[Podanie] Smaik


Napisał(a): Smaik


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


11 posts in this topic
Smaik
Niezarejestrowany


 
29.04.2016, 14:59 -
#1
1. Imię:Mateusz
2. Wiek:13,5
3. Nick w grze:Smaik
4. Status konta [Premium/Non-Premium]:NonPremium
5. Ile czasu grasz na serwerze minecraft Lecraft: Około miesiąca lub dwóch, odkąd napisałem podanie na Młodego Helpera na serverze PvP
6. Czas, jaki możesz poświęcić dziennie na serwer: moge 3 godziny w weekendy może 4
7. Posiadasz sprawny mikrofon? [Tak/Nie]:Myślę że tak
8. Posiadasz Skype oraz TeamSpeak 3? [Tak/Nie]:Tak
9. Komendy przydatne w roli Młodszego moderatora:/ban

/kick

/mute

/cc

/chat

/chat off

/chat on

/wz - jezeli macie na to odpowiedni plugin ale mysle ze macie obraz

/tempban

/tempmute

/warn

/kill
/god
/jail
/bc
/vanish

10. Dlaczego akurat Ciebie powinniśmy wybrać? Przekonaj nas do siebie: Jestem bardzo często na serverze Creative, i widzę, kiedy Gemma, Kimberly lub jakiś inny użytkownik z rangą administratorską opusczają server, ludzie zaczynają spamować, używać wulgaryzmów i tak dalej Zebym miał czelność obrażac administratorów, ponieważ na serverach moderują około 4-5 godzin, jednak myślę,
że im więcej Młodych Moderatorów tym lepiej dla bezpieczeństwa servera. Posiadam duże doświadczenie w roli KidModeratora, Moderatora, byłem 2 razy KidModem, jednak na 1 stracilem kontakt z wlascicielem, a 2 sie rozpadl.Bardzo lubię grać na serverach LeCraft, oraz kupuję od czasu do czasu jakąś rangę premium.Jestem sprawiedliwy, nikogo nie faworyzuje, jednak nikogo nie nawidze, jestem uczciwy, probuje byc rowniez mily oraz pomagać innym graczom bez względu na rangę. Kilka osób z rangą administratorską się wychwala, jednak ja nie lubie być wychwalany i nie lubie siebie samego wychwalać.Znam zasady gramatyki Języka Polskiego oraz mam rozwiniętą wiedze o ortografii, probuje nie popelniac błędów ortograficznych, językowych i interpunkcyjnych.Posiadam mnóstwo wolnego czasu a raz zdarza mi się przesiedzieć 6-7 godzin przy laptopie. Wiem że to nie na temat ale chciałbym dodać, iż mam system operacyjny Windows 8.1 Laptop Toshiba.

11. Dodatkowe informacje o sobie: Mam na imie Mateusz Trzmielewski. Mam 13 lat i chodzę do 1 klasy gimnazjum.
Mieszkam w wojewodztwie Wielkopolskim, lecz mam w wakacje pojechać do Kanady, a dokładnie do Ottawy. Dużo czasu spędzam przy komputerze oraz lubię grać w piłkę nożną. Niestety nie miałem mutacji, i obawiam się, że dostane ją za 5miesięcy-1 roku. Chrouję na depresję, jednak jestem spokojny. Nie posiadałem, nie posiadam i nie bede posiadal cheatow, wspomagaczy, macro czy jeszcze cos tam. Chętnie probuje pomagać innym graczom, nie groze banem ani niczym innym.
 Pozdrawiamw administrację LeCraft w imieniu 13-letniego kandydata! Smile

Przepraszam, zapomnialem dodać, iż moje podanie było lekko skopiowane od poprzedniego
Krych10
Niezarejestrowany


 
29.04.2016, 15:10 -
#2
NEUTRAL
- fajnie rozbudowałeś poddanie
- wiek: 13.5 lat :V
Smaik
Niezarejestrowany


 
29.04.2016, 15:22 -
#3
Krych10, wiem, i niestety muszę się z tobą zgodzić
pitereek
Niezarejestrowany


 
29.04.2016, 15:45 -
#4
Na Tak.
CMata
Niezarejestrowany


 
29.04.2016, 15:55 -
#5
Po przeczytaniu podania jestem zdania że jesteś ogarniętym graczem Smile

Na TAK
Gemma
Niezarejestrowany


 
29.04.2016, 20:08 -
#6
Jestem na Tak widze cie codziennie na serwerze minecraft, jesteś ogarniętym graczem, +mógłbyś wymazać kilka nie potrzebnych komend Smile
Smaik
Niezarejestrowany


 
29.04.2016, 20:23 -
#7
Gemma, wiem, co za dużo to nie zdrowo, lecz lepiej napisać aby udowodnić o dużej wiedzy o komendach Smile
Gemma
Niezarejestrowany


 
29.04.2016, 20:32 -
#8
(29.04.2016, 20:23)Smaik napisał(a): Gemma, wiem, co za dużo to nie zdrowo, lecz lepiej napisać aby udowodnić o dużej wiedzy o komendach Smile
Chodziło mi bardziej o komendy, które nie są w ogóle potrzebne na cv Smile
Smaik
Niezarejestrowany


 
29.04.2016, 20:40 -
#9
Dobrze, nie mam się co sprzeczać z Młodym Moderatorem
Big Grin
Kimberly
Niezarejestrowany


 
01.05.2016, 21:36 -
#10
Zapraszam na serwer TeamSpeak do kanału pomocy Creative. W nicku dopisz *rekrutacja*.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości