[ODRZUCONE] Na Kid Moderatorke


Napisał(a): xEasyMilky


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


4 posts in this topic
xEasyMilky
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
14 posts 7 threads Dołączył: Jun 2018
29.06.2018, 22:23 -
#1
5 posts in this topic

Mam na imię Angelika.

Mam 14 lat.

na serwerze minecraft Lecraft Gram Od Dwóch Lat Ostatnio Miałam Dłuższą Półtorej Roku (Ze Względu Że Mój Tata Wziął Laptopa Do Norwegii). 

Biorąc pod uwagę wakacje na serwerze minecraft mogę spędzać średnio nawet 4-7h dziennie. W Niektóre Dni Nawet 12 H

Posiadam: Skype i Facebook. Ts3 mogę założyć

Myślę że komendy które najbardziej przydadzą się Kid Moderatorowi to:
Czyszczenie chatu - /cc, /chat clear, /chat c (zależnie od pluginu).
Wyłączanie chatu - /chat off, /c off
Włączanie chatu - /chat on, /c on
Wyciszenie gracza - /mute
Czasowe wyciszenie gracza - /tempmute
Wyrzucenie gracza z serwera minecraft - /kick
Widocznośc prywatnych wiadomości graczy - /socialspy
Teleportowanie do gracza - /tp 
Teleportowanie gracza do siebie - /tphere
Niewidzialność (nwm czy kid moderator ma do tego dostep ale napisze XD) - /inv, /v
Otwieranie podglądu ekwipunku gracza - /inv, /invsee, /inventory, /equipment (zależnie od pluginu).

Uważam że wybór mnie na stanowisko Kid Moderatora, był by wyborem słusznym ze względu na to że z miłą chęcią pomagam graczom zarówno tym którzy dopiero zaczynają swoją przygodę na serwerze minecraft Lecraft jak i tym bardziej doświadczonym. Inną moją cechą która może się przydać Kid Moderatorowi jest moja  pracowitość oraz sumienność.

Coś o mnie, a więc tak. Mam na imię Angelika, mam 14 lat i właśnie skończyłem 5 kl Podstawówki (Nie Zdawałam 3 Lata). Moją największą pasją jest sport. A moje ulubione sporty to sporty drużynowe takie jak zbijak czy piłka nożna, ze sportów drużynowych nie lubię tylko koszykówki, ponieważ moimi zdaniem ten kosz jest zdecydowanie za mały i jest zbyt wysoko obraz. Oprócz sportu interesują mnie również Książki. W przyszłości mam zamiar tworzyć różnego rodzaju książki. Jeżeli chodzi o mój charakter to jestem szaloną osobą która dużo mówi ale jeszcze więcej się śmieje obraz
Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.06.2018, 22:33 przez xEasyMilky.
Yinsomnia
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

7
276 posts 1 threads Dołączył: Nov 2017
29.06.2018, 22:28 -
#2
Źle zatytułowane podanie, nie spełniasz warunków wiekowych, nie posiadasz TS3, oraz mało rozpisane punkty..
Masz 14 lat i skończyłaś 5 klase podstawówki? ja mam 15 i skończyłam 2 gimnazjum :o w dodatku rekrutacja na SkyBlock'u jest OFF.
Niestety jestem na nie, pozdrawiam~
Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.06.2018, 22:28 przez Yinsomnia.
hokagen
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

5
313 posts 24 threads Dołączył: Sep 2017
30.06.2018, 00:57 -
#3
Zła nazwa wątku, wątpię w wiek przez to, że skończyłaś 5 klasę szkoły podstawowej w wieku 14 lat, prawie identyczne komendy widziałem w innym podaniu, jedynie miały inny kolor. Na NIE.
Starozytny
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

10
20 posts 12 threads Dołączył: Apr 2017
30.06.2018, 10:09 -
#4
//do odrzucenia
Owca007
Niezły gość!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

5
67 posts 2 threads Dołączył: Feb 2018
30.06.2018, 10:13 -
#5
Cytat:I will never be good enough





Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości