna, ale jak rozmawiam z moją koleżanką to na nic nie narzeka, więc raczej jest sprawny.
11. Posiadam minecraft non-premium, a do grania używam shiginima launcher.
12. Nie miałam.
13. Nie, ale mam nadzieję, że to się zmieni.  Big Grin  
Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.01.2018, 23:19 przez Bleach.
Ifrinishi
Czytający
avatar usera

width=

Zarejestrowany

26
0 posts 0 threads Dołączył: Mar 2017
06.01.2018, 18:13 -
#2
Wszystko jest dobrze rozpisane,dopisz tylko parę komend.
Gracz pomocny na serwerze minecraft,miły i kulturalny.

Jestem na TAK mimo wieku.
obraz
L3MON
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
2 posts 0 threads Dołączył: Jan 2018
06.01.2018, 18:21 -
#3
Bardzo dobrze rozpisane podanie 
Ładnie podanie,dobre zachowanie mimo wieku 
Na tak
mrzelek
Zjedzony, baju
avatar usera

width=

Zarejestrowany

17
175 posts 14 threads Dołączył: Sep 2017
06.01.2018, 18:31 -
#4
Na tak Big Grin
W stodole na dole 
MasterVipper
Administrator Sky Block
avatar usera

width=

Zarejestrowany

3
13 posts 1 threads Dołączył: Sep 2017
06.01.2018, 19:20 -
#5
Podanie wystarczająco rozpisane. Często widziałem cię na serwerze minecraft, choć nie wiem jak teraz :Tongue
NA TAK
Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.01.2018, 19:21 przez MasterVipper.
Starozytny
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

10
20 posts 12 threads Dołączył: Apr 2017
07.01.2018, 09:16 -
#6
Jestem na TAK, jeśli masz czas zapraszam dzisiaj na ts.lecraft.pl na godzinę 15:00.
Do nicku dopisz [REKRUTACJA]
Ten post był ostatnio modyfikowany: 07.01.2018, 10:02 przez Starozytny.
Starozytny
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

10
20 posts 12 threads Dołączył: Apr 2017
08.01.2018, 18:16 -
#7




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości