[ODRZUCONE] Myślę że mnie przyjmiecie...


Napisał(a): KondzioGamerPL


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


7 posts in this topic
KondzioGamerPL
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
3 posts 2 threads Dołączył: May 2018
11.06.2018, 18:41 -
#1
1.Imię:Konrad
2.Wiek:13 za nie długo 14 
3.Nick w grze:KondzioGamerPL
4.Czas od kiedy aktywnie grasz na serwerze minecraft Lecraft: Prawie 2 lata.
5.Dziennie ile czasu poświęcasz na serwer? 3/4 godziny. Nie raz cały dzień

6. Czy byłeś karany na serwerze minecraft lecraft.pl? Jeśli tak to ile razy i za co? Tak byłem za multikonto ale to już dawno.
7.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Wymień jakie. Posiadam TS'a , FB , oraz Skype. Jeszcze instagrama i snapchata ale pewnie nie będą one potrzebne.
8.Komendy przydatne w roli KidModa:/ban (nick) - Banuje gracza. /banip (ip) lub /banip (nick) -  Banuje gracza po czym nie może wejść na żadnym koncie. /tempban (nick) - Daje bana na określony czas. /kick (nick) wyrzuca gracza z serwera minecraft./whois (nick) - Wyświetlają się dane gracza jak np. IP./vanish - Włącza niewidzialność./spectace (nick) - Wtedy widzimy ekran gracza./warn (nick) (powód) - Daje ostrzeżenie danemu graczowi./unwarn (id ostrzeżenia) - usuwa ostrzeżenie o danym ID./warns (nick) - Wyświetla wszystkie ostrzeżenia gracza./mute (nick) (powód) - Wycisza gracza./tempmute (nick) (powód) (czas) - tymczasowe wyciszenie./c clear - czyści chat./c off - wyłącza chat./c on - włącza chat./banlist - Wyświetla nicki graczy,którzy dostali bana./thor (nick) (wartość obrażeń) - Uderza gracza piorunem./fly - włącza latanie./socialspy - podglądywanie wiadomości graczy na /msg.
9. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko: Ponieważ jestem miłym i przyjaznym człowieczkiem , który nie robi niczego złego. Myślę , że jestem też ogarnięty.
10.Napisz coś o sobie: Jestem Konrad. Mam 13 lat. Lubię grać w minecrafta i rozmawiać z różnymi ludzmi na Ts. Uwielbiam grać w siatkówkę i oglądać różne filmy. NIE , NIE TAKIE XD. Nagrywam również na youtube i staram się dostać tutaj rangę YT. Mam piesełka rasy lablador retriever o imieniu Kodi/Kodysław. Myślę , że tyle wystarczy..
11.Czy masz sprawny mikrofon ? Oczywiście , że mam. Jest mi potrzebny do nagrywania na youtube.
12.Jaki minecraft posiadasz ? Posiadam obecnie minecraft non-premium ale wkrótce kupuję premium Wink.
13.Czy miałeś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft?(NIE PODAWAJ IP) Tak miałem możliwość być na kilku serwerach w administracji.
14.Czy byłeś już w administracji na serwerze minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy ? Nie jeszcze nie byłem. To jest moje pierwsze podanie u was i myślę , że mnie przyjmiecie. Pozdrawiam Kondzio . 
MikyBestPlaayKid_
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

13
316 posts 61 threads Dołączył: Mar 2018
11.06.2018, 18:41 -
#2
Na tak



WiktaM
Gadający
avatar usera

width=

Zarejestrowany

4
31 posts 6 threads Dołączył: Oct 2017
11.06.2018, 19:19 -
#3
-Kurcze Kondrad piszesz podanie i chyba patrzysz na wzór ŹLE ZATYTUŁOWANE PODANIE= BEZWARUNKOWE ODRZUCENIE
-Musisz mieć skończone 14 lat nie rocznikowo
-nie wiadomo czy Ci ufać jak miałeś bana za multi

Podsumowując jestem na DUŻE NIE

Teraz patrze i na SkyBlocku Kid jest OD 16 LAT
Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.06.2018, 19:19 przez WiktaM.
       Człowiek uczy się na błędach
KondzioGamerPL
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
3 posts 2 threads Dołączył: May 2018
11.06.2018, 19:26 -
#4
Bana już miałem daawno temu ;3
Morphvox
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
24 posts 9 threads Dołączył: Mar 2018
11.06.2018, 19:42 -
#5
NA NIE PONIEWAŻ PODANIE NIE ZATYTUOWANE [podanie] NICK JEST ODRZUCANE !, MUSISZ POCZEKAC DO TYCH  14 LAT

NA DUZE NIE
Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.06.2018, 19:42 przez Morphvox.
hokagen
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

5
313 posts 24 threads Dołączył: Sep 2017
11.06.2018, 21:27 -
#6
Na NIE. Zła nazwa wątku, podanie nieczytelne, nie masz ukończonych 14 lat (da się to przeżyć, ale nadal jest to na -).
PolishManta
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

2
107 posts 4 threads Dołączył: Aug 2017
12.06.2018, 08:20 -
#7
Podanie jest automatycznie odrzucane, jesli nie masz przynajmniej 16lat,
Na nie
Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.06.2018, 08:21 przez PolishManta.
,,Czy lubisz ser?" - Zapytano Hipokryty
- Tak, lubie. Smak ma znakomity
Rexio120_
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

10
11 posts 0 threads Dołączył: Jun 2018
12.06.2018, 17:04 -
#8
Zły tytuł podania, oraz wiek Sad

Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.06.2018, 17:04 przez Rexio120_.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości