[ODRZUCONE] [Podanie] WhiteKiel


Napisał(a): WhiteKiel


Oceń wątek
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


6 posts in this topic
WhiteKiel
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
2 posts 2 threads Dołączył: Jul 2018
15.07.2018, 15:47 -
#1
1.Imię Mateusz
2.Wiek W Listopadzie ukończone będzie 17lat 
3.Nick w grze: WhiteKiel 
4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft Lecraft. gram na nim od 2015/16 jak kojarzę zrobiłem sobie roczną przerwę ale wróciłem 
5.Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer. 5/6 godzin czasami i dłużej to zależy też od mojego życia prywatnego 

[b]6. Czy byłeś karany na serwerze minecraft lecraft.pl? Jeśli tak to ile razy i za co? tak zostałem wyciszony na 15 minut za słowa i dostałem również bana 15 minut za sojusz z innym graczem ale sojusz wzięliśmy dlatego że w przeciwnej drużynie byli hackerzy dlatego zebraliśmy sojusz by ich pokonać [/b]
7.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie? ts,skype,fb 
8.Komendy przydatne w roli młodszego moderatora:
[b] /tempmute nick czas powod: wycisza danego gracza na czas i podanym powodem [/b]
[b][b] /invsee nick sprawdza ekwipunek danego gracza[/b][/b]
[b][b]/v , /vanish dzięki tej komendzie jesteś niewidzialny dla graczy jak i na tabeli graczy online [/b][/b]
[b][b]/cc czyści chat [/b][/b]
[b][b]/chat off /chat on włącza i wyłącza chat [/b][/b]
9. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko: Jestem poważnym i rozsądnym człowiekiem czasami również i zabawnym zawsze szanuje regulamin nigdy nikt nie miał do mnie zarzutów do tego co robię na każdym serwerze minecraft zawsze byłem i jestem przyjazny co do innych i oczywiście pomocny 
10.Coś o sobie: mam na imię Mateusz w listopadzie będzie ukończone 17 lat jestem z Województwa Mazowieckiego moje pasje to motoryzacja, sport, militaria. Jestem w Ochotniczej Straży Pożarnej (OSP) dlatego że chce być pomocny dla innych i żeby inni wiedzieli że nie są sami w trudnych sytuacjach, Nie lubię jak innym dzieje się krzywda dlatego jak mogę staje w ich obronie i próbuje im zawsze pomóc w jakiś sposób by jak pisałem wyżej ,,żeby wiedzieli że nie są sami w trudnych sytuacjach'' 
11.Czy masz sprawny mikrofon ? tak mam sprawny mikrofon gdy rozmawiam z innym przez TeamSpeak 3 albo przez inny program typu skype discord mówią że po głosie mam 20/26 lat 
12.Jaki minecraft posiadasz ? Minecraft By Zyczu 
13.Czy miałeś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft?(NIE PODAWAJ IP) Tak miałem zaszczyt bycia na innych serwerach bycia w Administracji pod rangą HeadAdmin, Admin, Moderator i Helper gdy byłem adminem na serwerach żaden z graczy nie wnosił skargi na mój temat gdyż nie mieli nawet powodu bo byłem pomocny zawsze próbowałem rozwiązać problem jakimś sposobem 
14.Czy byłeś już w administracji na serwerze minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy ? Na serwerze minecraft Lecraft nie otrzymałem zaszczytu bycia w Administracji ale zawsze musi być ten pierwszy raz sami wiecie 
MikyBestPlaayKid_
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

13
316 posts 61 threads Dołączył: Mar 2018
17.07.2018, 16:23 -
#2
Byłeś karany za sojusz. Kolory podania wyglądają prawie, że identycznie jak i u użytkownika Dandys_Saczy. Na Nie.



WodorostXD
Wodorost_456
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
39 posts 8 threads Dołączył: Jun 2018
18.07.2018, 00:49 -
#3
Podanie nie estetyczne, poza tym byłeś karany, o i mało komend, a i w ogóle, wyglądają na skopiowane, na NIE!
,,Wszystkie wielkości świata nie są warte tyle, co dobra przyjaźń"
Froggyo
Java Developer

width=

Zbanowany

23 posts 5 threads Dołączył: Jul 2018
18.07.2018, 07:21 -
#4
Podanie nie estetyczne, wygląda na skopiowane oraz mało komend.... Jestem na NIE
test10
Czytający
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
0 posts 1 threads Dołączył: Mar 2017
20.07.2018, 08:39 -
#5
(17.07.2018, 16:23)MikyBestPlaayKid napisał(a): Byłeś karany za sojusz. Kolory podania wyglądają prawie, że identycznie jak i u użytkownika Dandys_Saczy. Na Nie
Możesz nie wypowiadać się pod każdym postem? Zawsze się udzielasz i zaczyna to juz lekko irytować.

Ten post był ostatnio modyfikowany: 21.07.2018, 09:21 przez test10.
test10
Czytający
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
0 posts 1 threads Dołączył: Mar 2017
21.07.2018, 09:21 -
#6
Co do mnie, podanie jest napisane super, bardzo mi imponuje wiek, punkty są świetnie rozpisane.
Zapraszam na rekrutację na ts w sobotę godzina 19, do nicku dopisz Rekrutacja.
Pozdrawiam
test10
Czytający
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
0 posts 1 threads Dołączył: Mar 2017
24.07.2018, 20:19 -
#7




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości