[ODRZUCONE] Atmender


Napisał(a): Atmender


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


4 posts in this topic
Atmender
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
1 posts 1 threads Dołączył: Jul 2018
03.07.2018, 05:40 -
#1
Zgłaszam się do rekrutacji na serwerze minecraft LeCraft i proszę o rozpatrzenie podania...
-Swoją drogą...Czytać potrafię, że rekrutacja niedostępna, ale chętnie poczekam na otwarcie.


Podanie:

1.Jak masz na imię?
- Mam na imię Kevin.

2.Ile masz lat?
- Mam 18 lat i urodziłem się 10 lutego 1999 roku.

3.Jaki masz nick w minecraftcie?
- Miałem kiedyś na non-premium "Bernas", ale później kupiłem konto premium i od tamtej pory gram na nicku "Atmender".

4.Od jakiego czasu grasz na serwerze minecraft LeCraft? 
- Szczerze to byłem tam parę razy, aż do momentu w którym wszedłem na tryb "Skyblock" i wszystko mi się tam spodobało.

5.Ile czasu dziennie byłbyś w stanie poświęcać na serwer?
- Nie mam ograniczenia czasowego więc sądzę, że mogę siedzieć tyle ile będzie potrzeba.

6.Czy posiadasz wyżej wymienione programy?
- Tak, posiadam te konieczne oraz posiadam również Discorda i TeamSpeaka, który chwilowo odmawia mi posłuszeństwa.

7.Wymień przydatne komendy w roli młodszego moderatora.
- Przepraszam, ale sądzę, że takie wymienianie komend jest bezcelowe ze względu na to, że każdy może je skopiować z internetu. Ale dobrze wymieniam...
/kick <nick> <powód> , /ban <nick> <czas> <powód>, /pardon <nick>, /ban-ip <adres>, /pardon-ip <adres>, /op <nick>, /deop <nick>, /tp <nick> <nick>, /tp <nick>, /give <nick> <id> <ilość> lub /i <id> <ilość>, /msg <nick> <wiadomość>, /r <wiadomość>, /socialspy, /save-all, /save-on, /save-off, /vanish i nie widzę sensu dalej w sumie pisać ze względu na to iż komend znam chyba raczej wszystkie i mógłbym pisać i pisać...

8.Dlaczego Ciebie akurat mamy wybrać na stanowisko?
- Sądzę, że swoją dojrzałością, kulturą osobistą, cierpliwością, sprawiedliwością oraz pomocną dłonią dla graczy dużo zdziałam.

9.Napisz coś o sobie.
- Gram w minecrafta od około 4 lat, a od 3 lat zacząłem dostawać zlecenia na zbudowanie spawnu za pieniądze. Dobrze buduję i dużo osób mi to mówi. Znam ortografię, lubię tłumaczyć ludziom, że coś robią źle co wiąże się z tym, że gracz będzie miał możliwość nauki na błędach. Całymi dniami przesiaduję na komputerze i pomagam różnym małym serwerom w budowli spawnu za darmo, ponieważ sprawia mi przyjemność budowanie, a w dodatku pomaganie. Jestem człowiekiem, który daje szansę i nie jest surowy przez co gracz na serwerze minecraft będzie dostawał ode mnie chwilowe jaile czy też muty, a jeżeli znowu będzie robił to samo to wtedy dam na więcej. Nie wiem co mogę jeszcze o sobie tu napisać, ale sądzę, że tylko powinno wystarczyć, a w razie innych pytań jestem zawsze dostępny...

10.Czy posiadasz sprawny mikrofon?
- Tak, posiadam sprawny mikrofon.

11.Jaki minecraft posiadasz?
- Nie rozumiem pytania, ale jeśli chodzi o premium i non-premium to posiadam oba.

12.Czy miałeś możliwość bycia członkiem w administracji na innym serwerze minecraft?
- Tak jak już wcześniej wspomniałem, byłem tylko przelotną pomocą. Kiedyś chciałem założyć swój serwer, ale nie mogłem znaleźć w miarę dojrzałej administracji przez co zwątpiłem.

13.Czy byłeś już w administracji na serwerze minecraft LeCraft?
- Nie, nie byłem ani razu na żadnym trybie.


Z góry przepraszam za zmianę niektórych pytań, ale będzie wam o wiele łatwiej czytać...
Ten post był ostatnio modyfikowany: 03.07.2018, 13:34 przez Atmender.
PolishManta
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

2
107 posts 4 threads Dołączył: Aug 2017
03.07.2018, 08:08 -
#2
No wiesz...

Komendy wypisac musisz, z neta sa i tak inne bo to zalezy od pluginu, ktory jest na serwerze minecraft

Radzilbym i tak wypisac kilka potrzebnych komend wtedy bede na tak

Neutral

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
,,Czy lubisz ser?" - Zapytano Hipokryty
- Tak, lubie. Smak ma znakomity
Yinsomnia
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

7
276 posts 1 threads Dołączył: Nov 2017
03.07.2018, 13:42 -
#3
Po dopisaniu komend jestem na Tak, tylko musisz poczekać na otwarcie Rekrutacji. Mam nadzieje, że administracja SB weźmie Cię pod uwagę Wink
Ten post był ostatnio modyfikowany: 03.07.2018, 13:44 przez Yinsomnia.
Solevita
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
4 posts 2 threads Dołączył: Jun 2018
04.07.2018, 21:25 -
#4
Na tak
Rexio120_
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

10
11 posts 0 threads Dołączył: Jun 2018
04.07.2018, 22:01 -
#5
Rekrutacja off. :/
Ten post był ostatnio modyfikowany: 04.07.2018, 22:01 przez Rexio120_.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości