[ODRZUCONE] WomboCombo18plus


Napisał(a): Wombo


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


13 posts in this topic
Wombo
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
2 posts 1 threads Dołączył: Jan 2018
29.01.2018, 22:20 -
#1
Imię
  Nikolas
                                                                                       
  Wiek
  17 lat (30.11.2000
                                                                                                                                                                                      
  Nick w grze
  WomboCombo18plus

  Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft Lecraft
  Grałem o 2012 roku z przerwami

  Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer:
  5,5 godzin                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             
  Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie?:
  Facebook, TeamSpeak 3, Skype
                                                                              
  Komendy przydatne w roli młodszego moderatora:
  /seen nick pokazuje ip gracza i kiedy bul ostatnio online
  /tempmute login czas powód ostrzeżenie na dany czas
  /day włacza dzień
  /night włacza noc
  /fly możliwość latania
  /kick login powód wyrzuca gracza z serwera minecraft z podaniem powodu
  /c  off wyłacza czat
  /c on włacza czat 
  /cc  czysci czat
                                                                                              
                                                          Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko:
                                  Dlaczego ja. Jestem spokojną osobą która chce pomagać innym graczom, Skupiam się bardziej                                                                                          na wytłumaczeniu problemu który gracz nie rozumie.                                                                                                                                                               Lubię też uczyć właściwego podejścia do grania w MC wytrwałości i stopniowego                                
                                  dochodzenia po kroczkach do zamierzonego celu.
                                  Będę pilnował porządku pomagał początkującym graczom. Pilnował aby nikt nie używał wulgarnych słów i                                                                        żeby każdy gracz szanował się na wzajem.
 
                                                                                   Coś o sobie:
                                     Nazywam się Nikolas mieszkam w Szwecji od 2011 roku.
                               Jestem pracowitą osobom która interesuję się motoryzacjom, Moja ulubiona marka to BMW.
                         Uczę się na zawodowego mechanika samochodowego, 9 godzin spędzam przy samochodach                                                                                                lubię majsterkować w warsztacie.                                                                                                                                                                                              Resztę wolnego czasu spędzam przy komputerze grając w MC na różnych serwerach z kumplami.                   
                         Mam dwie suczki Owczarek szwajcarski I Maltańczyka, Lubię zwierzęta ale nie nawiedzę kotów.


  Czy masz sprawny mikrofon?:
  Tak 
 
  Jaki minecraft posiadasz?:                                                                      
  Minecrafta Mam No Premium: Shiginima
 
  Czy miałeś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft?(NIE PODAWAJ IP):
  Nie nigdy nie byłem

  Czy byłeś już w administracji na serwerze minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy?:
[b]  Nigdy nie byłem[/b]
Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.01.2018, 22:52 przez Wombo.
Razor
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
4 posts 1 threads Dołączył: Jan 2018
29.01.2018, 23:39 -
#2
Pewnie. Nie.
Easuś
Kocur
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
40 posts 3 threads Dołączył: Oct 2017
30.01.2018, 10:00 -
#3
Jestem na tak, fajne podanie wiek też plus grałeś długo na serwerze minecraft
Pozdrawiam Easyy Big Grin

Pytajnik_
Niezły gość!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

5
50 posts 1 threads Dołączył: Dec 2017
30.01.2018, 15:13 -
#4
fajne podanie czego chcieć więcej

na TAK
B1rt3k
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

5
155 posts 1 threads Dołączył: Nov 2017
30.01.2018, 15:24 -
#5
Jeśli dobrze kojarzę podanie prawdopodobnie zostało skopiowane.
Cool
RaxaHax_
❤RaxaHax_❤
avatar usera

width=

Zarejestrowany

2
59 posts 4 threads Dołączył: Dec 2016
30.01.2018, 16:53 -
#6
Na tak
Pablo_Heredero
Gadający
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
28 posts 1 threads Dołączył: Nov 2017
30.01.2018, 17:01 -
#7
Podanie jak najbardziej wporządku. Tak jak Pytajnik_ napisał, czego chcieć więcej. Jestem na Tak
It ain't nuthin' till I call it.
Majaquuu
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

14
560 posts 24 threads Dołączył: Jan 2017
30.01.2018, 20:29 -
#8
Na nie 
Mała aktywność na serwerze minecraft 
Udzielaj sie wiecej na chacie
Ten post był ostatnio modyfikowany: 03.02.2018, 20:23 przez Majaquuu.
Pytajnik_
Niezły gość!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

5
50 posts 1 threads Dołączył: Dec 2017
30.01.2018, 20:46 -
#9
Co do wypowiedzi dragova :

Dragov my nie lepsi
Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.01.2018, 21:52 przez Pytajnik_.
Majaquuu
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

14
560 posts 24 threads Dołączył: Jan 2017
03.02.2018, 01:35 -
#10
Razor prosze o nie uzywanie takich slow, oraz nie obrazanie innych uzytkownikow forum.
@rep
Czekam az uzytkownicy sie wypowiedza
Jak narazie ja nie zmieniam swojego zdania, w tym podaniu nic sie nie zmienilo, jestem na nie




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości