[PRZYJĘTE] [Podanie] Fison353


Napisał(a): Fison353


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


5 posts in this topic
Fison353
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
16 posts 7 threads Dołączył: Jun 2018
Heart  14.07.2018, 14:46 -
#1
1. Filip.
2. 17 lat Wink.
3. Fison353.
4. Dokładnie nie mogę napisać ale coś około 2,5 miesiąca z przerwami.
5. Od 5 godzin do 7 godzin (często gram tak od 13-15 do 1 w nocy).
6. Posiadam Facebooka, Ts'a i to by było na tyle.
7. Wymieniam tylko najpotrzebniejsze.
/vanish - staje się niewidzialny na graczy. 
/kick <nick> - wyrzucam gracza z serwera minecraft.
/tempmute <nick> <czas> <powód> - mutuje gracza na określony czas.
/mute <nick> <powód> - mutuje gracza na nieokreślony czas.
/tempban <nick> <czas> <powód> - Banuje gracza na określony czas.
/ban <nick> <powód> - Banuje gracza na nieokreślony czas.
/cc - czyści czat.
/c off - wyłącza czat.
/c on - włącza czat. 
/afk - włączam się w stan AFK czyli nie ma mię przy kompie.
8. Więc zacznę od początku, według mię na trybie FreeBuild Kidmodów nigdy nie dosyć, ponieważ  jest tam strasznie jak nie ma administracji.
Jestem miłą osobą chętną do pracy w administracji i poświęcenia jej czasu dużo czasu, gracze mię lubią i ja lubię ich, pomimo dawniejszych skarg na mnie za czasów Kidmoda z graczami się dogaduje. Byłem długo w administracji na innym serwerze minecraft co daje mi jakieś przyzwyczajenia czyli np. jak jest reklama serwera minecraft to reaguje nagle w przeciągu sekundy. Lubie grać na serwerze minecraft Lecraft często jestem świadkiem jak wyzywają moją koleżankę/kolegę i nawet jak reaguje na czacie to nie wystarcza, ponieważ gracze zazwyczaj mają gdzieś innych graczy, ale jednak przy członku administracji się boją wyzywać itp. 
Mamy teraz wakacje mój czas jest bardzo do dyspozycji, ale oczywiście nie zmieni się to w roku szkolnym po lekcjach mam zawsze czas, ponieważ mieszkam na wsi i nie mam co robić.  Big Grin
9. Dobra to tak, jeestem Filip, wszyscy mi wołają Fifi, raz ktoś się pomylił i powiedział Fifson hah od tego się wziął mój nick w grze :d W zimę pomykam na nartach/snowboardzie/sankach/łyżwach poprostu kocham zimę, często jeżdżę  w zimę na wspinaczki górskie, czasami nawet na szlaki na których można umrzeć lubię dążyć do jakiegoś celu na tym polega moje życie gdy dojdę już do celu wybieram sobie drugi *.* W jesień zazwyczaj siedzę przy komputerze, ponieważ nienawidzę jesieni dla mnie jest zbędna, w lato najczęściej też siedzę przy komputerze XD lecz zdarza mi się wpaść w ciąg imprezowy i przez tydzień imprezować i nikt nie wie co się zemną dzieje <3 jeżdżę na motorze od 3 lat, na początku tak trochę mało bo jednak bylem dzieckiem ale w teraźniejszym czasie jeżdżę motorem wszędzie, mam już samochód we wrześniu idę na prawko <3 Wiosna to pora roku w której jestem najbardziej aktywny fizycznie/psychicznie, często jeżdżę do lasów biegam chociaż idzie mi to z trudem xd Podziwiam przyrodę bo ją kocham jestem człowiekiem ekologicznym (nie liczy się prąd XD) często mam tak, że w wiosnę znajdę powiedzmy szkielet jakiegoś tam żyjątka (szczurka, czasami trafia się coś większego) i badam przyczynę zgonu to wszystko zaczeło się od serialu Kości xd... 
Można powiedzieć, że jestem jedną z nielicznych osób które w swoje urodziny są spokojni nie świętują a ni nic <3 Mieszkam można powiedzieć, że w stolicy ale jednak mam 15 minut samochodem do niej, moja rodzina posiada też dom w województwie Dolno-Śląskim dokładniej w Kudowie-Zdrój kocham tam jeździć tam czuję radość życia. Nie będę się już rozpisywał też co za dużo to nie zdrowo. Dzięki, że czytałeś do końca. 
10. Posiadam w 100% sprawny mikrofon
11. Sklancher wersja 1.12.2
12. Tak byłem dłuugo na jednym serwerze minecraft budowniczym, potem Modem potem Adminem potem znowu Modem 
13. Tak byłem Kidmodem raz na Freebuild 

Dziękuję za uwagę 
PolishManta
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

2
107 posts 4 threads Dołączył: Aug 2017
14.07.2018, 15:04 -
#2
Plusy Podania

+Wiek

+Czytelne

+Duzo napisane w 8 i 9

Minusy

+Maly staz

+Malo Komend

Jestem na Neutral

Takie info ode mnie
Pisze sie mnie a nie mie Smile

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
,,Czy lubisz ser?" - Zapytano Hipokryty
- Tak, lubie. Smak ma znakomity
Fison353
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
16 posts 7 threads Dołączył: Jun 2018
14.07.2018, 15:13 -
#3
Wymieniłem wszystkie komendy potrzebny kidmoderatorowi ;d
Yinsomnia
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

7
276 posts 1 threads Dołączył: Nov 2017
14.07.2018, 15:23 -
#4
Jak najbardziej na Tak. Podanie odpowiednio napisane, komendy wszystkie wypisane potrzebne, kolorystyka nie parzy w oczy i miło się to wszystko czyta Big Grin. Życzę powodzenia <3~
KaMeL
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

3
116 posts 5 threads Dołączył: Jan 2018
14.07.2018, 16:07 -
#5
zapraszam na rekrutację na TS jutro o godzinie 16:00
KaMeL
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

3
116 posts 5 threads Dołączył: Jan 2018
15.07.2018, 11:43 -
#6




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości