[Podanie] Yuki


Napisał(a): YukiKaj


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


12 posts in this topic
YukiKaj
Niezarejestrowany


 
23.04.2016, 12:28 -
#1
 Imię: Piotrek
 Wiek: 17,5
 Nick w grze: YukiKaj
 Status konta: Premium

 Ile czasu grasz na serwerze minecraft Lecraft: Od dawna ( Nie jestem w stanie określić. )
 Czas, jaki możesz poświęcić dziennie na serwer: od 1 godziny dziennie (zależnie od ilości nauki)
 Posiadasz sprawny mikrofon? : Tak
 Posiadasz Skype oraz TeamSpeak 3? : Tak

Komendy przydatne w roli Młodszego moderatora: 
- [Karanie] /ban, /tempban, /kick, /mute, /jail
- [Inne] /cc, /chat off/on, /unban, /seen

 Dlaczego akurat Ciebie powinniśmy wybrać? Przekonaj nas do siebie: 
- Myślę, że jestem odpowiednią osobą na to stanowisko, ponieważ jestem staranny i sumiennie wykonuję powierzoną mi pracę. Posiadam potrzebne doświadczenie w administrowaniu serwerem. Miałem szansę sprawdzić swoje umiejętności, a także ponad rok temu posiadałem własny serwer, dzięki któremu przyswoiłem sobie wiele komend. Mimo, że jestem osoba nieśmiałą, to lubię poznawać nowe osoby. Jestem kreatywny - zająłem trzecie miejsce w konkursie na świąteczną działkę [serwer creative] , a także wygrałem pierwszy etap karaoke [serwer teamspeak].


 Dodatkowe informacje o sobie:
- Mieszkam na wsi, nieopodal Lublina. Uczęszczam do liceum na profil humanistyczny. Interesuję się japonistyką (filologią japońską). Swój wolny czas poświęcam na czytanie książek Geaorga R R Martina. Podziwiam jego twórcze i oryginalne akcje zawarte w jego dziełach. Fascynuję się również średniowiecznym, jak i współczesnym pojmowaniem strefy sacrum. Mimo, że uważam świat za zbyt ciekawy, aby cały swój czas przeznaczyć na komputer, to staram się być aktywnym na serwerze minecraft, forum i serwerze minecraft teamspeak. Posiadam podstawową wiedzę ekonomiczną, ale nie lubię matematyki. Ogółem jestem paradoksalny, ale uważam, że mam barwną osobowość. Lubię poznawać kulturę obcych narodowości. Posiadam duże plany dotyczące swojej przyszłości, chciałbym zostać studentem Uniwersytetu Warszawskiego. Moim ulubionym malarzem jest Zdzisław Beksiński. Zazwyczaj jego obrazy przedstawiają rzeczywistość jako ciemną stronę naszego życia.
Kalciaaa
Niezarejestrowany


 
23.04.2016, 12:31 -
#2
Na tak.
Julqaaa
Niezarejestrowany


 
23.04.2016, 12:32 -
#3
Jestem na NIE
Kalciaaa
Niezarejestrowany


 
Exclamation  23.04.2016, 12:37 -
#4
(23.04.2016, 12:32)Julqaaa napisał(a): Jestem na NIE

Julqaaa księżniczko.. Gdyby chodziło o to czy się urodzisz i twój książę (DSGamerPL) to też byłabym na nie Wink
DSGamerPL
Niezarejestrowany

width=

17 posts 2 threads Dołączył: Mar 2016
23.04.2016, 12:48 -
#5
Na tak. Dobre podanie ;v
Ten post był ostatnio modyfikowany: 24.04.2016, 14:36 przez DSGamerPL.
YukiKaj
Niezarejestrowany


 
23.04.2016, 12:52 -
#6
(23.04.2016, 12:32)Julqaaa napisał(a): Jestem na NIE

(23.04.2016, 12:48)DSGamerPL napisał(a): Na Nie.

Jeżeli macie ,,wąty'' to zapraszam na ts, bo takie zachowanie jest żałosne.
PS. Julqaaa przypominam, że jesteś w administracji od 2 godzin, więc nie zachowuj się jak jakiś Właściciel.
CMata
Niezarejestrowany


 
23.04.2016, 13:08 -
#7
Podanie estetyczne i rozbudowane nic dodać nic ująć ,jak najbardziej na TAK
WeronisiaQ
Niezarejestrowany


 
23.04.2016, 13:18 -
#8
Według mnie osoby , które mają ze sobą takie spiny wgl nie powinny byc w administracji póki się nie pogodzą ..czy to Yuki Julka Kalcia czy DsGamer.. Ogarnijcie sie i nie mieszajcie tego z serwerem .
A co do podania to jestem na Tak.
Nadajesz się i jest estetyczne. Spełniasz wymagania .
Trzymam kciuki C:
Szablo022
Niezarejestrowany


 
23.04.2016, 16:45 -
#9
na
TAK
Aksamitka
Niezarejestrowany


 
23.04.2016, 23:31 -
#10
na tak Wink




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości