[ODRZUCONE] xX_max_X


Napisał(a): nie_znajomy


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


8 posts in this topic
nie_znajomy
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
1 posts 1 threads Dołączył: Jun 2018
Sad  26.06.2018, 21:54 -
#1
1.Imię: Max

2.Wiek: 15

3.Nick: xX_max_Xx

4.Czas od kiedy gram na serwerze minecraft Lecraft: 2lata

5.Ile czasu jestem w stanie poświecić na serwer: w dniach szkolnych max 3 godz, a w dniach wolnych do 8godz

6.Jakie programy posiadam? jakie?: fb, skype, ts3

7.komendy młodszego moderatora:
/c off - wyłącza chat 
[b]/c on - wyłącza chat[/b]
[b][b]/invsee (nick) pokazuje ekwipunek danego gracza[/b][/b]
[b][b][b]/tempmute (nick) (czas) (powód) wycisza gracza na określony czas[/b][/b][/b]
[b][b][b][b]/list - pokazuje listę graczy online/v - stajesz się niewidoczny dla graczy[/b][/b][/b][/b]
[b][b][b][b][b][b]/ban (nick) (powód) - banuje gracza /tempban (nick) (czas) (powód) - banuje gracza na określony czas[/b][/b][/b][/b][/b][/b]
[b][b][b][b][b][b][b]/unban (nick) - unbanuje gracza[/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b]
[b][b][b][b][b][b][b][b]/kick (nick) (powód)- wyrzuca gracza z serwera minecraft[/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b]
[b][b][b][b][b][b][b][b][b]/s (nick) - teleportuje gracza do ciebie[/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b]
[b][b][b][b][b][b][b][b][b][b]/tp (nick) - teleportacja do gracza[/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b]
[b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b]/cc - czyści chat[/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b]
[b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b]/mute (nick) wycisza gracza [/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b]

[b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b]8.dlaczego mnie na te stanowisko?: jestem miły i nie przeklinam, postaram się żeby innym grało się lepiej,[/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b]
[b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b]jestem bystry i nie będę pilnował żeby nikt się nie przezywał, dosyć szybko pisze [/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b]

[b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b]9.O mnie: Więc nazywam się Max mam 15 lat, nie mam rodzeństwa, jestem bystry, miły i pomocny, uwielbiam budować w stylu średniowiecznym, nie wiem co więcej napisać[/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b]

[b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b]10.Czy mam sprawny mikrofon: tak jak najbardziej [/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b]

[b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b]11.Jaki mam minecraft: niestety NonPremium [/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b]

[b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b]12.Czy miałem okazje być kimś z administracji a innym serwerze minecraft: Niestety nie[/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b]

[b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b]13.Czy byłem już w administracji na serwerze minecraft Lecraft: Nie miałem okazji [/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b]
maxyou089
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
1 posts 0 threads Dołączył: Jun 2018
26.06.2018, 21:58 -
#2
dla mnie jest nieźle


jestem na tak
hokagen
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

5
313 posts 24 threads Dołączył: Sep 2017
27.06.2018, 12:22 -
#3
Na NIE. Boli w oczy ogromna ilość [b], na gildiach cie nigdy nie widziałem, wiek, mało rozpisany punkt 8 i 9.
PolishManta
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

2
107 posts 4 threads Dołączył: Aug 2017
30.06.2018, 10:11 -
#4
Jestem na neutral


Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
,,Czy lubisz ser?" - Zapytano Hipokryty
- Tak, lubie. Smak ma znakomity
MikyBestPlaayKid_
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

13
316 posts 61 threads Dołączył: Mar 2018
30.06.2018, 20:12 -
#5
Troszkę dużo tych "[b]" usuń to i będzie dobrze.

Ode mnie NEUTRAL.



Inspektor
Psycholog
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
6 posts 1 threads Dołączył: Jul 2018
02.07.2018, 13:15 -
#6
Podanie dla mnie skopiowane z innego podania dla tego dużo co oznacza pogrubienie. Dodatkowo w podaniu widzę kolory tęczy chyba wszystkie, albo więcej. I tak jak jest napisane we wzorze Rekrutacja odbywa się gdy mamy te 16 lat - ty nie masz.
Jeśli chciałbyś zmienić moją ocenę która jest na NIE to możesz to zrobić zmieniając swoje podanie na np: dwa jednolite kolory nie na kilka, usunąć nie potrzebne "[b]" i po kłopocie.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.07.2018, 13:16 przez Inspektor.
Tomo
Gadający
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
26 posts 1 threads Dołączył: Jun 2018
29.07.2018, 02:58 -
#7
1. To podanie to bajzel (nie potrafisz podania nawet ogarnąć a serwer chcesz ogarniać)
2. Punkty 8,9 mało rozpisane.
3. Komendy ok.
4. Na NIE.
ChanOffWku
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
10 posts 3 threads Dołączył: Apr 2018
21.08.2018, 11:35 -
#8
Jestem na nie na gildiach nigdy nie byłes a jesli byles to z 1 raz wiec NIE
ROZBIERAM WZROKIEM MRR
test10
Czytający
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
0 posts 1 threads Dołączył: Mar 2017
24.09.2018, 07:14 -
#9
Na NIE, powody wyżej
//Zamykam

Ten post był ostatnio modyfikowany: 24.09.2018, 07:14 przez test10.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości