[ZAMKNIĘTE]  Nielegalne programy graczy


Napisał(a): WhiteKiel


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


1 posts in this topic
WhiteKiel
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
2 posts 2 threads Dołączył: Jul 2018
15.07.2018, 14:37 -
#1
Witam zgłaszam powód który jest od zawsze na każdym serwie który dotyczy nielegalnego programu graczy czyli hacki. Anty-Cheat który jest używany lub w ogóle jest taki nie sprawdza się a Administracja po prostu olewa sprawę co do nich (no przepraszam ale taka jest prawda nie raz na nich się napotkałem jak gracz używał speed mine, speed build, kill aura, critic aura, czy też anty knock który jest tutaj najbardziej sławny.
Rozumiem że może nie macie funduszy na lepszy anty-cheat ale no przepraszam bardzo serwer powinien być profesjonalny każdy gra czysto ale znajdują się takie boty które nie potrafią grać i używają nielegalnego programu do gry ponieważ inaczej nie potrafią grać i tylko psują innym zabawę z gry. A chodzi o mini grę Bed Wars.
I odnośnie jeszcze jednego sojusze są zakazane wiem ale nie raz gracze muszą zabrać taki sojusz by pokonać tych hackerów bo inaczej gry nie ma jak taki przyjdzie i będzie cie zabijał cały czas a ty nic nie będziesz mógł zrobić. Tak dziś zabrałem z graczem o nicku Lubik7 sojusz ponieważ w przeciwnej drużynie gracze mieli anty knocka i critic aura i nie było gry przez nich dlatego sojusz zabraliśmy i dostaliśmy bana na 15 minut za to. Rozumiem bo to jest w regulaminie ale zrobiliśmy to dla dobra innych graczy by nie musieli dalej z nimi na tej arenie grać Wink  
Tyle z mojej strony mam nadzieję że to zostanie wzięte pod uwagę co to tych hackerów bo serwer jest świetny tylko tacy gracze psują go.
Majaquuu
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

14
560 posts 24 threads Dołączył: Jan 2017
25.09.2018, 22:13 -
#2
Brak wzoru.
Używaj komendy /zglos nick powod na przyszłość.

//zamykam




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości