[ODRZUCONE] EravengPL


Napisał(a): amaru


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


12 posts in this topic
amaru
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

-4
23 posts 10 threads Dołączył: Oct 2017
10.02.2018, 23:38 -
#1
1.Mam na Imię Igor
2.Mam 13 lat
3.Mój nick to EravengPL
4. Na serwerze minecraft lecraft gram dwa lata i pięć miesięcy, przede wszystkim na freebiuld.
5.Na granie na serwerze minecraft mogę przeznaczyć około trzech godzin, a w weekendy po sześć lub więcej.
6. Mam zainstalowanego TeamSpeaka, oraz mam facebook
7. Najważniejsze komendy dla kid moda: 
/tphere [nick] 
/tempmute [nick] 
/kick [nick] 
/tempwarn [nick] (z tego co wiem to wykorzystuje się rzadko.) 
/cc 
/chat off 
/chat on 
/weather clear 
/time set 1000
/time set 3000
8. Ponieważ gram często na serwerze minecraft (poświęcam mu praktycznie cały mój wolny czas)  znam się na robieniu eventów dla graczy, Często gdy jestem na serwerze minecraft i nie ma administracji,  widzę że coś się dzieje na chacie albo widzę cheatera nic nie mogę zrobić  poza napisaniem do administratora. Jestem miły dla administracji i w miarę miły dla graczy oraz jako że gram na tym serwerze minecraft tak długo, to postanowiłem zostać młodszym moderatorem. 
9. Mam 13 lat, najbardziej lubię rysować, co mi średnio wychodzi, przede wszystkim gram w gry, głównie w minecrafta, czasami poświęcam mu dziennie do 11 godzin, Nie cierpię szkoły, tak jak większości przedmiotów w niej. jestem jedynakiem, dlatego też tyle gram, ponieważ nie mam co robić w domu oprócz nauki. Lubię dużo żartować i przez to mam też problemy. Lubię dużo rozmawiać z ludźmi oraz pisać ale przede wszystkim grać.
10.Mój mikrofon jest sprawny, lecz czasem niewyraźnie mnie słychać, więc rozmawiać na teamspeaku mógłbym przez telefon, ponieważ mam go zainstalowanego też na telefon.
 11. Mój Minecraft to Shiginima launcher v3. 100 Czyli Non premium.
 12. Kid moda uzyskać miałem, lecz przez to jak się cieszyłem z tego powodu, zbyt bardzo, nie udało mi się uzyskać tej rangi.
13.Miałem być w administracji lecrafta, na freebuild lecz mi się nie udało.
Pytajnik_
Niezły gość!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

5
50 posts 1 threads Dołączył: Dec 2017
10.02.2018, 23:54 -
#2
Gdybys napisał to podanie wczoraj był bym z pewnoscia na NIE , po dzisiejszym dniu jestem na TAK wiem ze wiele osob pomyśli ze się chyba w glowe walnalem ale dziś ten użytkownik udowodnil mi ze jak chce to potrafi się dobrze zachować jak chciałem zareklamować grupe Facebook na polecenie weronisiiQ i nie miałem dostępu do kolorow na freebuild to on zaoferowal mi pomoc i zareklamowal to na kolorowo  potem widziałem ze było narzekanie jego na f bmsg ze ludzie się ciagle wyzywaja i on nie może nic z tym zrobić a widze ze jest aktywny wiec kidmodem mogl by zostać żeby to ogarniać i wyslal mi kilka screen shotow jak ktoś reklamowal inne serwery a mogl mieć to w dupie a jednak nie miał , moim zupełnie nic nie znaczącym zdaniem szanse można dac.
RaxaHax_
❤RaxaHax_❤
avatar usera

width=

Zarejestrowany

2
59 posts 4 threads Dołączył: Dec 2016
11.02.2018, 00:46 -
#3
Po dluuugim zastanawianiu sie na tak
hokagen
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

5
313 posts 24 threads Dołączył: Sep 2017
11.02.2018, 01:37 -
#4
Na tak.
B1rt3k
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

5
155 posts 1 threads Dołączył: Nov 2017
11.02.2018, 08:41 -
#5
Neutral z przewagą na tak
Cool
MikyBestPlayKid
Gadający
avatar usera

width=

Zarejestrowany

3
45 posts 4 threads Dołączył: Feb 2018
11.02.2018, 09:27 -
#6
Jestem na NIE.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.02.2018, 12:42 przez MikyBestPlayKid.
Nic Nie jest Prawdziwe,wszystko jest dozwolone.


Ifrinishi
Czytający
avatar usera

width=

Zarejestrowany

26
0 posts 0 threads Dołączył: Mar 2017
11.02.2018, 10:59 -
#7
Poprawiłeś ostatnio swoje zachowanie, pomagasz graczom.

Jestem na tak.
obraz
Scarret
Niezły gość!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

3
59 posts 2 threads Dołączył: Dec 2017
11.02.2018, 11:03 -
#8
Byłem przeciwny Rekrutacji poprzez serwera minecraft.
Ale to że napisałeś podanie sporo dla mnie zmienia.
Na Tak.
,_,
Krystek6611
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

3
15 posts 1 threads Dołączył: May 2017
11.02.2018, 11:45 -
#9
Jako ze duża ilość osób jest na "tak" musi znaleźć się osoba która jest również na "nie". Miałeś już raz okazje popisać się w administracji nie wyszło ci, zostałeś wyrzucony po bardzo krótkim czasie. Może i "zmieniłeś się" ale duża zmiana nie jest możliwa w ciągu 2 dni... Widziałem również jak jesteś bardzo wulgarny na chacie. Twój wiek rownież nie przemawia za twoim stanowiskiem w Adm. Następnym razem w podaniu używaj mniej kolorów bo po prostu zrobiłeś z podania tęcze. A co do wiedzy ogólnej jest ona też bardzo słaba. Proszę wziąć moją opinie na poważnie. Mój głos jest na duże NIE.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.02.2018, 11:50 przez Krystek6611.
Kiyosho
Niezarejestrowany


 
11.02.2018, 13:36 -
#10
Na duże NIE.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości