[PRZYJĘTE] Nakimeq


Napisał(a): Nakimeq_


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


3 posts in this topic
Nakimeq_
Naprawdę rozgadany!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

5
97 posts 10 threads Dołączył: Feb 2018
28.06.2018, 11:06 -
#1
1. Na imię mi Bartek.
===
2. Mam 13,5 roku (w styczniu następnego roku 14)
===
3. Mój nick w grze taki jak na forum, czyli Nakimeq
===
4. Gram jakieś 2-3 lata bez przerw
===
5. Teraz są wakacje, więc tego czasu jest sporo. Nie licząc czasu na budowanie to jakieś 3-5 godzin.
===
6. Posiadam wszystkie z wymienionych programów. Jeżeli będzie potrzeba zainstaluję inne.
===
7. Komend jest sporo, ale wymienię te, które są kluczowe w roli Młodszego Moderatora

# komendy chatu:
/cc - czyści chat
/c on/off - włącza/wyłącza chat
/bc [treść] - tworzy ogłoszenie na chacie
&(numerek) - pozwala na pisanie kolorową czcionką

# komendy do karania:
/tempwarn - daje graczowi czasowe ostrzeżenie
/tempmute - wycisza gracza na określony czas
/tempban - daje graczowi bana na dany czas
/kick - wyrzuca gracza ze serwera minecraft

# komendy dla mnie:
/afk - oznajmienie, że w tym momencie jesteśmy nieaktywni
/vanish - nie widać mnie bezpośrednio, oraz w tabeli
===
8. Mój ulubiony punkt  Big Grin . Uważam, że wiek to tylko liczby i podołałbym będąc Młodszym Moderatorem. Chcę udowodnić, że 13-latek też coś potrafi. Znam potrzebne mi komendy, jestem aktywnym użytkownikiem i potrafię zachować kulturę. Nie przynoszę wstydu, a wręcz przeciwnie jestem powodem do dumy. Jedną z najważniejszych cech, która mnie wyróżnia to odpowiedzialność. Nie mam ''dziecinnego rozumu'', jak większość moich kolegów. Mam specyficzny, spokojny charakter i trudno wyprowadzić mnie z równowagi. A co najważniejsze potrafię dotrzymać obietnicy. Myślę, że to wystarczająca ilość argumentów za.
===
9. Mam na imię Bartek (Bartłomiej). Jestem 13-letnią osobą, która po wakacjach pójdzie do 7 klasy. Nie przepadam za nauką, bo to w dużym stopniu ogranicza mój czas wolny. Jeżeli taki jest to najczęściej przebywam na komputerze, grając w minecraft na tym serwerze minecraft. Ostatnimi czasy mam skłonności do malowania farbami akrylowymi i rysowania za pomocą rozmaitych ołówków. Moim ulubionymi przedmiotami są język polski i plastyka, ponieważ nie sprawiają mi problemów. Do mojej osobowości pasują określenia: wrażliwy, kreatywny. Czasem bywam obiektem kpin, bo moi nauczyciele często mnie wychwalają i stawiają przed szereg. Czuję się wyróżniony, ale jednocześnie zawstydzony. Z reguły jestem skromy. Nie lubię fałszywych i chwalących się osób. Chyba wyczerpałem informacje na mój temat  ):
===
10. Mam 2 mikrofony, ale ten w słuchawkach się zepsuł, na szczęście mikrofon w laptopie działa przyzwoicie. Streszczając się to tak, mam sprawny mikrofon.
===
11. Jestem posiadaczem konta Premium.
===
12. Nie zdarzyło mi się być w administracji na ''poważniejszych'' serwerach.
===
13 Tak miałem możliwość być budowniczym, jednak zostałem wydalony  Sad , ale udało mi się wrócić  Wink i jestem, aż do teraz,czyli ok. 1,5 miesiąca

                                                                                                                                           Dzięki za przeczytanie. Naki^^
WodorostXD
Wodorost_456
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
39 posts 8 threads Dołączył: Jun 2018
28.06.2018, 11:43 -
#2
Jestem na TAK, gracz nie sprawia problemów, pomimo wieku
,,Wszystkie wielkości świata nie są warte tyle, co dobra przyjaźń"
KlebuszkaXD
#Klebusia <3
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
3 posts 2 threads Dołączył: Jun 2018
28.06.2018, 12:23 -
#3
Gracz ogarnięty, jestem na Tak!
Klebusia  ):
Mariko
Naprawdę rozgadany!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

6
98 posts 0 threads Dołączył: Feb 2018
28.06.2018, 13:11 -
#4
Podanie serio ładnie rozpisane, komendy znasz, jakoś nie mieliśmy z tobą problemów na razie jako bud. Jedynie wiek jest minusem jednakże
Stwierdziliśmy że możemy dać ci szanse



__________________________________________
Więc zapraszam na rekrutacje ustną na ts3 dzisiaj lub jutro o godz 20, jeżeli ci data nie odpowiada  napisz do mnie na priv lub na serwerze minecraft

Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.06.2018, 13:11 przez Mariko.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości