[ODRZUCONE] [PODANIE]rainbow_01


Napisał(a): rainbow_01


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


5 posts in this topic
rainbow_01
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
2 posts 1 threads Dołączył: May 2018
01.05.2018, 17:03 -
#1
1.Imię : Kuba
[b][b][b][b][b]2.Wiek : 15[/b][/b][/b][/b][/b]
[b][b][b][b][b]3.Nick w grze: rainbow_01[/b][/b][/b][/b][/b]
[b][b][b][b][b]4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft Lecraft : 2lata[/b][/b][/b][/b][/b]
[b][b][b][b][b][b]5.Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer: 12godzin dziennie[/b][/b][/b][/b][/b][/b]
[b][b][b][b][b][b][b]6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie? : Teamspeak3,skype,FB odpowiedz : Tak posiadam![/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b]
[b][b][b][b][b][b][b]7.Komendy przydatne w roli chat moderatora:[/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b]
[b][b][b][b][b][b]/cc czyści chat![/b][/b][/b][/b][/b][/b]
[b][b][b][b][b][b]/c on włącza chat![/b][/b][/b][/b][/b][/b]
[b][b][b][b][b][b]/c off wyłącza chat![/b][/b][/b][/b][/b][/b]
[b][b][b][b][b]/tempmute <nick> <powód> <czas>[/b][/b][/b][/b][/b]
[b][b][b][b][b]Znam też inne komendy które tu nie wymieniłem!![/b][/b][/b][/b][/b]
[b][b][b][b][b][b]8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko: Gram tu długi czas na tym serwerze minecraft i chciałbym być administratorem tego serwera minecraft. Bardzo chcę się dostać do administracji na tym serwerze minecraft spędzam na serwerze minecraft długi czas jestem ufny, nie używam wulgaryzmów, pomagam graczom  mniej doświadczony. Znam tez dużo komend które nie wymieniłem w 7 pytaniu.[/b][/b][/b][/b][/b][/b]
[b][b][b][b][b][b]9. Coś o sobie: Nie brak mi humoru ale kiedy potrzeba zachowam powagę! Lubię wychodzić z znajomymi na podrwórko grac z nimi w piłkę nożną i inne. Moje ulubione przedmioty w szkole to Polski, W-F. Szybko się uczę gdy mam się czegoś nauczyć uczę się tego od razu! [/b][/b][/b][/b][/b][/b]
[b][b][b][b][b][b]10. Czy masz sprawny mikrofon ? Tak[/b][/b][/b][/b][/b][/b]
[b][b][b][b][b][b]11. Jaki minecraft posiadasz ? Premium[/b][/b][/b][/b][/b][/b]
[b][b][b][b][b][b]12. Czy miałeś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft? Tak byłem 10 razy :)![/b][/b][/b][/b][/b][/b]
[b][b][b][b][b][b]13. Czy byłeś już w administracji na serwerze minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy ?Nie ani razu ;'( dlatego chcę się dostać!! Pozdrawiam! |B :D :heart: [/b][/b][/b][/b][/b][/b]
Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.05.2018, 17:03 przez rainbow_01.
Plutoo__
Pieseł
avatar usera

width=

Zarejestrowany

10
0 posts 3 threads Dołączył: Apr 2018
01.05.2018, 17:24 -
#2
Napisałeś już podanie na Creative. Nie można pisać podań na 2 tryby jednocześnie.
Pozdrawiam.
DEM0P4N
MVIP Skyblock :P
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
33 posts 8 threads Dołączył: Mar 2018
01.05.2018, 18:57 -
#3
Tyle tych [b] znam ten ból
Podanie można napisać 2 tygodnie po jego odrzuceniu !!
Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.05.2018, 18:58 przez DEM0P4N.
obraz
hokagen
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

5
313 posts 24 threads Dołączył: Sep 2017
02.05.2018, 00:48 -
#4
Jestem na NIE. Ponieważ nigdy Cię na gildiach nie widziałem, a gram tam praktycznie ze cały czas gdy jestem na lecrafcie, podanie nie czytelne przez "[/b]", wiek oraz podanie mozna napisac 2 tygodnie po odrzuceniu.
BumCyk_
Czytający
avatar usera

width=

Zarejestrowany

26
0 posts 1 threads Dołączył: Oct 2016
02.05.2018, 01:26 -
#5
Odrzucam.
//Zamykam.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.05.2018, 01:27 przez BumCyk_.
test10
Czytający
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
0 posts 1 threads Dołączył: Mar 2017
05.05.2018, 08:10 -
#6




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości