[PRZYJĘTE] Owca007


Napisał(a): Owca007


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


4 posts in this topic
Owca007
Niezły gość!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

5
67 posts 2 threads Dołączył: Feb 2018
14.02.2018, 22:53 -
#1
1. Olaf
2. 15 lat
3. Owca007
4. na Lecrafcie grałem bardzo dużo na poprzednich edycjach, na tej trochę też nie jestem w stanie określić jak długo.
5. Zależy od dnia ( szkoła definitywny priorytet ), ok. 1-3h
6. Posiadam wszystkie z wymaganych programów.
7. /tempmute nick czas powód - mute czasowy; /tempwarn nick czas powod - ostrzeżenie czasowe; /time set - ustawia czas na danym świecie; /weather - zmienia pogodę; /c on/off - włącza/wyłącza chat; /cc - czyści chat; /fly - latanie; /seen nick - pokazuje IP gracza i datę ostatniego logowania.
 Komendy niedostępne dla KidModa: /tempban nick czas powód - ban czasowy; /v - niewidzialność dla graczy (sprawdzanie cheaterów); /god - nieśmiertelność; /gm 1 - zmiana trybu gry np. na kreatywny; /tp nick1 nick2 - teleportacja do osoby.
8. Grałem bardzo dużo na poprzednich edycjach podserwera Freebuild. Uważam że jestem dobrze obeznany z komendami, tym, z czym administrator może się spotkać. Potrafię utożsamić siebie z drugim graczem na podstawie moich doświadczeń. Sporo się nauczyłem od innych administratorów podczas rozgrywki. Poprostu myślę, że jestem w stanie Wam pomóc i dacie mi szansę Smile
9. Tak jak wyżej wymieniłem: Nazywam się Olaf, mam 15 lat. Pochodzę z Polski centralnej. Wiele osób uważa mnie za osobę dość spokojną i opanowaną na swój wiek. Interesuję się w szczególności grami komputerowymi (online), w związku z czym obecność mojego podania w tym miejscu :Smileam nadzieję, że tyle informacji wystarczy, gdyż uważam, że nie ma potrzeby udostępniania ich więcej na forum publicznym.
10. Tak
11. SKlauncher 2.8
12. Nie miałem
13. Nie byłem
W razie wątpliwości, jestem chętny do luźnej rozmowy na TeamSpeak 3 Smile
Pozdrawiam wszystkich, Owca007
Pablo_Heredero
Gadający
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
28 posts 1 threads Dołączył: Nov 2017
14.02.2018, 23:05 -
#2
Podanie napisane porządnie, czytelnie. Gracz dość aktywny, spokojny I faktycznie znam go dość dobrze nie tylko z poprzednich edycji. Jak najbardziej na tak Smile
It ain't nuthin' till I call it.
SpecAgentPL
Zbanowany

width=

Zbanowany

58 posts 0 threads Dołączył: Jan 2018
14.02.2018, 23:06 -
#3
Jestem w sumie na tak. Owszem wiek tutaj sprawia drobny problem ale myślę, że złapiesz doświadczenia i będzie super. Big Grin Zapraszam jutro na wstępną rekrutację na godz 15:00. Jak pojawi się więcej opinii to podejmiemy decyzję co dalej. Powodzenia!
PolskiGraczMc
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

3
11 posts 0 threads Dołączył: Feb 2018
15.02.2018, 10:33 -
#4
Jestem na Nie,cos mi tu nie pasuje.
SpecAgentPL
Zbanowany

width=

Zbanowany

58 posts 0 threads Dołączył: Jan 2018
20.02.2018, 21:27 -
#5




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości