[ODRZUCONE] Angela


Napisał(a): Angela


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


2 posts in this topic
Angela
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
1 posts 1 threads Dołączył: Mar 2018
03.03.2018, 19:42 -
#1
1.Imię:  Angelika
2.Wiek:  19 (za miesiąc 20)
3.Nick w grze:  Angela
4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft Lecraft.  ponad 3 lata z lekką przerwą
5.Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer.  normalnie 2-3h, a w weekend dużo więcej

6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie?  Facebook, TS, Skype
7.Komendy przydatne w roli młodszego moderatora:  
a. /kick <nick> <powód> - wyrzuca gracza z serwera minecraft
b. /tempmute <nick> <czas> <powód> - ucisza gracza na określony czas
c. /tempwarn <nick> <powód> - daje graczowi ostrzeżenie
d. /c - czyszczenie chatu
e. /c on - powoduje włączenie chatu
f. /c off - powoduje wyłączenie chatu
g. /day /night - pora dnia
8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko: Jestem uprzejma, miła, lubię rozmawiać z ludźmi i jestem otwarta na nowe znajomości. Staram się pomagać ludziom jak tylko mogę.   Kocham grać na tym serwerze minecraft i  mogłabym pomóc w pilnowaniu tego trybu.  Chciałabym dawać nauczki, tym którzy źle się zachowują, nie przestrzegają regulaminu i chcą popsuć serwer oraz panującą na nim miłą atmosferę.
9.Coś o sobie: Jestem Angelika, mam 19 lat i w tym roku kończę technikum informatyczne. Lubię tańczyć, śpiewać, słuchać muzyki, grać w Micecraft'a oraz CS:GO. Mieszkam w Puławach, małym mieście w województwie Lubelskim. Miałam już raz ten zaszczyt zagościć w szeregach wspaniałej Administracji, lecz w ważnych powodów osobistych na jakiś czas musiałam odejść. Pozdrawiam
10.Czy masz sprawny mikrofon ?  Tak
11.Jaki minecraft posiadasz ?   Non Premium
12.Czy miałeś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft?(NIE PODAWAJ IP)  Tak
13.Czy byłeś już w administracji na serwerze minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy ? 
Tak raz na Skyblock'u
WeronisiaQ
Niezarejestrowany


 
03.03.2018, 22:05 -
#2
Hej. No podanie niby okej ale byłaś w administracji to zaszła bardzo nieprzyjemna sytuacja.
Miałaś bana, założyłaś specjalnie nowy nick i teraz podanie piszesz na nowym.
Dla mnie to dalej się liczy jak osoba zbanowana i według mnie do administracji nie powinnaś zostać przyjęta.
+ Twój chłopak, który też był w adm zrobił ogromne zamieszanie i wyzywał i straszył rozwalenie serwera minecraft a ty dalej masz z nim stycznosc, on pewnie do ciebie przychodzi i może wejść na twoje konto bo z tego co pamietam wszedzie se hasla podajecie.
Jak najbardziej na nie.
Starozytny
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

10
20 posts 12 threads Dołączył: Apr 2017
03.03.2018, 22:23 -
#3
Również zgadzam się z WeronisiaQ. TobiaszTk próbował rozwalić serwer, a to że jesteście teraz w związku to na pewno Tobiasz ma dostęp do twojego konta.

//Odrzucone 

Ten post był ostatnio modyfikowany: 03.03.2018, 22:24 przez Starozytny.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości