[ODRZUCONE] TobiMc


Napisał(a): TobiMc


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


12 posts in this topic
TobiMc
Powrócił na LeCraft'a!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

3
68 posts 9 threads Dołączył: Nov 2017
Rainbow  13.01.2018, 16:52 -
#1
1.Imię:Tobiasz

2.Wiek:16
3.Nick w grze:TobiMc
4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft Lecraft.:2 lata
5.Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer.:7/8 godzin.

6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie?:Facebook,Skype,Discord,ts.
7.Komendy przydatne w roli młodszego moderatora:/kick-wyrzuca gracza z serwera minecraft,/rules-regulamin,/mute-wycisza gracza,/unmute-wyłącza wyciszenie,/tphere-teleportuje do ciebie,/weather <sunny,stormy>-zmienia pogodę,/list-lista graczy,/play-zapodanie muzyki,/cc-wyczyszcza chat,/c off,/c on-włącza i wyłącza chat,/undo-cofa ostatnią akcję.Może i to mało ale warto spróbować.
8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowiskoBig Grinlatego,że umiem wspomóc serwerowi oraz potrafię być dobrym i odpowiedzialnym KidModem zawszę pod nieobecność ważniejszej ode mnie osoby z administracji będę starał się chronić serwera minecraft jak najlepiej potrafię.Można mnie wziąć na to stanowisko również z tego powodu,że gram tu bardzo długo i już rozumiem jak co robić oczywiście jak nie będę jeszcze czegoś rozumiał spytam się innych starszych graczy z administracji Smile 
9.Coś o sobie:Mam 16 lat chodzę do 3 gimnazjum uwielbiam grać w piłkę nożną,mieszkam w mieście w województwie Wielkopolskim.Uwielbiam się uczyć moje ulubione przedmioty to:Historia,Matematyka,W-f,Geografia,Biologia,Fizyka.Bardzo szybko uczę się nowych i bardzo trudnych rzeczy,w przyszłości chciałbym zostać psychologiem jak narazie to tylko marzenia ale może się one spełnią Big Grin.Uwielbiam też wychodzić z Przyjaciółmi na Miasto i razem z nimi szaleć moi najlepsi przyjaciele to:Marcin,Bartek,Justyna,Sandra,Weronika,Alicja,Witek,Jeremiasz,Dawid.Jeszcze kilka rzeczy o mnie:Uwielbiam grać w gry typu Minecraft,Assasin's Creed,GTA V,FarCry,Wiedźmin.Jak narazie moje marzenie,które może się szybko spełnić to żebym został tym kidmodem i naprawdę myślę że moje podanie wam się spodoba.Trochę się tu rozpisałem i myślę,że to wystarczy a więc przechodzę do kolejnego punktu.
10.Czy masz sprawny mikrofon ?:Tak
11.Jaki minecraft posiadasz ?:Non-premium
12.Czy miałeś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft?(NIE PODAWAJ IP):Tak miałem taką możliwość.
13.Czy byłeś już w administracji na serwerze minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy ?:Jak dobrze pamiętam miałem taką okazję chyba raz byłem budowniczym na creative lecz niestety nie pamiętam.Pozdrawiam i Myślę że mi się uda Smile.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.01.2018, 18:02 przez TobiMc.
Easuś
Kocur
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
40 posts 3 threads Dołączył: Oct 2017
13.01.2018, 17:26 -
#2
Zmieniam zdanie... jestem na Nie
Dlaczego? Napisałeś dwa podania w przeciągu kilku dni... podanie się pisze 2 tygodnie po jego odrzuceniu
Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.01.2018, 10:46 przez Easuś.
Pozdrawiam Easyy Big Grin

TheWikusiaQ
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
22 posts 6 threads Dołączył: Dec 2016
13.01.2018, 19:04 -
#3
Jestem na TAK
Troszkę się zlewa, ale bardzo mile napisane.
Życzę abyś przeszedł do tej roli Smile
Heart Kocham Tych, Co kochają mnie 
TobiMc
Powrócił na LeCraft'a!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

3
68 posts 9 threads Dołączył: Nov 2017
13.01.2018, 19:08 -
#4
Bardzo dziękuję Za to,że chcesz żebym został tym kidmodem Miłego dnia Smile.

P O Z D R A W I A M
*Zakochany W BedWarsach* 
Rakaliusz_
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

18
7 posts 5 threads Dołączył: Apr 2017
14.01.2018, 10:30 -
#5
Z tego co wiem to kidmod nie ma dostępu do paru komend, ale podanie bardzo ładne, ładnie rozpisane tylko do jednego punktu daj osobny kolor. Np. 1 punkt - Niebieski, 2 punkt - Czerwony. Jestem na tak. Jednak nie. Kolega pisał podanie 3 dni temu. Podanie jest do odrzucenia. Pozdrawiam Wink podania się pisze co 2 tyg. Jakbyś nie wiedział..
Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.01.2018, 10:35 przez Rakaliusz_.
TobiMc
Powrócił na LeCraft'a!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

3
68 posts 9 threads Dołączył: Nov 2017
14.01.2018, 11:00 -
#6
Rakaliusz żadnego podania 3 dni temu nie pisalem i myślę,że to pomyłka a co będzie dalej decyduje wlasciciel Freebuild jak dobrze pamiętam =).

Miłego dnia P O Z D R O
Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.01.2018, 11:02 przez TobiMc.
*Zakochany W BedWarsach* 
Pytajnik_
Niezły gość!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

5
50 posts 1 threads Dołączył: Dec 2017
14.01.2018, 14:40 -
#7
Na NIE
Nie myślales chyba ze nie zauważymy ze napisales 3 dni temu podanie i to żadna pomylka 
https://scr.hu/PM1gPN

W końcu jak masz na imie? 
https://scr.hu/ZaL83a
Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.01.2018, 16:14 przez Pytajnik_.
Pablo_Heredero
Gadający
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
28 posts 1 threads Dołączył: Nov 2017
14.01.2018, 16:15 -
#8
Jestem na nie. Powody zostały podane powyżej. Pozdrawiam Smile
It ain't nuthin' till I call it.
TeamBroOfficial
Gadający
avatar usera

width=

Zarejestrowany

-1
28 posts 2 threads Dołączył: Jan 2018
14.01.2018, 17:33 -
#9
Jestem na NIE
Powody były podane parę razy wyżej Smile Dzięki z góry i cześć :>
DAJ REPUTACJE KOLEGO LUB KOLEŻANKO JEŻELI SPODOBAŁA CI SIĘ MOJA WYPOWIEDŹ <3 THXX
Mpnlx
Kaktusik <3
avatar usera

width=

Zarejestrowany

42
182 posts 15 threads Dołączył: Nov 2017
14.01.2018, 21:48 -
#10
Na nie, powody powyżej jak i zachowanie na cv




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości