[ZAMKNIĘTE]  Dzieciak w Administrarcji BAN ZA TO ZE ONA CHCIALA


Napisał(a): SkeepQ


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


10 posts in this topic
SkeepQ
Zbanowany

width=

Zbanowany

21 posts 2 threads Dołączył: Jul 2018
13.07.2018, 20:20 -
#1

1.Nick: SkeepQ
2.Powód: porpostu administatorka poczula sie bogiem i ze wszystko jej wolno
3.Data nadania kary: 2018-07-13  22:10
4.Nick Administratora, który nadał karę: Yinsomnia

5.Dlaczego powinieneś mieć zniesioną karę: Wszystko bylo tak wbilem na serwer 1 raz fajny serwer, latalem typ dal mi 3 staki pojazdow no ok, zostaje uwiezniony do wiezienia za kopiowanie a nie kopiowalem bo typ mi dal ok spoko, Admministratorka ktora ma z 12-13lat ta Yinsomnia, ja z ja pisalem ze to nie ja robilem serio sprawdz logs serwera minecraft itd. ona mowi to regulamin itd. ja prosze no wypusc jestem nowy pisze mi ze nie wycierpisz. ok typ mi jeden wyzwal mnie zaknij morde, ja mu odpisalem ty macz morde i on tej administratorki dostalem ja mute ze odpisalem mu nie on na 30min. ok scierpialem. pozniej wbilem na serwer pisze no wypusc pisze mi nie a tylko jak dasz 50k money pisze ze niemam tyle i nie, pozniej ja pisze ze to nie ja kochana administratorka <3 to typ mi dal i niemasz dowodow ze ja kopiowalem (a to typ mi dal i sam sie przyznal i siedzi razem ze mna w wiezieniu ale i ja czemus tez ok.) wbiles pozniej i prosze no wypusc jestem nowy niezdazylem przeczytac serio wiecej niepowtorzy sie. pisze mi ze nie nieirytuj mnie, pozniej pisze jej ok spoko ale to niesprawiedliwie kobitko <3 wszystko pisze milo. ono mi grozi ze jeszcze raz z irytujesz mnie i dostaniesz bana, ja jej pisze gdzie jest w regulaminie ze niemoge se pisac z ludzmi i wyrazac pretenzje <3, ona pisze mi znow jeszcze raz i ban, ja jej pisze ze niemozesz mnie zbanowac bo niepisze juz nawet do cb wiec spokojnie kochanie <3 ona mi daje ban za :

Irytacje Admina, Klotnia Beznadziejna, Skopiowanie pojazdow. Wiec co jej krolowa sie poczola ze banuje za nic? jak cos moge dodac ss bo mam jeszcze pisala ze zamknie ten watek pewnie sie boi.
Yinsomnia
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

7
276 posts 1 threads Dołączył: Nov 2017
13.07.2018, 23:42 -
#2
Po pierwsze wiek nie jest wyznacznikiem dojrzałości, a gdybyś przypadkiem nie zauważył administracjia jest o 14 lat więc możesz mnie wykluczyć z tej grupy wiekowej Wink. Po drugie za posiadanie pojazdów skopiowanych jest ban, więc miałam prawo Cię za nie zbanować, jednak jestem taka, że wiem, że są takie sytuacje jak na przykład nie czytanie regulaminu otrzymanie tych pojazdów w dużych nielegalnych ilościach, pisałeś, że jesteś nowy to Cię oszczędziłam i dałam dostęp do innych trybów naszego serwera minecraft. Zacząłeś się wykłócać, że jest to niesprawiedliwe, że ktoś Ci je po prostu dał, dobrze, zrozumiałam. Jednak nie mam pewności, że to była prawda, dlatego postanowiłam, abys spokojnie odczekał to co powinieneś, ponieważ nawet jeśli nie kopiowałeś to miałeś je w ekwipunku, a za to jest najzwyklejszy ban na 24h. Nic miłego nie pisałeś, to, że dodasz do swojej obraźliwej wypowiedzi "<3" nie oznacza nic miłego. Nie wiem czy jesteś świadom, ale jest możliwość sprawdzenia wszystkiego co pisaliśmy i wtedy juz przestaniesz tak kolorować zaistniałą sytuację i pewnie byś się przyznał do wszystkiego. Nigdy nie miałam takiego problemu z żadnym graczem, dużo było mi wdzięcznych za to, że dałam tylko jail niż bana, ponieważ dzięki jail'owi możesz zwiedzić inne tryby tego serwera minecraft, dałam Ci taką możliwość. Postanowiłeś zostać na tym jednym i mnie oczerniać. Powinieneś się najpierw zastanowić nad sobą i przypomnieć kto tu ile ma lat jeśli ma to dla Ciebie tak duże znaczenie. P.s mówiłam o tych 50k ze względu na to, że tyle wynosi kaucja i dałam ci radę abyś się kogoś po prostu spytał czy Ci pożyczy.. Nasi gracze są bardzo pomocni na pewno każdy by coś od siebie dał i byś wyszedł. Tak nie zachowuje się gracz, który domaga się unbana za to, że zirytował mnie po całości. Przez całą sytuacje byłam spokojna, jednak powiedziałam sobie dość i dałam Ci tego bana na tydzień abyś ochłonął. Mam nadzieję, że przemyślisz swoje zachowanie słońce. Unbana nie dostaniesz. Pozdrawiam~
Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.07.2018, 23:43 przez Yinsomnia.
SkeepQ
Zbanowany

width=

Zbanowany

21 posts 2 threads Dołączył: Jul 2018
14.07.2018, 07:03 -
#3
Niebedziesz mi mowic i klamac tutaj ok kobietko, ok niech opiekun poczyta czat wszystki i zobaczymy kto mowi prawde a kto nie, mialem juz kare niemogles mi ja przedluzyc ze pisalem do ciebie i do innym, nic zlego porp;ostu pisalem, ja ich niekopiowalem wiec niezlamalem regulaminu, jezeli ja afk bede stal i ktos mi zoci je i ja niezauwaze i znow bana dostane? hmmmm... zastanow sie nad soba bo jestes zbyt w siebie pewna i na serwerze minecraft pisalas ze opiekun zamknie temat bo ty tego chcesz wiec nie moj problem, pewnie namowisz graczy aby tu przyszli i pisali zeby niedostalbym unbana, ale serwer fajny i propsy dla wlasciciela alez jedna administratorka ktora mowila ze jest jedna na 90 gracz ze jest taka biedna i jej trudno to nie nasza sprawa, klocilem sie? nie obrazalem cie? nie wiec za co 5 dni?. bylem nowy sprawdzie o sami w pliakch serwerowych sami, i typ sie przyznal ze mi je dal wiec nie klam tu prosze cie.
Froggyo
Java Developer

width=

Zbanowany

23 posts 5 threads Dołączył: Jul 2018
14.07.2018, 10:21 -
#4
SkeepQ no ale skoro irytujesz administracje oraz Yinsomnie pisze ze nie zyczy sobie a bys mowil do niej "kochanie" itp. To czego sie dziwisz?
Yinsomnia
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

7
276 posts 1 threads Dołączył: Nov 2017
14.07.2018, 11:01 -
#5
Niestety nadal nie rozumiesz swojego bledu, zamiast sie przyznac jak normalny czlowiek i aby skrócić twojego bana nawet sie nie starasz. Niestety wlasnie pokazales i zaprezentowales swoja osobe jako niekompetentna i nie zaslugujaca na otrzymanie unbana. Nie umiesz zrozumiec swojego bledu, nawet nie umiesz sie obronic tylko zmyslac i koloryzowac sytuacje, ukrywasz najwazniejsze informacje i uwazasz, ze traktuje siebie jak to mowisz.. "Boga" otoz nie. Od 4 miesiecy jestem w administracji i zaden gracz nigdy nie mial takich watow do mnie. Jestes nowy i od razu na mnie naskakujesz wiec to jednak nie z administratorem a z graczem jest cos nie tak? Zlamales regulamin trzymajac je w ekwipunku nie bedac AFK i trzymalbys je gdybym nie ostrzegla cie jailem. Wszystko zniszczyles wyklocajac sie ze mna. Siedzialbys cicho, pogral na innych trybach i za pare godzin mogl spokojnie pobudowac bo tak tego pragnales. Nie, ty postanowiles, ze potraktujesz mnie jak rzecz, oczerniajac mnie i pozwalajac na pisanie takich bzdur. Czekam, az ktos normalny z administracji to zamknie bo to co ty wyprawiasz to zwykla dziecinada, wstyd i osmieszenie dla samego ciebie. Ban jest sluszny, pozostaje i masz sie z tym pogodzic, jak jestes tak uzalezniony od minecrafta to radze psychologa, naprawde ci moze pomoc, jesli nie podziala pozostaje jedynie egzorcysta, pozdrawiam Wink~
Utility
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
19 posts 1 threads Dołączył: Jul 2018
14.07.2018, 12:30 -
#6
(13.07.2018, 20:20)SkeepQ napisał(a):
1.Nick: SkeepQ
2.Powód: porpostu administatorka poczula sie bogiem i ze wszystko jej wolno
3.Data nadania kary: 2018-07-13  22:10
4.Nick Administratora, który nadał karę: Yinsomnia

5.Dlaczego powinieneś mieć zniesioną karę: Wszystko bylo tak wbilem na serwer 1 raz fajny serwer, latalem typ dal mi 3 staki pojazdow no ok, zostaje uwiezniony do wiezienia za kopiowanie a nie kopiowalem bo typ mi dal ok spoko, Admministratorka ktora ma z 12-13lat ta Yinsomnia, ja z ja pisalem ze to nie ja robilem serio sprawdz logs serwera minecraft itd. ona mowi to regulamin itd. ja prosze no wypusc jestem nowy pisze mi ze nie wycierpisz. ok typ mi jeden wyzwal mnie zaknij morde, ja mu odpisalem ty macz morde i on tej administratorki dostalem ja mute ze odpisalem mu nie on na 30min. ok scierpialem. pozniej wbilem na serwer pisze no wypusc pisze mi nie a tylko jak dasz 50k money pisze ze niemam tyle i nie, pozniej ja pisze ze to nie ja kochana administratorka <3 to typ mi dal i niemasz dowodow ze ja kopiowalem (a to typ mi dal i sam sie przyznal i siedzi razem ze mna w wiezieniu ale i ja czemus tez ok.) wbiles pozniej i prosze no wypusc jestem nowy niezdazylem przeczytac serio wiecej niepowtorzy sie. pisze mi ze nie nieirytuj mnie, pozniej pisze jej ok spoko ale to niesprawiedliwie kobitko <3 wszystko pisze milo. ono mi grozi ze jeszcze raz z irytujesz mnie i dostaniesz bana, ja jej pisze gdzie jest w regulaminie ze niemoge se pisac z ludzmi i wyrazac pretenzje <3, ona pisze mi znow jeszcze raz i ban, ja jej pisze ze niemozesz mnie zbanowac bo niepisze juz nawet do cb wiec spokojnie kochanie <3 ona mi daje ban za :

Irytacje Admina, Klotnia Beznadziejna, Skopiowanie pojazdow. Wiec co jej krolowa sie poczola ze banuje za nic? jak cos moge dodac ss bo mam jeszcze pisala ze zamknie ten watek pewnie sie boi.

Jako świadek zajścia pozwolę sobie udzielić się tutaj... pominąwszy, że spora część jest zmyślona, postaram się wyłapać te "prawdziwe":

Cytat:zostaje uwiezniony do wiezienia za kopiowanie a nie kopiowalem bo typ mi dal ok spoko
On dostał za rozdawanie nielegalnych, ty za ich odbieranie.


Cytat:ja mu odpisalem ty macz morde i on tej administratorki dostalem ja mute ze odpisalem mu nie on na 30min.
Emm, napisane strasznie niezrozumiale, ale skoro Cię prowokował, mogłeś mu nie odpisywać.


Cytat:tylko jak dasz 50k money
Jest to kaucja.


Cytat:niemasz dowodow ze ja kopiowalem
Wszystko jest w regulaminie, /warp tutorial


Cytat:jestem nowy niezdazylem przeczytac

KAŻDY gracz ma obowiązek przeczytania regulaminu przed grą. Nieznanie go nie zwalnia z jego nieprzestrzegania.


Cytat: Dzieciak w Administrarcji BAN ZA TO ZE ONA CHCIALA (tytuł)
1. "Dzieciak", mogło to ją urazić, więc dodatkowy - dla ciebie
2. "za to, że ona chciała" nie chciała, tylko prowokowałeś ją i wypierałeś się od posiadania nielegalnych itemków.
3. Tytuł musi zawierać jedynie twój nick


To tyle ode mnie, dzięki...
jak dla mnie post do zamknięcia.
KLR ad vitam.
Mariko
Naprawdę rozgadany!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

6
98 posts 0 threads Dołączył: Feb 2018
14.07.2018, 19:52 -
#7
Nikt nie wie na początku kto jest nowy to po 1 po 2 Musiałeś długo chodzić z pojazdami w equ ze yinsomnia przy 90 graczach nagle trafila na ciebie Wink po 3 wchodzac na serwer czyta się od razu regulamin który jest priorytetem , wypisany jest przed twarzą na spawnie. Po 4  Byłam tylko na początku zaistniałej sprawy i dalej nie wiedziałam co się dzieje więc nie mogę ocenić co się stało.  Mogę cię odbanować jeżeli przeprosisz Yinsomnie i nie będzie już żadnych kłótni, ona tylko wykonywała swoje nałożone obowiązki jako admin Wink 
SkeepQ
Zbanowany

width=

Zbanowany

21 posts 2 threads Dołączył: Jul 2018
15.07.2018, 06:45 -
#8
Ale jestem spokojnym i normalnym ale kurde zeby ja bylbym winowaty to bym sie nieklocil, a tak klocilem sie o moje prawa bo nic niezrobilem specjalnie i zlego, moglas po prostu zabrac pojazdy lub napisac mi ze niewolno ich miec usun je, i ja bym je spokojnie usunal, i nietraktowalem ciebie jako rzecz i nieobrazalem sama to wiesz, nic ci zlego niepisalem, bo naprawde serw mi sie podoba typ dal mi i sam sie przyznal ze mi dal no i skad mam wiedziec skoro w regulaminie niewidzialem ze napisane ze niewolno miec skopiowanych rzeczy a tylko ze niewolno kopiowac a ja niekopiowalem, tak moj blad ze nieprzeczytalem regulaminu, ale cie nie irytowalem, ze pisalem dla innych graczy i dla tobie normalnie pisalem, i serduszka wysylalem i nazywalem pieknie dales mi ban na 5 za za irytacje, wiec nierozumiem o co ci chodzilo, sorry jak cos nie tak zrobilem i juz odczekam te 4 dni, ale jak jestem pewny ze nic zlego niezrobilem to bede dobiwal sie tej prawdy bo ja sam wiem ze nic niezrobilem wiec sorra. powodzenia Wink <3

Dobra przepraszam tam Yinsomine, ale mi sie wydaje ze oba popelnilismy bledy, no rozumiecie ze jagbym to zrobil to sie bym nieklocil Smile
Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.07.2018, 06:49 przez SkeepQ.
Yinsomnia
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

7
276 posts 1 threads Dołączył: Nov 2017
15.07.2018, 10:24 -
#9
Przeprosiny pisane na odwal.. Nadal nie rozumiesz swojego błędu i obwiniasz mnie i siebie, jednak czuć, że dalej widzisz we mnie winę, gdzie ja tylko wsadziłam do więzienia w słusznym celu, a ty cały czas żaliłeś się na chacie błagając o wypuszczenie. Tak irytowałeś mnie i prosiłabym o nie decydowanie oraz nie czucie i myślenie za mnie, bo ja dobrze wiem co powinnam w danej sytuacji robić. Dla mnie sprawa jest taka, że odczekasz jeszcze te pozostałe dni bo niewiele ich zostało, wrócisz i będziesz normalnie jak cywilizowany człowiek grał, bez żadnych zażaleń do administracji.~
SkeepQ
Zbanowany

width=

Zbanowany

21 posts 2 threads Dołączył: Jul 2018
15.07.2018, 10:36 -
#10
Teraz mnie obrazials ze nie jestem cywilizowany, niewiele to 4dni?, popelnilismy oboje bledy  i musisz to przyznac sama wiesz, moze sie i nieprzyznasz ale wiesz, wiec mam nadzieje wszystko wyjascione wiec temat do zamkniecia chyba Smile

I w czym niby jest moj blad mi powiec poprosze, tak prosilem cie zebys wypuscila ty nie, wiec napisalas ze jeszcze raz poprosze dasz bana za irytacje, i wiecej nieprosilem cie o wypuszczenie a poprostu pisalem sie z graczami i z toba i dalas mi bana. wiec niewiem gdzie moj blad, moj blad ze : nieprzeczytalem regulaminu, i mialem typa pojazdy skrzynki te wiec.

I jeszczew sprawa do wlasciciela, patrz naprzyklad jezeli bede mial pelny pas ekwipunku ktory widze nieklikajac E, i bede afk i typ mi zuci jakies samochodzu kopiowane, i niezobacze tego bo wroce i dalej bede biegal nie? to odrazu znow mnie do wieziania lub ban na 5 dni? No moze bys jakos poprawil regulamin ze odrazu ci pisza ze masz niedozwolone usun je lub sami zabieraja i usywaja bylobym lepiej. dzieki Smile

Dobra Yinson niepamietam nick sorra, przepraszam cie ze zrabalerm to moja wina gdyz nieoznakomilem sie z regulaminem serwera minecraft zanim gralem, Bo od teraz chce robic wszystko na dzialo serwera minecraft aby sie rozwijal i jak najlepiej, niepodlizuje sie teraz serio i moze kiedys dobije sie jakiejsc rangi, ban odczekam wiec spokojnie nieprosze o unban ale sorra i nieoczarnialem cie a jezeli tak wyszlo to sorry, bez spin Smile
Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.07.2018, 11:21 przez SkeepQ.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości