[PRZYJĘTE] [PODANIE]_BunnyQueenie_


Napisał(a): _BunnyQueenie_


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


6 posts in this topic
_BunnyQueenie_
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
2 posts 1 threads Dołączył: Mar 2018
09.04.2018, 19:25 -
#1
1.Imię Daria

2.Wiek 14 lat
3.Nick w grze: _BunnyQueenie_
4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft Lecraft. na tym serwerze minecraft gram od pół roku roku z 2 miesięczną przerwą(grałam też na innym koncie)
5.Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer: w tygodniu ok. 1-3h a w weekendy 4-6h
6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie? Facebook, Ts3, Skype
7.Komendy przydatne w roli młodszego moderatora:
/cc- czyści chat
/cc on - włącza chat
/cc off - wyłącza chat
/tempmute <nick> <czas> <powód>
/tp nick - tepasz się do gracza
/invsee - otwierasz eq gracza
/kick - wyrzucasz gracza z serwera minecraft
/kil - zabijasz gracza
/v - wlącza lub wyłącza widzialność na tab
/socialspy - wlącza rozmowy między graczami lub wyłącza
/give nick id ilość - daje przedmiot
/bc - ogłoszenie
/give nick id ilość
/mute nick lub /unmute nick - wycisza gracza lub je usuwa
znam też jak zmienić tekst na kolorowo &(numerek lub liczba)

8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko:
- Jak bym mogła to bym rozwijała ten serwer jak tylko mogę jakieś pomysły
podsuwała czy coś
-bardzo lubię pomagać
- daję rozsondną karę za przestrogę
- sympatyczna
-dobrze dogaduje się z innymi graczami
-znam te powyżej wymienione komendy na rolę młodszego moderatora.
9.Coś o sobie: Lubię tańczyć to moja główna pasja. Tańczę już od ok. 7 lat (od 1 klasy)
moją 2 pasją jest fryzjerstwo gdzie w wolnym czasie próbuje nowe fryzury. Bardzo lubię
ćwiczyć na w-f najbardziej lubię piłkę nożną i ręczną oraz siatkówkę. Lubię bardzo dekorować
podwórko na działkach.
10.Czy masz sprawny mikrofon ? Tak
11.Jaki minecraft posiadasz ? Non premium, SKlauncher 2.8 , Shiginima Launcher SE v3.100
12.Czy miałeś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft? Nie
13.Czy byłeś już w administracji na serwerze minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy ? Nie byłam jeszcze
na żadnym trybie w administracji.
[EDIT]
8.Nie lubię kłutni na serwerze minecraft, więc będę je chciała jak najszybciej rozwiązać, pomagam graczom, jak jestem dostępna na serwerze minecraft to będę pilnować pożądku na serwerze minecraft oraz będę sprawiała przyjemność grania na tym serwerze minecraft,


9.Chodzę do szkoły w Skrzyszowie bardzo lubię przedmioty szkolne jak: w-f, informatykę,plastyka, muzyka, niemiecki, kółko taneczne zumba, fizykę, Chemię. Bardzo lubię podróżować po swoim kraju oraz do Czech. Jak już wspominałam, że tańczę to zdobyłam już dużo osiągnięć tanecznych. Mam już w swojej zbiórce ok. 18 medali oraz ok.6 pucharów, gdzie mój stary trener sobie przygarnął na pamiątkę. Nie lubię szkoły poza wymienionymi tamtymi przedmiotami, wolę ruszać się na świeżym powietrzu. Mam kolekcje Świeżaków (XD)
Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.04.2018, 20:41 przez _BunnyQueenie_.
jestem_Hardcore
Gadający
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
31 posts 3 threads Dołączył: Apr 2018
09.04.2018, 19:32 -
#2
Spełniasz warunki rekrutacji... trochę komend znasz, ale nie możesz zdawać rekrutacji na "MŁODSZEGO ADMINISTRATORA" tylko na Młodszego Moderatora no ale i tak to nie odejmuje oceny :/ też nie wiem jak tam z twoją obecnością na serverzę bo w FreeBuild ja nie gram, ale oceniam podanie na TAK[url=https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/newreply.php?tid=5701&replyto=39334#][/url]

                 Powodzenia Wink  i pozdrawiam xHardcorowyy   
*I  Heart Create*
MikyBestPlaayKid_
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

13
316 posts 61 threads Dołączył: Mar 2018
09.04.2018, 19:32 -
#3
Jestem na TAK.



Plutoo__
Pieseł
avatar usera

width=

Zarejestrowany

10
0 posts 3 threads Dołączył: Apr 2018
09.04.2018, 19:48 -
#4
Rozpisz punkty 8 i 9. Wyjaśnij resztę komend. Jakoś nie przekonuje mnie to podanie ale mimo to nie jestem na nie ale nie jestem też na tak. Jestem na neutral.
PS: Ts3 nie ts4 Big Grin
Pozdrawiam
_BunnyQueenie_
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
2 posts 1 threads Dołączył: Mar 2018
09.04.2018, 20:34 -
#5
(09.04.2018, 19:48)Blancik napisał(a): Rozpisz punkty 8 i 9. Wyjaśnij resztę komend. Jakoś nie przekonuje mnie to podanie ale mimo to nie jestem na nie ale nie jestem też na tak. Jestem na neutral.
PS: Ts3 nie ts4 Big Grin
Pozdrawiam

8.Nie lubię kłutni na serwerze minecraft, więc będę je chciała jak najszybciej rozwiązać, pomagam graczom, jak jestem dostępna na serwerze minecraft to będę pilnować pożądku na serwerze minecraft oraz będę sprawiała przyjemność grania na tym serwerze minecraft,

9.Chodzę do szkoły w Skrzyszowie bardzo lubię przedmioty szkolne jak: w-f, informatykę,plastyka, muzyka, niemiecki, kółko taneczne zumba, fizykę, Chemię. Bardzo lubię podróżować po swoim kraju oraz do Czech. Jak już wspominałam, że tańczę to zdobyłam już dużo osiągnięć tanecznych. Mam już w swojej zbiórce ok. 18 medali oraz ok.6 pucharów, gdzie mój stary trener sobie przygarnął na pamiątkę. Nie lubię szkoły poza wymienionymi tamtymi przedmiotami, wolę ruszać się na świeżym powietrzu. Mam kolekcje Świeżaków (XD)
Braego
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

18
111 posts 3 threads Dołączył: Nov 2017
09.04.2018, 20:41 -
#6
Podanie nawet okej jestem na TAK z małym minusem.
"Milczenie w odpowiednim momencie jest ważniejsze i lepsze od wszelkich słów."

~ Plutarch
Owca007
Niezły gość!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

5
67 posts 2 threads Dołączył: Feb 2018
09.04.2018, 20:48 -
#7
Na tak zapraszam w piątek o 19:00 na ts na rekrutacje Big Grin

Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.04.2018, 20:49 przez Owca007.
Cytat:I will never be good enough





Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości