[ODRZUCONE] Rekrutacja Mateusz_g2 [Skyblock]


Napisał(a): Mateusz_g2


Oceń wątek
  • 3 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


7 posts in this topic
Mateusz_g2
Moderator SkyBlock
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
20 posts 2 threads Dołączył: Jan 2018
13.01.2018, 19:06 -
#1
1. Mam na imię Mateusz
2. Mam 15 lat (rocznikowo bo urodzin w tym roku jeszcze nie miałem)
3. Nick: Mateusz_g2
4. Poznałem ten serwer jakieś 3 lata temu. Gram na nim regularnie od 1 miesiąca a tak z przerwami to od kiedy go poznałem
5. Na serwer mogę poświęcić: w tygodniu [od poniedziałku do czwartku] około 1 godziny do max 2,5- 3 godzin. W weekendy mam więcej czasu więc tak od 5 godzin w górę (zależy to od wielu czynników)
6. Tak posiadam wszystkie wymienione programy Shy .
7. /cc - ta komenda czyści chat, czyli usuwa wszystkie wiadomości. Używa się jej zazwyczaj w sytuacjach kiedy na chacie pojawi się reklama obcego serwera minecraft, reklama kanału na youtubie lub wulgaryzmy
/tempmute [nick] [czas s/m/h/d] [powód]- ta komenda wycisza gracz na określony czas. Używa jej się w celu np. przerwania kłótni między graczami na chacie, wyciszenia gracza który robi nie potrzebny spam
/kick [nick] [powód]- ta komenda wyrzuca gracza z serwera minecraft. Ma podobne zastosowanie jak /tempmute (z wyjątkiem tego że nie wycisza) i stosuje się go w takich samych przypadkach. Ta komenda działa też świetnie na cziterów.
/ac- dzięki tej komendzie można pisać na chacie tylko dla administracji
/tempwarn- ta komenda służy do ostrzegania gracza np. za złamanie regulaminu, przeklinanie. Kilkukrotne "warnowanie" skutkuje banem lub jailem.
/time set day/night- ustawia czas na dzień/noc. Ulubione żądanie graczy
8. Uważam, że powinniście mnie wybrać, ponieważ:
- jestem osobą ogarniętą,
-jestem człowiekiem bardzo pomocnym, gotowym do działania,
- bardzo lubię rozmawiać z graczami,
- jestem cierpliwy i spokojny, nie reaguje agresywnie na zachowanie graczy,
Wiem, że wymagany wiek to 16 lat, ale warto spróbować. Never say Never jak to mówią.
9. No więc mam na imię Mateusz, mam 15 lat. Mieszkam w małym miasteczku w Wielkopolsce nazwanym Krzyż Wielkopolski. Moim hobby jest gra na keyboardzie Heart  (takie pianino tylko o wiele mniejsze). Nie należe do osób, które wybitnie lubią sport. Trenuje jednak karate kykokushin Cool  już od 3 lat i jest to jak do tej pory jedyny sport, który jeszcze mi się nie znudził. Oprócz minecrafta gram jeszcze w Clash Royale. Jestem człowiekiem z wielkim doświadczeniem życiowym. Przeszedłem wiele ciężkich chwil w swoim życiu, które w wielkim stopniu ukszatałtowały mój charakter i moje zasady życiowe. Mój charakter jest dosyć jednak specywiczny, ponieważ często nie umiem gniewać się na drugiego człowieka, nawet jeżeli zrobił wielkie świństwo w stosunku do mnie. W szkole radzę sobie dośc dobrze. Zawsze kończe klasy ze średnią powyżej 4,50. Moim ulubionym przedmiotem jest matematyka, bardzo lubię też historię. To chyba wszystkie najważniejsze rzeczy o mnie. Nie chce więcej pisać bo zabraknie miejsca (chyba jest to nie możliwe)
10. Myślę, że tak, ponieważ gdy rozmawiam na skype to nikt nie narzeka na złą jakość głosu.
11. Mam minecrafta premium, używam standardowego launchera.
12. Miałem przyjemność być już moderatorem.
13. Na tym serwerze minecraft jeszcze nie byłem w administracji. Ogromnie liczę, że to się zmieni. Wink
TobiMc
Powrócił na LeCraft'a!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

3
68 posts 9 threads Dołączył: Nov 2017
13.01.2018, 19:38 -
#2
Brak wzoru co tu więcej mówić Chociaż podanie jest nawet nawet spoko lecz jestem na NIE.
*Zakochany W BedWarsach* 
TeamBroOfficial
Gadający
avatar usera

width=

Zarejestrowany

-1
28 posts 2 threads Dołączył: Jan 2018
13.01.2018, 22:08 -
#3
twoje podanie nie było zbyt miłe do czytania, mniejsza z tym,
+ Dobrze rozpisany punkt 9
+ minecraft premium

- Nazwa wątku
- Mało rozpisany punkt 8
- Mało komend
- wiek

Jestem na NIE
A do kolegi u góry, jest wzór tylko nie ma pytań po numerku a to nie jest konieczne Smile
DAJ REPUTACJE KOLEGO LUB KOLEŻANKO JEŻELI SPODOBAŁA CI SIĘ MOJA WYPOWIEDŹ <3 THXX
TomeczeQ
-===Pomocnik===
avatar usera

width=

Zarejestrowany

4
7 posts 2 threads Dołączył: Jan 2018
14.01.2018, 08:54 -
#4
Widzę, że rozpisałeś się ładnie.
komendy jakie znasz nie tłumacz ich szczegółowo np: /cc czyści chat gdy ktos zareklamuje jakiś inny serwer. Potem daje mu bana.
Dobrze, że masz wszystkie programy!
No więcej nic nie powiem jest ok, ale popraw tamte punkciki.

I zostaw mi reputke 
obraz
Rakaliusz_
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

18
7 posts 5 threads Dołączył: Apr 2017
14.01.2018, 10:25 -
#5
Hym hym hym... Podanie ubogie w [b][i]KOLORY nie lubię takich... Ale okej, nieważne. Komendy nawet spoko ale coś mi się zdaje, że troszeczke to wziąłeś od Bleach? Hmm... Zła nazwa wątku.. usuń "Rekrutacja" i usuń "[SKYBLOCK]" nie powinno tego być. Wiek no nawet... Mnie to tam wiek nie interesuje. Nie ważne co kto ma w dowodzie, a ważne co ma w głowie. Słabiutko, kompletnie polegles na punkcie 8. Gdyby był chociaż w połowie tak dobry jak 9 to by było super Big Grin Calutkie podanie się zlewa.. nie da się tego czytać. Rakaliusz mówi NIE[/i][/b]
mrzelek
Zjedzony, baju
avatar usera

width=

Zarejestrowany

17
175 posts 14 threads Dołączył: Sep 2017
14.01.2018, 12:46 -
#6
''Ta komenda wycisza gracz'' XD Podania nie da się czytać, słabo się rozpisałeś i wytłumaczyłeś komendy. Nie.
W stodole na dole 
MasterVipper
Administrator Sky Block
avatar usera

width=

Zarejestrowany

3
13 posts 1 threads Dołączył: Sep 2017
15.01.2018, 23:37 -
#7
Podanie poprawnie rozpisane Big Grin Nie mam za barzo do czego się przyczepić, oprócz tego, że nie widzę cię prawie na skyblocku...
NA NEUTRAL  
Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.01.2018, 23:37 przez MasterVipper.
Starozytny
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

10
20 posts 12 threads Dołączył: Apr 2017
16.01.2018, 12:17 -
#8
Zła nazwa wątku, nie widzę Ciebie prawie wogóle na serwerze minecraft (może jesteś na serwerze minecraft,ale na chat nie udzielasz się ).
Jestem na NIE.

//odrzucone

Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.01.2018, 12:17 przez Starozytny.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości