[ZAMKNIĘTE]  [ Podanie ] Sancori


Napisał(a): Sancori


Oceń wątek
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


11 posts in this topic
Sancori
Sanco Manco
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
35 posts 1 threads Dołączył: Apr 2018
05.04.2018, 18:12 -
#1
1. Imię:    Emilia

2. Wiek:   14 Lat

3. Nick w grze:  Sancori

4. Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft Lecraft:   Od zeszłego lata, (06/2017) z jedną przerwą.

5. Serwer oraz numer działki z budowlą:   Creative, działki: (-61;-52) (-62:-53) (44;65)

6. Czy posiadasz powyżej wymienione programy? Jakie?:  Skype, TS - (nie ma problemu z założeniem), Facebook - (posiadam ale rzadko korzystam)

7. Komendy przydatne w roli budowniczego (WE): 
//Set ID (Stawia blok o podanym ID) 
//brush sphere [ID] [1-5] (Tworzy kule o podanej wielkości I ID bloku)
//brush cylinder [ID] [1-5] (Tworzy cylinder o podanej wielkości I ID bloku)
//brush smooth (wygładza teren)
//undo (cofa ostatnie działanie WE)
//copy (kopiuje zaznaczony teren)
//wand (daje ci różdzke)
//walls (tworzy sciany)
//paste (wkleja skopiowany teren)
//sel convex (Pozwala ci miec więcej niż jedną pozycje na wandzie)
//curve [ID] [1-5] (Tworzy linię przez określone pozycje) 

8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko:  Mam duże doświadczenie w budowaniu I ogólnie minecraftcie, (gram od wersji 1.7). Może nie umiem budować we wszystkich stylach ale szybko się uczę nowych rzeczy. Dobrze współpracuje z innymi I myślę pozytywnie, dogaduje się z innymi. Umiem także być cierpliwa I mam szacunek do wszystkich. Próbuje myśleć inaczej I dodawać coś od siebie, nie rezygnuje za szybko I myśle że może sie przydam.

9. Coś o sobie: Mieszkam w Irlandii, sądze, że to nie zrobi dużej różnicy I doda coś nowego. Może mój Polski nie jest najlepszy, ale umiem się dogadać. Mam doświadczenie z programami (solid works) I biorę clasy w szkole związane z architekturą. W realu jestem dość nieśmiała, ale lubie spotykać nowych ludzi. Nie boję się wyzwań, łatwo się nie podaję a z krytyki wyciągam nowe wnioski.

10. Czy masz sprawny mikrofon?:   Tak.

11. Jaki Minecraft posiadasz?:  Premium.

12. Czy miałeś już możliwosć być członkiem administracji, budowniczym na innym serwerze minecraft? (NIE PODAWAJ IP): Miałam kiedyś swój własny serwer, na którym testowałam różne budowle I style. Jednak był to serwer prywatny.

13. Czy byłes już w administracji, byłeś budowniczym na serwerze minecraft Lecraft? Jak tak, jaki tryb? Ile razy?: Nie, nie miałam takiej okazji.

14. W jakich stylach budujesz?:
Modern/Future - Nowoczesny
Medieval - Średniowieczny
Ancient Roman Arch. - Romański
Gothic/Baroque Arch. - Gotycki/Barok
Persian Islamic Arch. - Perski/Islamski
Japanese - Japoński
Dradivan and Vesara Temple Styles - Style świątyń Dradivan I Vesara
Neolithic - Neolityczny
Ten post był ostatnio modyfikowany: 05.04.2018, 18:18 przez Sancori.
B1rt3k
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

5
155 posts 1 threads Dołączył: Nov 2017
08.04.2018, 08:16 -
#2
Twoje budowle nie są złe, ale wyglądają na niedokończone. Umiesz budować w wielu stylach, co jest ogromnym plusem, jednak dawno nie widziałem cię na serwerze minecraft. Przykro mi, na nie.
Cool
Yinsomnia
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

7
276 posts 1 threads Dołączył: Nov 2017
08.04.2018, 11:20 -
#3
(08.04.2018, 08:16)B1rt3k napisał(a): Twoje budowle nie są złe, ale wyglądają na niedokończone. Umiesz budować w wielu stylach, co jest ogromnym plusem, jednak dawno nie widziałem cię na serwerze minecraft. Przykro mi, na nie.

Ona jest codziennie na serwerze minecraft...
jestem_Hardcore
Gadający
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
31 posts 3 threads Dołączył: Apr 2018
08.04.2018, 12:24 -
#4
Działki nie są rewelacyjne, ale spełniasz wymagania! troszku komend znasz na TAK
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

   Pozdrawiam  xHardcorowyy
Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.04.2018, 19:26 przez jestem_Hardcore.
*I  Heart Create*
kocyk22
Budowniczy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
26 posts 2 threads Dołączył: Feb 2018
08.04.2018, 19:04 -
#5
Działki nie są złe, ale nie najlepsze. Podanie spoko, mi tam się podoba. Jestem na neutral+
Lubie naleśniki z masłem.
Sancori
Sanco Manco
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
35 posts 1 threads Dołączył: Apr 2018
09.04.2018, 17:06 -
#6
(08.04.2018, 08:16)B1rt3k napisał(a): Twoje budowle nie są złe, ale wyglądają na niedokończone. Umiesz budować w wielu stylach, co jest ogromnym plusem, jednak dawno nie widziałem cię na serwerze minecraft. Przykro mi, na nie.

Sorki że tak długo mi zajęło odpowiedzieć,  ale ja ostatnio wróciłam do serwera minecraft.  Zrobiłam sobie przerwę I może dlatego mnie nie widziałeś.  A do tego budowania to wszystko jest na pewno dokończone,  po prostu mogłam testować niektóre rzeczy jak patrzyłeś na budowle.

Ale I tak akceptuje twoją opinię Big Grin
Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.04.2018, 17:09 przez Sancori.
   Don't let it wait.  Heart 
Scarret
Niezły gość!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

3
59 posts 2 threads Dołączył: Dec 2017
10.04.2018, 17:15 -
#7
No nie wiem, tak myślę i myślę i nie potrafię podjąć decyzji. Zbuduj coś jeszcze ;*
,_,
Sancori
Sanco Manco
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
35 posts 1 threads Dołączył: Apr 2018
10.04.2018, 17:24 -
#8
(10.04.2018, 17:15)Scarret napisał(a): No nie wiem, tak myślę i myślę i nie potrafię podjąć decyzji. Zbuduj coś jeszcze ;*

Daj mi tydzień, dokończe budowle na moim /p h:3  Big Grin
   Don't let it wait.  Heart 
Golden_Crafter
Minecraftowiec
avatar usera

width=

Zarejestrowany

-1
27 posts 7 threads Dołączył: Apr 2018
16.04.2018, 11:34 -
#9
Jestem na tak !
Plutoo__
Pieseł
avatar usera

width=

Zarejestrowany

10
0 posts 3 threads Dołączył: Apr 2018
16.04.2018, 12:55 -
#10
Twoja działka numer 3. jest bardzo ładna, sądząc po jej wykonaniu stwierdzam iż masz potencjał i talent do budowania w Minecrafcie.
Ja jestem oczywiście na TAK!
Życzę powodzenia Big Grin
Pozdrawiam




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości