[ZAMKNIĘTE]  Kamilatus moderatorem? Żart czy błąd?


Napisał(a): Kamil222521


Oceń wątek
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


12 posts in this topic
Kamil222521
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
7 posts 3 threads Dołączył: Oct 2017
15.06.2018, 15:29 -
#1
1.NICK:Carrpedie
2.NICK  OSKARŻANEJ OSOBY:Kamilatus
3.DATA/GODZINA: 2018-06-15, około godziny 13
4.SKARGA:Wulgarny język
5.UZASADNIENIE: Nie dopuszczalne jest to ze takie zero i miernota, którym jest Kamilatus obejmuje funkcje moderatora na serwerze minecraft! Popisał się pięknym szacunkiem wobec graczy na swoim livi'e. Cozrobił z graczami którymi go upomnieli? Oczywiście że ban za wyrażenie swojej opinii z tekstami między innymi "weź się zabij dziama". Tutaj cytaty które usłyszałem pod moim, i nie tylko adresem od waszego pożal się Boże moderatora:
6.DOWODY: Link do filmu-
https://www.youtube.com/watch?v=3WGqB2PAL94
 Min 21:00-"Cwel" 
 Min 23:05-"Ty kurwo nie domyta, zrogowaciala szmaciuro"
Min 27:37-"szmata zrogowaciała"
Min 28:55-"Jest! Carrpedie szmaciura zginoł"
Min 51:50-"Szmata do nas przyszedł"
Min 33:48-"Sebuś, szmato"
Min 55:20-"weź się zabij Dziama"
Min 27:03-"Dziama idź się zabij" -Po tym gdy poprosił/a go o sprawdzenie podejrzanego gracza! pięknie! To się nazywa pomoc!
I nie broń się że to co powiedziałeś było na livie, bo bez sumienia banowałeś graczy którzy upominali Cię nie na grze, a właśnie na youtubie! Przykład?
Godzina 1:00:20 Zbanowanie gracza o nicku Dziama "takiego słabego admina jeszcze nie widziałam". Powód? Wyrażenie swojej opinii na platformie Youtube o twoich skąpych umiejętnościach w byciu administratorem 


Pozdrawiam...
Kamil222521
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
7 posts 3 threads Dołączył: Oct 2017
15.06.2018, 19:09 -
#2
To co mówisz jest żałosne... Pierwsze zapraszałeś graczy na liv'a, a potem ich obrażałeś. Zobacz minuty które podałem, słowa kierujesz do mnie, tak samo jak i powiedziałeś powód zbanowania dziamy, oraz słowa żeby się zabiła.. Jesteś zwykłym gówniarzem, co z tego że to gra? Jak by chciała zrobiła by Ci z życia piekło, bo nakłanianie do samobójstwa to ciężka rzecz.
Dziama
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
4 posts 2 threads Dołączył: Oct 2017
15.06.2018, 19:14 -
#3
Nie wyzywalam cię od qrw. Zresztą dowody są przeciw tobie. -..
Poza tym ta skarga nie pojawiłaby się, gdybyś nie wyzywal tak graczy, bo coś ci nie wyszło. To tylko gra, a ty lecisz z wyzwiskami, bo ktoś cię z bloczka zrzucił. Nikt ci nie zabrania mieć konta YouTube, ale może skoro chcesz mieć jakichś widzów, a pewnie w większości są to osoby z minigier, to szanuj ich w tych transmisjach,bo nikt nie będzie oglądać czternastolatka, poslugujacego się płynnie "łaciną".
Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.06.2018, 19:31 przez Dziama.
MikyBestPlaayKid_
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

13
316 posts 61 threads Dołączył: Mar 2018
15.06.2018, 19:45 -
#4
Zła nazwa wątku, to po pierwsze. Tak, jak mówi Kamilatus większość tekstów pisał do kolegów za ich pozwoleniem, tak więc nie jestem za ukaraniem. Zgłaszasz moderatora? Ughh.
Ja i Kamilatus też robimy sobie bekę i się czasem wyzywamy, tak dla śmiechu nie na poważnie. Jest on moderatorem, jest świadomy tego co robi. Nie wyzywa graczy na poważnie, tylko za ich pozwoleniem i dla beki, jeszcze raz to powtarzam. W swojej skardze wyzywasz go od zera i miernota. To nie dobre zachowanie. Raczej jestem za ukaraniem Ciebie @Kamil222521. Staję po stronie @Kamilatus. Co do @Dziama, to jej ban został nadany słusznie za wyzywanie administracji. Pozdrawiam.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.06.2018, 19:46 przez MikyBestPlaayKid_.



Kamil222521
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
7 posts 3 threads Dołączył: Oct 2017
15.06.2018, 20:53 -
#5
Skoro mówienie do ludzi "zabij się" jest "beką", to gorąco współczuje twojej rodzinie. A ja jego kolegą nie byłem, nie jestem i być nie zamierzą, a teksty typu "carrpedie ty szmaciuro, kurwo nie domyta" niech sobie odpuści. wszystko jest na nagraniu, wiec odpuścicie sobie te żałosną obronę. Jak pewien mądry człowiek powiedział "lepiej siedzieć cicho i tylko wyglądać jak idiota, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości". A co do wyzywania, chyba nie znasz definicji tego słowa... od kiedy zero, czy miernota to słowo wulgarne?
Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.06.2018, 20:54 przez Kamil222521.
MikyBestPlaayKid_
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

13
316 posts 61 threads Dołączył: Mar 2018
15.06.2018, 20:59 -
#6
Nie wymądrzaj się już tutaj, bo to wnerwia graczy.

Czekaj na wypowiedź opiekuna minigier, i zabłyśnij swoją inteligencją gdzie indziej.

Edit: W ogóle to źle nazwałeś wątek, a gdy kopiujesz wzór skargi, to tam jest napisane jak nazwać wątek. Źle nazwany wątek, i wydaje mi się, że skarga ta jest do odrzucenia przez to.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.06.2018, 21:03 przez MikyBestPlaayKid_.



seba651
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
6 posts 4 threads Dołączył: Jun 2018
16.06.2018, 10:25 -
#7
on mnie nie obrażał on mnie tylko pięknie nazywał i mi to nie przeskadza a jak tobie to przeskadza to nie oglądaj go 
Cool Cool Cool Cool Cool  KAMILATUS to najlepszy yt i admin  Heart
Morphvox
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
24 posts 9 threads Dołączył: Mar 2018
16.06.2018, 10:30 -
#8
Słuchaj. Często gadam na tsie z Kamilatusem i też sie czasami wyzywamy tak. Ale po koleżeńsku. Jak kamilatus mówił: Wyzywa tych i se z nich żartuje tylko pod ich zgodą ! Nie jestem za ukaraniem Kamilatusa.

Siema ! Spodobała ci się moja opinia ? Daj Rep+ ! A będe ci bardzo wdzięczny
Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.06.2018, 10:31 przez Morphvox.
Dziama
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
4 posts 2 threads Dołączył: Oct 2017
16.06.2018, 12:50 -
#9
A czy Carrpedie to jego KOLEGA? Czy wyraził ZGODĘ na to?? Nie sądzę. To nie jest miłe, kiedy ktoś wyzywa publicznie na tle serwera minecraft i platformy YouTube. Jak lubicie być wyzywanymi to proszę bardzo, ale nam to nie odpowiada, to jest niekulturalne, chamskie i bardzo obraźliwe. Skoro pozwalacie się wyzywać jakiemuś dziecku, tylko dlatego, że jest adminem, to bardzo wam współczuję głupoty i braku szacunku do siebie.
Kamil222521
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
7 posts 3 threads Dołączył: Oct 2017
16.06.2018, 13:12 -
#10
Droga administracjo, proszę się zgłosić o kopię filmu, ponieważ jego właściciel stchórzył usuwając go. Przezorny zawsze ubezpieczony Wink




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości