[PRZYJĘTE] Papric


Napisał(a): Papric


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


21 posts in this topic
Papric
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
8 posts 2 threads Dołączył: Apr 2018
29.04.2018, 20:20 -
#1
1.Imię Patryk
2.Wiek 19
3.Nick w grze: Papric
4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft Lecraft: Ponad miesiąc bez przerw lecz wcześniej też chwilę grałem
5.Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer:
Myślę, że dziennie 2-6h mogę poświęcić, może nie będąc w pełni aktywny ale porządek utrzymać mogę
6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie? Posiadam wszystkie wymagane programy
7.Komendy przydatne w roli młodszego moderatora: Myślę, że:
/kick nick powód - wyrzucamy ziomka, jak coś przeskrobał bądź skrobie Big Grin
/ban nick powód - blokujemy gracza na serwerze minecraft, jak coś przeskrobał
/mute nick czas i powód - blokujemy możliwość komunikacji gracza na serwerze minecraft gdy ten złamał regulamin "mową"
/tempmute nick czas i powod - blokujemy gracza na serwerze minecraft poprzez zablokowanie mu możliwości pisania na chacie na okreslony czas oraz za dane wykroczenie poza regulamin
/cc czyszczenie czatu - nie muszę wyjaśniać
/tempban nick czas powod - blokujemy gracza na serwerze minecraft na okreslony czas za wykroczenia poza regulamin 
/tp nick - teleportujemy się do gracza nie potrzebując jego zgody 
/vanish, żeby cwaniaków podglądać, jak próbują cheatować :]
8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko: Poprawka - Myślę, że między innymi dlatego, że jestem osobą dorosłą i znakomicie zdaje sobie sprawę z powagi tego jakie będę miał prawo jako mod oraz co do mnie należy, żeby za jakiś czas administracja mogła być zadowolona, że to mnie właśnie wybrali i, że się spisałem w tej dziedzinie. Mam nadzieje, że wniosę na serwer przede wszystkim fajną atmosferę, dobry kontakt z młodszym gronem graczy, które może i nużyć swoimi pytaniami lecz nie sprawia mi problemu łagodnie im odpowiedzieć tak, żeby czuli się na serwerze minecraft bardzo dobrze i nie byli poniżani, zadbałbym również o serwer przelewając swoje doświadczenie, które mam z wielu serwerów minecraft małych i dużych na to, żeby ściągać coraz więcej nowych nicków, które miło będą wspominać serwer, nie ukrywam, że lubię mieć większą władzę niż przeciętny gracz gdyż po prostu dobrze się w tym odnajduje i mi nie odbija nawet gdy mam gorszy dzień, podchodzę bardzo obiektywnie do spraw i konfliktów. Pozdro Big Grin
9.Coś o sobie: Tak jak w.w nazywam się Patryk, mieszkam gdzieś w województwie łódzkim i aktualnie jestem przy końcówce klasy 3 Technikum o profilu Agro-Biznes, w wolnym czasie gram sobie w komputer i dobrze się przy tym bawię, w międzyczasie zajmuję się firmą rodziców typu dokumenty, telefony itp. Za rok maturka, mam nadzieje, że zdam i budowanie swojej przyszłości :] Jeśli bym się dostał to zadbałbym o serwer i graczy najlepiej, jak tylko potrafię ponieważ właśnie po to się tutaj produkuje Big Grin
10.Czy masz sprawny mikrofon ? Tak
11.Jaki minecraft posiadasz ? Jeśli macie na myśli czy legit czy nie legit to nie mam premki 
12.Czy miałeś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft?(NIE PODAWAJ IP) Tak, a mianowicie rok temu na największych serwerach PvP, FB w Polsce lecz na skyblocku to jeszcze nie miałem okazji
13.Czy byłeś już w administracji na serwerze minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy ?
Nie byłem 

I streszczając, cieszę się, że ruszyło rekru bo fajnie jest mieć szanse pomoc serwerowi na którym się przegrało dobre godziny Big Grin
Pozdrawiam i życzę powodzenia wszystkim aplikującym
Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.04.2018, 21:39 przez Papric.
Plutoo__
Pieseł
avatar usera

width=

Zarejestrowany

10
0 posts 3 threads Dołączył: Apr 2018
29.04.2018, 21:07 -
#2
Napisz te komendy jedno pod drugim oraz użycie i wyjaśnienie oraz rozpisz punkt 8. i będzie cacy ;D.
Jestem na neutaral.
Pozdrawiam
Rakaliusz_
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

18
7 posts 5 threads Dołączył: Apr 2017
29.04.2018, 21:24 -
#3
NA TAK ZIOMUS
MikyBestPlaayKid_
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

13
316 posts 61 threads Dołączył: Mar 2018
29.04.2018, 21:30 -
#4
N E U T R A L



Papric
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
8 posts 2 threads Dołączył: Apr 2018
29.04.2018, 21:40 -
#5
(29.04.2018, 21:24)Rakaliusz napisał(a): NA TAK ZIOMUS

Hah, poprawiłem trochę Kumplu bo jeden kolega mówił, że lipa z 2 punktami myślę, że teraz styknie Big Grin
Owca007
Niezły gość!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

5
67 posts 2 threads Dołączył: Feb 2018
29.04.2018, 22:30 -
#6
Troche malo czytelne ale jak najbardziej na TAK Big Grin
Cytat:I will never be good enough

Papric
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
8 posts 2 threads Dołączył: Apr 2018
29.04.2018, 22:32 -
#7
(29.04.2018, 22:30)Owca007 napisał(a): Troche malo czytelne ale jak najbardziej na TAK Big Grin

Mogę poprawić jeśli coś lipnie napisałem kumplu Tongue
MrDi3Go
Naczelny Zrzęda :D
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
23 posts 3 threads Dołączył: Dec 2016
29.04.2018, 23:07 -
#8
Hmm... Podanie jest wporządku Smile

Jestem na TAK !
Plutoo__
Pieseł
avatar usera

width=

Zarejestrowany

10
0 posts 3 threads Dołączył: Apr 2018
29.04.2018, 23:46 -
#9
Po poprawce jestem na wielkie TAK!
Życzę powodzenia
Pozdrawiam ziomek Wink
Dzika
`Narzeczona Diabła!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

2
38 posts 2 threads Dołączył: Mar 2018
30.04.2018, 01:40 -
#10
Spełniasz wymagania, podanie też jest dobre, ale nie jestem do końca przekonana jeśli chodzi o Ciebie.
Zdarzają się przez Ciebie spiny i problemy na serwerze minecraft, oraz lubisz pouczać administracje.

Neutral.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości